Prázdninové vesnice v Evropě
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Prázdninové ubytování v evropských vesnicích

Prázdninové vesničky v Evropě
 

Kdo by nechtěl ochutnat plné doušky kultury, přírody, gastronomických specialit a pohody evropských prázdninových vesnic? V jejich blízkosti je moře sportovních i relaxačních aktivit. Nechte se pohltit komfortem rekreačních domů NOVASOL a pociťte absolutní spokojenost v Německu, Belgii, Nizozemí, Lucembursku a třeba i skandinávských zemích.

Nádherný pobyt v Německu s NOVASOL spočívá v hojné dostupnosti prázdninových chat a vil. Dokonalá dovolená v Německu hned za rohem s koupáním, adrenalinovými sporty i zábavou pro děti dovede jistě uspokojit. Jen si představte nekonečné radovánky ve vesnicích u Baltského a Severního moře. Je to luxus, který je šetrný k vaší peněžence. Schönhagen, Travemünde anebo Priwall nabízejí lenošení na čistých plážích.

Na začátek

Prázdninové vesničky v Evropě
 

Baabe na Rujáně se nachází v objetí dun a lesa. To je pravé místo relaxace pro rodiny s malými dětmi. Na plážích v Ottendorfu v Dolním Sasku budete mít Severní moře jako na dlani. Dětské oči se ihned rozzáří při pobytu v Tropical Islands. Prázdninová dovolená v tomto rekreačním zařízení se stane jedničkou. Vybírejte ze stovek nabídek NOVASOL na míru ušitých!

Během dovolené v Holandsku se rozhodně nebudete nudit.

V Nizozemí se seznámíte s těmi nejkrásnějšími rekreačními vesnicemi nabitými pěknými chalupami třeba i s bazénem, vířivkou a saunou. Okuste sportovní aktivity i lázeňské procedury. Jízdu na plachetnici či motorovém člunu zažijete ve Watterrijcku Marswal. Oblast lesů Buitengoed Het Lageveld žije v rytmu luxusu a koupání v jezeře.

Na začátek

Prázdninové vesničky v Evropě
 

V Belgii se můžete spolehnout na dokonalé soukromí a komfort. I zde jsou volnočasovým aktivitám a koupání dveře otevřeny. Cykloturistika, dětská hřiště, jízda na koni, mini golf anebo wellness služby musíte prozkoumat. Domaine du Bonsoy při údolí řeky Meuse V Ardenách splní představy rodinné dovolené v Belgii. V Illage de Vacances si přijdou na své milovníci přírody a čerstvého vzduchu.

Zabořte se nekompromisně barevného výběru prázdninového ubytování Belgie a najděte si ideální vesnici pro báječnou rodinnou rekreaci. Stovky nabídek jsou připraveny pro všechny generace. Přemýšlejte o svých prioritách a zamiřte do půvabných evropských států, kde se na sto procent nudit nebudete.

Na začátek

Prázdninové vesničky v Evropě
 

Seznamte se s originálním stylem dovolené v prázdninových vesnicích Evropy. Atraktivní druh rekreace se pyšní volnočasovými aktivitami, příjemnou atmosférou a nekonečnými možnostmi zábavy. Nejkrásnější místa evropské přírody jsou vám otevřeny v každé roční době. Nechte se unášet dominantami nádherných států a rekreačních domů Německa, Belgie i Nizozemí.

Na chvíli zapomeňte na světla velkoměst a zavítejte do zajímavých vesnic Německa. V rodné vlasti se pohody a zajímavostí nabažíte. Prázdniny s vlastním stravováním a volbou dopravy k rekreačním domům zajistí svobodu. Pokud potřebujete vypnout, zvolte rekreaci během prodlouženého víkendu celoročně. Nejnavštěvovanějšími lokalitami jsou resorty poblíž Baltského a Severního moře.

Na začátek

Prázdninové vesničky v Evropě
 

Získejte pro svou rodinu anebo kamarády příjemné noclehy v luxusních chatách u moře za super ceny. V letních měsících si užijete svitu slunce a šumění mořských vln. Vyzkoušejte potápění, dovádějte na písečné pláži a surfujte. Podzimní dny svádějí k procházkám a pouštění draka. Chaty v Schönhagen a pláže na Priwall určují tempo pohodové rekreace. Zimní dny patří ubytování v impozantním ráji Tropical Islands u Berlína.

Prázdninové vesničky v Nizozemí vás uchvátí svým půvabem a specifickým ubytováním v soukromí. Útulné rekreační domy s krbem a terasou se postarají o maximální komfort v jakékoli roční době. Mnohé Holiday Village se pyšní vlastním bazénem, saunou anebo krytými hřišti. Vybírejte z desítek útulných chat umístěných v nitru přírody.

Na začátek

Prázdninové vesničky v Evropě
 

Těšíte se na dovolenou? Což takhle se podívat do nedaleké Belgie? Osloví vás chutnými gastronomickými lahůdkami, čistou přírodou, sportovními a ubytovacími možnostmi. Zalesněné oblasti slibují úkryt před letním žhavým sluncem. Dětská hřiště se postarají o zábavu vašich dětí. Společné radovánky okusíte v krytých bazénech. Oblíbíte si také koupání v jezerech.

Netrapte se vysokými výdaji za cestu a vyrazte do rekreačních domů Německa, Belgie či Holandska. Projděte si nabídky NOVASOL a žasněte nad vybaveností apartmánů. Poblíž přírody naberete nový dech, naučíte se surfovat, vyzkoušíte windsurfing, potápění a horolezectví. Vezměte si s sebou horské kolo a projeďte na něm národní okouzlující parky.

Na začátek