Dovolená v Evropě
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Včasná rezervace přináší výhody v 2018

 

Zajistěte si vysněnou dovolenou na rok 2018 právě teď!

  • Možnost storna nebo překnihování bez poplatku až do 01.10.2017!
  • Záloha pouze 1.400 CZK (do 1.10.2017)!
  • Všichni, kteří si objednají dva týdny a více dovolené na rok 2018 do 30.09.2017, obdrží v prosinci poštou NOVASOL knihu „ 100 nejhezčích prázdninových domů“..
  • Na začátek

 

Nikdy není brzy na to plánovat dovolenou a představovat si tak příjemné okamžiky strávené s rodinou, přáteli, kolegy anebo domácími mazlíčky.

Máte už jasno, kam za rok vyrazíte anebo ještě tápete v nekonečných nabídkách rekreačních domů NOVASOL? Připravte se na letní radovánky 2018 již o prázdninách roku 2016 a předejděte možným komplikacím. Co když bude váš vysněný apartmán obsazen? Děti budou nešťastné a kamarádi smutní. Rezervujte si svoje ubytování v soukromí již letos do 01.10.2017 a využijte nabídky nízké zálohy a možnosti storna či překnihování bez poplatku.

Na začátek

 

Patříte mezi turisty využívající slevy last minute anebo si svoji vysněnou dovolenou v rekreačních chatách raději předem pojistíte? Právě pro vás připravil NOVASOL unikátní nabídky ubytování po celé Evropě. Stačí si jen vybrat vhodnou lokalitu, kde se bude cítit celá rodina pohodlně a vybrané ubytování jednoduše rezervovat.

Projděte si magnetické nabídky pronájmů na webu NOVASOL. Skutečně je z čeho vybírat. Na stříbrném podnosu je vám nabízeno ubytování ve 29 zemích Evropy, kde se nalézá více než 40 000 rekreačních objektů. Pronajměte si dům na pláži, poblíž lesa, na samotě, s internetem anebo v ruchu moderních měst. Vše záleží jen na vaší fantazii!

Na začátek

 

Zavítejte do pohádkového Dánska a zapomeňte na stres v práci. Celoroční dovolená v tomto půvabném státě zažene všechny chmury. K dispozici jsou domy s bazény, kde se vyřádí především děti. Poznáte i rej velkých měst. Zajdete do divadla a rozjedete to v nočních klubech. Nabažíte se kultury, památek na plný plyn.

Nechte se ukolébat hausbótem v Německu a zažijte klidné chvíle při rybaření. Dovolená s domácím mazlíčkem není s NOVASOL problém. Rezervujte si vytoužené rekreační domy s předstihem do 01.10.2017 a vykouzlete vaší rodině úsměv na tváři. Těšte se na překvapení, které na vás bude čekat ihned po příjezdu do vašeho apartmánu. Čerpejte výhody a informujte se o dalších slevách!

Na začátek

 

Vyrážíte letos za sluncem do Chorvatska anebo jste dali přednost osvěžení v Baltském moři? Chcete uspokojit přání celé rodiny a hledáte místo, kde hřeje slunce na pláži, magnety přírody a historie bijí do očí a můžete jít i na ryby? Rozhodněte se pro dovolenou v Dánsku . Je libo více exotiky? Rezervujte si rekreační domy Portugalska.

Milujete dárky? S NOVASOL si jich užijete více než dost. Pro každého objednatele rekreačního objektu pro dovolenou 2017 čeká příjemné překvapení! Stačí si jen rezervovat apartmán či chatu do 01.10.2017 s nájemní dobou dvou týdnů.

Na začátek

 

Pronajímatelé celé Evropy se rozhodli své návštěvníky potěšit dárkem na uvítanou. Byla by věčná škoda nechat se připravit o excelentní překvapení. Navíc získáte výhodnější ceny ubytování a komfortní služby. Rezervujte si vaše oblíbené chaty a chalupy na rok 2017 a čerpejte výhody, kterým nejde odolat!

Toužíte po prázdninovém pobytu u moře v Chorvatsku, Španělsku, Portugalsku, Bulharsku anebo Itálii? Nečekejte na ideální konstalaci hvězd a objednejte si atraktivní ubytování v soukromí právě teď! Nezapomeňte na výhody včasné rezervace a šetřete své peníze.

Na začátek

 

Ať už cestujete s rodinou, kamarády či domácími mazlíčky, vždy se pro vás najde naprosto exkluzivní nabídka rekreačních domů. NOVASOL nabízí ubytování ve 29 evropských zemích. Představte si ten dokonalý široký výběr. Nebudete se moci rozhodnout, proto trvá nabídka chytrých rezervací až do 01.10.2017!

Čeká na vás výběr ze 40 000 rekreačních objektů. Které jsou v perfektním stavu a přichystány pro špičkovou rodinnou i firemní rekreaci. Určitě neodoláte čisté přírodě Dánska. Sluneční paprsky si vychutnáte na Mallorce. Klidu a soukromí si užijete v chatách Německa. Vyjížďkami lodí po Dunaji se uchvátíte v Rakousku a Maďarsku. Tak už neváhejte a splňte si svůj vlastní dovolenkový sen!

Na začátek