NOVASOL nabízí rekreační domy, chaty a apartmány v těchto evropských zemích

Zarezervujte si svou dovolenou v Evropě v rekreačním domě

Rekreační domy Dánsko a ubytování Dánsko

Dánsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Jsou zde nádherné písčité pláže, mnoho aquaparků a zábavních parků – nejznámější z nich je LEGOLAND®. Najdete zde i rybářské vesničky a mnoho vodních ploch vhodných pro rybaření. Ubytování v soukromí Dánsko Vám zajistí báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat. Navštivte také Rekreační domy Dánsko a ubytování Dánsko na ostrově Bornholm nebo prozkoumejte rodiště H. Ch. Andersena, ostrov Fyn, či se ubytujte v resortu Marielyst anebo si objednejte rekreační dům Fanø (Fano).

 

Rekreační domy, apartmány a horské chaty Rakousko

Dovolená na lyžích Rakousko je skvělým výběrem vzhledem k velkému množství ledovců a alpských masívů včetně panoramat, která země nabízí v zimní sezoně, navíc naše horské chaty Rakousko najdete v těsné blízkosti těchto lyžařských areálů. V létě doporučujeme využít prázdninové byty a apartmány Rakousko a podniknout toulky přírodou plnou čerstvého vzduchu a rozkvetlých květin. Objednejte si apartmány Vídeň, apartmány Salzburg a apartmány Innsbruck a seznamte se s historií a kulturou těchto překrásných měst. Rekreační domy, apartmány a horské chaty Rakousko jsou Vám plně k dispozici po celý rok.

 

Rekreační domy a byty Německo

Prozkoumejte nádhernou přírodu v Bavorsku nebo si vychutnejte pobyt u Baltského moře. Naše ubytování a apartmány Německo najdete po celé zemi. Pro zájemce o kulturu měst máme v nabídce rekreační byty a apartmány Berlín v centru nebo kousek od něj. A pro milovníky vody a tropického ráje doporučujeme objednat rekreační dům Tropical Islands v Braniborsku. Naše Rekreační domy a byty Německo najdete také na Rujáně (Rügen) nebo na ostrově Poel (Insel Poel), který patří mezi oblíbené rekreační resorty v regionech Meklenbursko a Přední Pomořansko.

 

Rekreační domy Holandsko a ubytování Nizozemsko

Holandsko je země sýrů, tulipánů, větrných mlýnů, dřeváků, vodních kanálů a unikátní architektury. Zamluvte si své ubytování Nizozemsko a poznejte lákadla této půvabné země. Rekreační apartmány Holandsko najdete nedaleko zábavních parků, ale také známých měst jako Rotterdam, Maastricht a Den Haag, nebo si pouze užívejte tichou atmosféru holandských vesniček. Máte spadeno na hlavní město? Rekreační domy a ubytování v soukromí Amsterdam a okolí si Vás získá svou skvělou dostupností. Rekreační domy Holandsko a ubytování Nizozemsko mohou být ideální pro dovolenou na vodě s lodí (i takovéto rekreační objekty máme v naší nabídce) nebo na souši (pro cyklisty, motorkáře i automobilisty) v blízkosti veškerých atrakcí této nádherné země.

 

Rekreační domy a chaty Belgie

Vyhlášená ovocná belgická piva, lanýže, pravá belgická čokoláda, delikátní vafle. Dostali jste také na něco chuť? Naše rekreační domy Belgie se nacházejí především na krásném a klidném venkově, ale některé najdete i v těsné blízkosti velkých měst. Navštivte Bruggy, jeďte se podívat na květinový koberec a Čůrajícího chlapečka do hlavního města Brusel, známou vesničku Gent nebo Antverpy - to je ta pravá dovolená Flandry. Zúčastněte se závodu Formule 1 ve Spa, a poté si dopřejte odpočinek. Ubytování a apartmány Belgie je ta pravá dovolená. Rekreační domy a chaty Belgie jsou k dispozici celoročně, protože země má stále co nabídnout.

 

Horské chaty a chalupy, rekreační domy a prázdninové byty Slovensko

Tradiční kultura, horské krajiny, ozdravné lázně, jeskyně, hrady a zámky – to je dovolená Slovensko. Z horské chaty a chalupy Slovensko to máte jen krůček do tatranských hor, kde si můžete v zimě skvěle zalyžovat, zabobovat, zasáňkovat, zaběhat na běžkách i zajezdit na prkně, a v létě podniknout nezapomenutelné pěší túry či výlety na kolech. Pro jednotlivce jsou k dispozici i apartmány Tatra vyskytující se přímo v lyžařských střediscích nedaleko sjezdovek, v létě jsou ideálním výchozím bodem pro famózní treky po místních horách. Ubytování v soukromí Slovensko najdete ale i blízko vyhlášených lázeňských resortů, kde můžete načerpat nové síly. Horské chaty a chalupy, rekreační domy a prázdninové byty Slovensko Vás přivítají s otevřenou náručí.

 

Rekreační domy a byty Polsko

Polsko Vás nadchne svou dokonalou přírodní krajinou posetou tisíce jezery a hustými lesy vhodnou pro milovníky pěší turistiky, cyklistiky, rybolovu a rodiny s dětmi. Zážitky v přírodě Vám nabídne ubytování Mazury. Rekreační domy Polsko na severu Vám umožní se vykoupat v Baltském moři. Apartmány Gdansk (Gdaňsk) jsou situovány u moře či v blízkosti Baltu a v jejich okolí najdete mnoho nádherných pláží ideálních pro trávení rodinné dovolené. Rekreační domy a byty Polsko se nacházejí v krásné přírodě, u vodních ploch, v horách, lesích a také u moře. Navíc na Vás u našich sousedů čeká i mnoho výtečných místních delikates, které stojí za ochutnání.

 

Rekreační domy, vily a byty Španělsko

Zaplavte si ráno v bazénu nebo posnídejte na vlastní terase s krásným výhledem na moře a slunce. NOVASOL má v nabídce útulné a moderní ubytování Španělsko. Pro milovníky jihu nabízí oblast Andalusie k pronajmutí apartmány Marbella, dá se zde koupat v podstatě od dubna až do listopadu. Preferujete-li pobyty na ostrovech a více soukromí, určitě Vás zaujmou naše prázdninové vily Mallorca a pro menší skupiny můžeme nabídnout rekreační byty Kanárské ostrovy. Fanoušci kultury, umění a městského ruchu si mohou objednat rekreační byty a apartmány Barcelona. Rekreační domy, vily a byty Španělsko, mezi kterými najdete i typické autentické španělské fincy, Vám zpříjemní Vaší dovolenou ve Španělsku.

 

Vily, apartmány a domy Bulharsko

Trávíte pravidelně dovolenou u moře, ale potřebujete změnu? Pobyt u Černého moře rozhodně stojí za to! Rekreační domy a apartmány Varna se nacházejí v blízkosti letiště, stejně tak i rekreační domy a apartmány Burgas a okolí. Pokud máte raději auto, určitě Vám doporučujeme navštívit Obzor, Nessebar, Balčik, Albena, která patří mezi místa, kde si můžete objednat Vaše ubytování Bulharsko a apartmány Bulharsko. Naše Vily, apartmány a domy Bulharsko najdete u celého pobřeží Černého moře v blízkosti krásných písečných pláží vhodných pro rodiny s dětmi i seniory.

 

Apartmány a ubytování Slovinsko

Ubytování Portorož a ubytování Piran nabízejí fascinující výhled na Jadran a koupání v dosahu několika metrů od Vašeho objektu. Apartmány a horské chaty Slovinsko Vás nadchnou bezprostřední blízkostí přírody a hor, které vybízí k mnoha sportovním aktivitám - v létě to je především pěší turistika a v zimě lyže a jízda na snowboardu. Dovolená a ubytování Slovinsko je vždy zážitek, ať už navštívíte jakékoliv místo této nádherné země. Prohlédněte si naše Apartmány a ubytování Slovinsko a vyražte prozkoumávat kouty jednoho z bývalých jugoslávských států.

 

Rekreační domy, vily a apartmány Řecko

V naší nabídce také najdete Rekreační domy, vily a apartmány Řecko a to jak na pevnině, tak i na známých řeckých ostrovech. Ubytování Kréta Vám nabízí kvalitní objekty a často v těsné blízkosti pláží. V nabídce máme ale i velké vily s bazény Řecko, kde najdou útočiště ti, co si nepřejí být nikým a ničím na své dovolené rušeni. Gyros, Moussaka, Souvlaki, Retsina, Ouzo, Metaxa a slunce – nejen taková může být vaše dovolená v Řecku. Objednejte si svůj rekreační dům Řecko a žijte si týden, dva či tři jako místní, bude to pro Vás jistě nezapomenutelný zážitek.

 

Apartmány a ubytování Černá Hora

Díky blankytně modrému moři s nekonečnými plážemi, čistými řekami a překrásnými výšinami se stala z Černé Hory velmi oblíbená turistická destinace. Objednejte si své ubytování Černá Hora a přesvědčte se na vlastní oči. V největším jižním přírodním zálivu Boka Kotorská na jihu Jadranu máme v nabídce rekreační byty Herceg Novi, apartmány Kotor nebo ubytování v soukromí Tivat. Pokud byste raději ještě o něco jižněji, pozveme Vás na Budvanskou riviéru, kde najdete naše rekreační byty Budva. Apartmány a ubytování Černá Hora jsou velmi oblíbenou a klidnější alternativnou letní dovolené na Jadranu.

 

Rekreační domy a chaty Island

Vulkány, gejzíry, ledovce, fjordy jsou součástí stále nedotčené islandské přírody. Objednejte si rekreační chaty a ubytování Island a zažijte záviděníhodnou dovolenou. Nezapomeňte se v hlavním městě Reykjavík vykoupat v Modré laguně, kde si skvěle odpočinete a naberete síly. A poté se vydejte za přírodními úkazy Islandu. Navštivte největší jezero Islandu Thingvallavatn, nejaktivnější sopky ostrova Heklu a Grímsvötn nebo největší ledovec země Vatnajökull. Rekreační domy a chaty Island najdete po celé republice a zaručujeme Vám, že o dobrodružství nebude nouze.

 

Rekreační domy a vily s bazénem Kypr

Středozemní moře odhaluje mezi Evropou a Asií slunečný ostrov s písečnými plážemi a mnoha romantickými zátokami. Rekreační domy a vily s bazénem Kypr pro Vás mohou být skvělým únikem od reality. Rekreační byty a apartmány Kypr Vám také dopřejí potřebné pohodlí. Naše ubytování v soukromí Kypr najdete ve známých a vyhledáváných letoviscích, mezi které patří Agia Napa a Protaras, ale i na klidnějších místech, například Paralimni nebo Kapparis. Na třetím největším ostrově Evropy se nemusíte nutně jenom koupat, jsou zde poměrně vysoké hory, kam jezdí Kypřané v zimě i lyžovat.

 

Rekreační chaty, domy a apartmány Finsko

Poznejte krásy země tisíců jezer, která přímo vybízí k dobrodružnému rybolovu. Nebo uvolněte všechny smysly a relaxujte ve finské sauně. Rekreační dům, to je to pravé ubytování ve Finsku. Objednejte si apartmány Klaukkala/Espoo a užijte si čistou přírodu s možností navštívit hlavní město Helsinki autem za pouhých 30 minut. V regionu Kainuu, kde najdete spoustu krásných jezer vhodných pro rybáře, najdete naše rekreační domy Kotila, ze kterých je to necelých 200 km k ruským hranicím. V provincii Oulu najdete naše apartmány Taivalkoski a Laponsku si můžete objednat rekreační domy Ylitornio. Rekreační chaty, domy a apartmány Finsko Vám zaručují kvalitní ubytování v soukromí.

 

Rekreační domy, byty a horské chaty Švýcarsko

Lidé se vydávají do Švýcarska především kvůli alpskému lyžování, ale pokud máte rádi teplo a upřednostňujete aktivní dovolenou, jste určitě na správném místě. Apartmány Švýcarsko nabízejí skvostný výhled do údolí a jsou situovány přímo v horách. Objednejte si například rekreační byty Vulpera nacházející se v největším kantonu Švýcarska Graubünden, anebo se podívejte na naši nabídku apartmánů Bivio, kde stále žije minorita obyvatel mluvících rétorománsky a italsky. Rekreační domy, byty a horské chaty Švýcarsko jsou tím nejlepším výběrem pro skvělou dovolenou v této nezávislé konfederaci.

 

Rekreační domy, chaty a byty Lucembursko

Tato malá země není často prezentovaná jako prázdninová destinace, ale přesto je zde k vidění mnoho historických památek a přírodních zajímavostí. Rekreační domy a byty Hosingen se nacházejí v severní části země v poklidné a rozmanité přírodě, ale do královského hlavního města Lucemburk je to zhruba 75 km jízdy autem. Zvolte ubytování Lucembursko a vydejte se na výjimečnou dovolenou. Rekreační domy, chaty a byty Lucembursko najdete i ve vesnici Bettel, která se nachází na hranicích s Německem a je v dosahu zhruba 50ti km od hlavního města Lucemburského velkovévodství.

 

Prázdninové vily a apartmány Turecko

Turecké léto trvá někdy i osm měsíců. Udělejte si týden či dva volno a vydejte se na Tureckou riviéru. Podnikněte procházku kolem přístavu nebo si pochutnejte na čerstvé rybě, dojděte na nákup na místní trhy, zajeďte na výlet do historických vesniček nebo si odpočiňte na pláži a poslouchejte šplouchání moře. dovolená a apartmány Turecko Vám poodhalí tajemství orientu. Stopy historie u středozemního moře můžete sledovat z rekreačního domu Antalya/Belek nebo si zarezervujte rekreační byt či vilu s bazénem Bodrum a ocitnete se v centru turistiky a jachtingu. Prázdninové vily a apartmány Turecko jsou zajímavou a nevšední dovolenou v soukromí u Středozemního moře.

 

Apartmány a ubytování Albánie

Historický středomořský stát nacházející se na Balkánském poloostrově Vás překvapí svou dobrodružnou přírodou i svými letními letovisky, kde lze strávit příjemnou a klidnou dovolenou. Apartmány Durrës jsou jednou z mnoha možností, jak využít efektivně volný čas u Jaderského moře. Letovisko se nachází pouhých 33 km od hlavního města Tirany a jedná se o druhé největší město Albánie. Nachází se zdeí hrad, amfiteátr a podél města vede antická zeď, která město v dávných dobách chránila před možnými útoky. Apartmány a ubytování Albánie jsou k mání po celý rok a za výhodné ceny.

 

Nabízíme opravdu širokou škálu ubytování v různých typech objektů ve velmi známých a oblíbených destinacích, tak i na méně známých a přesto velmi poutavých místech Evropy. Přejeme Vám krásné prožití vysněné dovolené v jednom z našich rekreačních domů.

Arriving on a Saturday will increase the number of available properties