Apartmány v Evropě
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

City Apartments nabízejí velkolepé možnosti ubytování

Dovolená v Evropě
 

Mysleli jste někdy na to, že procestujete všechna evropská města? Toužíte poznat vůni Francie, tep Berlína a nevšednost Londýna? S NOVASOL je vše snadné jako mávnutí proutku. City Apartments jsou stvořené pro milovníky ruchu velkoměst a poznání jejich architektonických klenotů. Projděte si důležité body své cesty a bydlete v rekreačních domech Evropy.

Ubytování v prázdninových domech umístěných přímo v centrech měst je naprosto výjimečné a výhodné. Podívejte se na internetové nabídky NOVASOL a seznamte se s ojedinělými variantami ubytování v soukromí nedaleko hlavních měst Evropy. Je libo přepychový apartmán s vířivkou anebo skromnější pronájem s menším finančním zatížením?

Na začátek

Dovolená v Evropě
 

Správný výběr dovolené je jistě stěžejním faktorem spokojenosti. Neméně důležité je i ubytování. Ať už cestujete s partou přátel anebo s rodinou, vždy myslete na útulné noclehy. S NOVASOL se vám otevírají nové možnosti pronájmů v různých hladinách komfortu. Pomyslete na rychlou dostupnost od center památek, parků, restaurací, obchodních zón i sportovních aktivit.

S dokonalým city apartments Evropy se můžete spolehnout na pohodlí a komfortní vybavení. Celodenní poznávání a zápřah pro tělo je velmi náročný. Vyberte si luxusní ubytování v soukromí pro romantický prodloužený víkend anebo výhodné pronájmy rekreačních bytů pro svou rodinu. S malými dětmi se stane cestování hračkou. Vše budete mít na dosah ruky.

Na začátek

Dovolená v Evropě
 

Staňte v nepředstavitelné blízkosti starobylých měst. Poznejte jejich dominanty, prozkoumejte muzea a galerie, navštivte fotbalové zápasy na obrovských stadionech, plujte po řekách obklopujících velkoměsta a v restauracích si pochutnejte na specialitách Francie, Itálie anebo Španělska.

Procházejte se s přáteli mezi kostely, dómy, chrámy a vůbec všemi magnety zapsanými na seznam Světového dědictví UNESCO. Berlín, Vídeň, Londýn anebo Praha přejí nevšedním zážitkům. Cestujte podle své libosti a s Novasol si objednejte nejvýhodnější ubytování v Evropě. Pronajměte si noclehy v jejich centrech či ohromné blízkosti.

Na začátek