Prázdninové vesnice Německo
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Rekreační domy u Tropical Islands

Dovolená v Tropical Islands - Německo
 

Chmury a nudu podzimních dní zaručeně zaženete v rekreačních domech Tropical Islands. Nesnažte se hledat lepší prázdninovou destinaci v rodné zemi a vyjeďte si do exotiky ještě dnes! Dovolená v Německu se stává přitažlivější než kdykoliv předtím. Právě v tomto gigantickém komplexu zažijete maximální pohodlí a relaxaci po všechny dny v roce.

Je to až neuvěřitelné, jak je Tropical Islands dosažitelný, pouhou hodinu od Berlína se nacházejí různé formy celoročního ubytování a zábavy. Pronajměte si rekreační dům a užívejte si sluníčka i v zimních dnech. Tropické lázně s adrenalinovou zábavou, tobogány a příjemnými restauracemi vám zvedne náladu během minuty.

Na začátek

Dovolená v Tropical Islands - Německo
 

Jestliže marně přemýšlíte, kam s dětmi na prodloužený víkend, dámskou jízdu anebo romantický pobyt, je tento exotický ráj trefou do černého. Ubytování v Tropical Islands Ferienshausdorf je jen 10 minut od zábavního hangáru. Rezervujte si své pronájmy s NOVASOL kdykoli během roku v minimální délce pobytu 2 noci a relaxujte v soukromí. Rodinná dovolená v Německu je přímo nabitá skvělými zážitky.

Získejte spoustu výhod. Objednejte si pobyty v prázdninové vesnici Tropical Islands a dostanete vstup do lázní a dobrodružné části impozantního parku navrch k tomu. Takovou lákavou nabídku přeci nemůžete odmítnout. Informujte se na internetových stránkách NOVASOL a máte v kapse dokonalý dárek pod stromeček pro celou rodinu.

Na začátek

Dovolená v Tropical Islands - Německo
 

Jen kousek před Berlínem se doslova tyčí velkolepé dílo zábavy a odpočinku. Ferienhausdorf exotického komplexu jsou luxusně zařízené ve skandinávském stylu. Navštivte deštný prales a užívejte si teplot okolo 25 stupňů Celsia. Děti okouzlí 200 metrů písečné pláže, laguna a čistá voda. Právě zde je umístěn největší tobogán Německa. Rekreační domy v Německu Vás jistě okouzlí.

Zde jste na dosah exotice a prázdninové náladě. Ubytování Německa se nese v rytmu přepychu a precizních služeb cestovního ruchu. Slovo nespokojenost nikdo nezná. Braniborsko je plné atrakcí, kulturních skvostů, přírodních perel a možností volnočasových aktivit. Nevyhýbejte se pobytu ve své vlasti, přicházíte o hodně!

Na začátek