Dovolená v Evropě
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Moře, slunce, písek a teplo po celý rok

Slunce po celý rok
 

I když hlavní letní sezóna skončí, nemusí si milovníci moře, slunce a teplého počasí zoufat, a nemusí za těmito lákadly ani cestovat do dalekého Karibiku. I v Evropě totiž najdeme spoustu míst, kde se lze vykoupat a opálit např. o Vánocích nebo na Silvestra, a to za zlomek hlavní letní ceny! Naše NOVASOL rekreační domy a apartmány na Kanárských ostrovech, na Krétě, na Sicílii nebo v Andalusii čekají jen na Vás!!!

Na začátek

Dovolená na Kanárských ostrovech
 

Na celé zemi stěží najdete jiný region, který by svým klimatem byl člověku příjemnější než jsou právě Kanárské ostrovy. Pasátové větry osvěžují přírodu a teploty kolísají během roku pouze o několik stupňů, takže se zdá, jakoby na ostrovech panovalo věčné jaro. To znamená, že nejen v říjnu či listopadu, ale i v zimních měsících Vás moře vyláká ke koupání ( průměrná teplota moře v listopadu 21°C, v prosinci 20°C a v lednu 19°C ).

Proto jsou rekreační domy a byty Kanárské ostrovy ideálním místem pro trávení zimní dovolené. Souostroví se skládá ze 7 hlavních ostrovů: ve středu leží ostrovy Teneriffa a Gran Canaria, západně od nich La Palma, La Gomera a El Hierro, na východě jen asi 100km od afrického pobřeží Lanzarote a Fuerteventura.

A krajina je mimořádně rozmanitá. Prázdné bezútěšné pustiny, fascinující lávová pole, stále zelené subtropické vavřínové lesy, horské vrcholy, písečné pláže a tropické zahrady. Vily k pronájmu ve Španělsku Vás okouzlí svým šarmem.

 

Na začátek

apartmán Kréta
 

Evropský, asijský i africký kontinent jsou blízko - na Krétě se setkává Orient s Okcidentem. Fascinující spojení přírody a historie. Muzea a památky světového významu. Koupání v křišťálově čisté vodě podél bílých písečných pláží, procházky po květinami posetých horách a pahorcích, malé útulné kavárničky nebo oblíbené rybářské taverny v přístavech. Rodinná zimní dovolená v rekreačním domě nebo apartmánu Kréta potěší Vás i Vaše blízké.

Vychutnejte si pohostinnost Kréťanů, kteří jsou ještě řečtější než pevninští Řekové. Báječný cíl nejen na Velikonoční svátky, kdy to všude voní jehněčím, ale i na podzim, kdy můžete znovu utéct za létem. Rezervujte si Rekreační domy v Řecku po celý rok.

Na začátek

Dovolená na Sicílii
 

Málokterá země nabízí tolik rozmanitosti a barevnosti jako Sicílie: od skalnatého pobřeží na severu až po rozsáhlé písečné pláže na jihu. Celému pobřeží je přitom společný nespočet zátok, zálivů a samozřejmě nádherné čisté moře.

Již před mnoha lety se stala Sicílie díky vlídnému podnebí, azurovému nebi a zářícímu slunci doslova rájem ve Středozemním moři. Z rekreačního domu v Itálii nebo rekreačního bytu Sicílie si i v zimě užijete spoustu tepla a navíc to budete mít jen krůček k historickým památkám.

Západní část ostrova ukrývá stopy po antické době: téměř na každém vršku objevíte zbytky řeckého nebo římského chrámu ( Agrigento, chrámy u měst Selinunte a Segesta ... ).

Na začátek

Dovolená v Andalusii
 

Costa del Sol / Costa de la Luz: 320 slunečních dní v roce: pobřeží provincie Málaga si právem zaslouží označení Costa del Sol, " sluneční pobřeží ". Tam kde se evropský kontinent téměř dotýká Afriky začíná Costa de la Luz. 180 km dlouhý je tento úzký pruh mezi gibraltarskou úžinou a portugalskou hranicí.

Jemné písečné pláže ztrácející se v nekonečnu mají nezapomenutelnou atmosféru. No nezní to krásně? Nač trávit Vánoce v zimě a trápit se plískanicemi. Vily s bazénem a rekreační domy Costa del Sol nebo rekreační byty a apartmány Costa de la Luz Vám i v zimních dnech vykouzlí úsměv na tváři. Křišťálově čistý Atlantik se lehounce dotýká pevniny, proces trvající milióny a milióny let. Rekreační domy ve Španělsku jsou ideální volbou pro ubytování v soukromí.

Na začátek