Rekreační chaty ve Velké Británii

Vzrušující dovolená ve Velké Británii a v Irsku

 • S našimi sesterskými společnostmi cottages4you a Hoseasons bychom Vám rádi nabídli úžasnou kolekci rekreačních domů a obytných lodí ve Velké Británii a Irsku. Vyberte si svou rekreační chatu a naplánujete si dovolenou přesně tak, jak potřebujete. Všechny rekreační domy a chaty v Anglii jsou přitom zárukou vysoké kvality a komfortu. Jestli ovšem dáváte přednost pohybu, proč nezkusit vlastní obytnou loď plující po těch nejlepších vodních kanálech a řekách Velké Británie a obdivovat jejich fascinující scenérie. Ubytování pro každou příležitost i rozpočet, pro 2-20 osob nebo i více: přesvědčte se sami, že u nás najdete opravdu perfektní dovolenou v soukromí.

 • Objevte s námi nádherné rekreační chaty schované na britském a irském venkově daleko od shonu a stresu každodenního života, kde se můžete opravdu zastavit, uvolnit, odpočívat a vychutnat si blízkost takřka nedotčené přírody. Dáváte-li však přednost šumění moře, můžete si vybrat naše rekreační domy a rybářské chaty na těch nejzajímavějších místech pobřeží Velké Británie a Irska. Zde se můžete těšit na procházky po pláži, na výlety lodí, na rozmanité restaurace a kavárny v přístavech, kde servírují čerstvé ryby a plody moře každý den.

Několik tisíc rekreačních domů ve Velké Británii a Irsku se zaručenou kvalitou

 • Rekreační chata, dům nebo apartmán je to nejlepší ubytování pro objevování všech úžasných míst Velké Británie. Ať již hledáte tajný romantický úkryt nebo naopak místo se zábavou pro celou rodinu anebo pokud si chcete pronajmout velké a okázalé luxusní sídlo, u nás si můžete vybrat z bohaté kolekce rekreačních objektů všech chutí...

 • Rádi bychom Vás upozornili, že Vaše objednávka bude probíhat v angličtině a platba se zobrazí v £ GBP. Žádné slevy nabízené u NOVASOL neplatí při objednávce na Cottages4you.

 • Stejně jako si můžete pronajmout tradiční rekreační chaty a domy, tak si můžete vybrat také některý ze speciálních rekreačních objektů. Možná Vám učaruje rekreační ubytování v bývalém majáku nebo bývalé sýpce, na středověkém hradě anebo v přestavěném vodojemu.

 • Mnoho rekreačních objektů má další skvělé vybavení jako např. vnitřní nebo vnější bazén, otevřený krb či oblíbené stropní trámy. U spousty rekreačních domů a chat začínají hned ode dveří značené pěší stezky a celá řada rekreačních domů se nachází na britském a irském venkově v tradičních vesnicích a osadách. Rekreační domy a chaty si můžete pronajmout na týden i déle, ale také např. na 2, 3 nebo 4 noci, pokud chcete během svého pobytu poznat více míst. Bohatou historii a kulturní dědictví Velké Británie a Irska tak můžete poznat za všech okolností a všemi možnými způsoby.

Dovolená na lodi nabízí fantastické nové zážitky

 • Chcete prožít něco nového a vzrušujícího? Vyzkoušejte dovolenou na vodě a objevte se s námi kouzlo romantických loděnic při nezapomenutelných plavbách po vodních kanálech a řekách v celé Velké Británii a Irsku! Prohlédněte si naši kolekci krásných hausbótů nabízejících na palubě ubytování se vším komfortem, jaký pro svou báječnou dovolenou v Anglii a v Irsku potřebujete.

Poznejte Anglii z paluby lodi!

 • Vaše loď nebo hausbót pomalu proplová historickými vodními kanály a řekami, které se jako nitky táhnou britskou krajinou a městy. Mezi klasické a velmi oblíbené vodní cesty patří oblast Norfolk Broads, hrabství Cambridgeshire, Kaledonský kanál (Caledonian canal) protínající Skotskou vysočinu anebo plavby po slavné řece Temži. Ať již si vyberete jakoukoli loď nebo hausbót, budete plout rychlostí jen několika mil za hodinu, takže si v vklidu prohlédnete všechna krásná místa a pamětihodnosti. Věřte nám, že tohle je ten nejlepší způsob, jak si opravdu odpočinout a nabrat nové síly. Až budete mít za sebou pořádný kus cesty, proč nezamířit ke břehu a neochutnat výtečné místní speciality v některé ze spousty restaurací nacházejících se podél řek a vodních kanálů. *Jestliže nemáte chuť na společnost, není nic jednoduššího, než si čerstvou rybu nebo rybí polévku připravit přímo na palubě. Další den můžete znovu vyrazit na cestu anebo si udělat pěší výlet do místních městeček a vesnic, které ukrývají bohaté kulturní a historické dědictví. A k tomu Vám zůstane na dovolené spousta času pro relaxaci a ničím nerušený odpočinek.

A teď již skočte na palubu a užívejte si

 • Dovolená na lodi je opravdové dobrodružství, které si užijí všichni bez ohledu na věk. Rodiny s dětmi, starší i nejrůznější skupiny přátel.
 • Nové zážitky se mohou přihodit každý den…, od zapůjčení jízdního kola, které si můžete samozřejmě vzít s sebou na palubu, až po nakupování suvenýrů v říčních městech a obcích.
 • Nezapomeňte si přibalit turistickou obuv, která Vám dobře poslouží při objevování okolí. Ve všech loděnicích a kotvištích získáte výborné mapy a další důležité informace.
 • Zastavte se ve vyhlášených říčních restauracích, ochutnejte místní speciality, anebo sami vyzkoušejte své rybařské štěstí!
 • A naším tajným tipem je večerní grilování na břehu klidně plynoucí řeky.

Rádi bychom se s Vámi podělili o 5 tipů, které Vám umožní strávit na vodě ty nejkrásnější chvíle

 • K řízení našich lodí nepotřebujete žádnou licenci nebo průkaz!!! Ochotný personál v jednotlivých loděnicích Vám rád ukáže, jak se loď řídí a ovládá, abyste se cítili komfortně a v bezpečí. Budete sami překvapeni, jak jednoduché je získat loď pod svou kontrolu. Ještě si vyzvedněte v loděnici záchranné vesty a nic Vám již nebrání vyplout.
 • Mnohé loděnice Vás dokonce přijedou vyzvednout na autobusové nebo vlakové nádraží a pokud budou vědět, že Vás čeká opravdu dlouhá cesta, můžete si být jisti, že na palubě budete mít připraveny také extra ručníky.
 • Předem si můžete v pohodlí svého domova objednat potraviny a nápoje, které Vám doručí při příjezdu na loď.
 • Lodě jsou opravdu komfortní s plně vybavenými kuchyněmi a dostatkem energie pro Vaše osobní elektrické předměty.
 • Prohlédněte si také naše lodě Starboard Boats, naši flotilu prvotřídních lodí se šampaňským na palubě!

Kde všude se lodě mohou pohybovat?

 • Vybrat si můžete z nekonečných mil vodních kanálů v Anglii nebo ve Walesu, na vodě můžete obdivovat také úchvatné scenérie Skotské vysočiny, po slavné řece Temži můžete plout až do Londýna anebo se vydat k nádhernému regionu Norfolk Broads. Ale nádherných vodních cest ve Velké Británii a v Irsku je pochopitelně mnohem víc!

 • Rádi bychom Vás upozornili, že Vaše objednávka bude probíhat v angličtině a platba se zobrazí v £ GBP. Žádné slevy nabízené u NOVASOL neplatí při objednávce na Hoseasons.