Dovolená se psem v Evropě
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Prázdniny se psem v rekreačních vesnicích

Dovolená s domácím zvířetem
 

Jste početná rodina se psím miláčkem? Máte veliký problém s jeho hlídáním v období prázdnin a prodloužených víkendů? Novasol za vás tento otazník vyřeší. Dovolená se psem v Dánsku se stává zcela bezstarostnou. Oddechněte si třeba v rekreačních vilách Německa a věnujte se příjemným radovánkám. Užívejte si atraktivní nabídky pobytů u moře anebo v horách.

Jen si představte tu pohodu na pláži, kde se může váš pes zcela vyřádit. Radujte se s rodinou a psím miláčkem v každém ročním období. S NOVASOL budete trávit zasloužený odpočinek bez zbytečných starostí. Běhejte, choďte na procházky, dovádějte na pláži a zkoumejte okolí. Večer si rozdělejte oheň v krbu a svého psa uložte do koše.

Na začátek

Dovolená s domácím zvířetem
 

Hledáte dovolenou po Evropě s možností vzít si svého pejska s sebou? Je to jistě velmi problematické. S Novasol jsou zvířecím miláčkům v určitých pronájmech dveře otevřeny. Vybírejte si z letovisek, kde je pes povolen a dopřejte si dovolenou bez starostí. Zapomeňte na rekreační poplatky a jiné náklady na čištění. Stačí dbát jen na symboly ubytování Pet friendly, kde jsou zvířata vítaná.

Nesmíte se zlobit, že ne ve všech resortech jsou psi dovoleni. Není se čemu divit, je třeba brát ohled na soukromí, přírodní památky a požadavky jiných turistů. Váš zvířecí člen rodiny potřebuje rekreaci podle svých představ, tedy v přátelském prostředí bez dalších nebezpečných nástrah. Dovolená se psem v Německu anebo v Dánsku vám přijde jako úžasný nápad.

Na začátek

Dovolená s domácím zvířetem
 

Vydejte se po stopách přírody a wellness rekreace i se svým psem. Odpadnou vám starosti se zajištěním hlídání. Vždy si musíte ovšem zjistit podmínky pobytu a vstupu do cizí země se zvířetem. Snad vás nadchne i pobyt v Chorvatsku, Norsku anebo Německu.

Zastavte se ve stresu pracovního tempa a proběhněte se po pláži se svým psem. V některých lokalitách mají psi přístup i do lesa. Važte si každého okamžiku stráveného se svou rodinou a zvířecím doprovodem. Posilte své přátelství a užívejte si komfortního ubytování v soukromí Německa.

Na začátek