Rekreační domy Bulharsko
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená v Bulharsku

Dovolená Bulharsko
 

Jihovýchodní Evropa patří mezi zajímavé turistické destinace. Nabízí klid, pohodu, příjemné klima, koupání na jedničku, památky a nedotknutelnou historii. Dovolená v Bulharsku se stává velmi atraktivní záležitostí, a to především díky kvalitnímu ubytování v rekreačních domech v Bulharsku. Balkánský poloostrov je domovinou státu s pestrou minulostí a moderní současností. Unikátní Černé moře přitahuje turisty všech národností.

Bulharsko sousedí s Rumunskem, a to nejvíce s Dunajem, Srbskem, Makedonií, Řeckem a Tureckem. Východní a velmi populární hranici vytváří Černé moře. Tato země je členem NATO a EU. Nejstarší obyvatelé byli Thrákové. Zemi vládl i Alexandr Veliký. Po dobách lidové republiky a komunistické vlády se stala tato úžasná země demokratickým státem.

Na začátek

Dovolená Bulharsko
 

Hornatost této země je očividná, tvořena pohořím Stara Planina, Rila, masivem Vitoša a nejvyšší horou Musala měřící 2925 metrů. Černé moře přijímá vody Dunaje. Projevuje se zde kontinentální podnebí. Jih je teplejší s teplotami kolem 25 stupňů Celsia. Mezi velkolepá přímořská letoviska patří Sozopol, Nesebar, Zlaté písky, Primorsko, Albena, Slunečné pobřeží, Varna i Burgas.

Bulharsko vnímáme jako stát s lyžařskými centry jako je Bansko v Pirinu či Pampovo v Rodopech. Návštěva tohoto státu příliš nezatíží vaši peněženku a nabízí excelentní zážitky. Cesta letadlem, autem i autobusem připadá v úvahu. Ochutnat zde musíte pravý šopský salát, maso, ryby, polévku tarator i pivo. Mělké moře, lesy, žhavé podmínky pro koupání, škola plachtění, to nabízí Albena. Romantiku, botanické zahrady, divoké rokle u pláží, najdete v Balčiku. Vychutnejte si ubytování v Bulharsku.

Na začátek

Dovolená Bulharsko
 

Mezi dominanty prázdninových destinací patří Slunečné pobřeží s dlouhou písečnou pláží a ideálním koupáním pro děti. Nejdelší skluzavka Bulharska se nachází v aqvaparku Action. Luxus ochutnáte na Zlatých píscích, kde se konají i fantastické diskotéky. Děti ocení aqvapark Aquapolis. Antické město Nesebar oslní památkami zapsanými v UNESCO. Staré uličky, dřevěné domy a fresky kostelů hrají do noty všem poznání chtivým turistům.

Velkým lákadlem je Varna a její římské, trácké a bulharské památky. Magnetem je i Rilský klášter s honosnými arkádami. Oslní vás i Údolí růží, pole plné vonících květin. Strach po zádech vám bude běhat na Ďáblovu hrdlu, u vodopádu a jeskynnímu komplexu. Koupání u Černého moře vás naplní přílivem nové energie. V rekreačních domech v Bulharsku poznáte zábavu, pohodlí i rozmar.

Na začátek

Dovolená Bulharsko
 

Rekreační domy v Bulharsku jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v Bulharsku se můžete těšit, a objednejte si online svůj rekreační apartmán v Bulharsku.

Bulharsko je oblíbenou turistickou destinací, kde lze však objevovat stále něco nového.

Architektura, tradice, kultura a historie Bulharska jsou toho dostatečným důkazem.

Naše rekreační domy v Bulharsku a byty najdete ve velkých městech, ale i obklopené nedotčenou Bulharskou přírodou.

Na začátek

Dovolená Bulharsko
 

Nádherné písečné pláže, klidné moře, romantické hory - ideální místo pro Vaši dovolenou ve Varně.

Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a apartmán v Bulharsku se tak může stát i zajímavou inspirací.

Bulharsko je cenově stále ještě výhodnou zemí pro dovolenou v Burgasu, která se doslova raketově rozvíjí a již dnes nabízí celou řadu rekreačních domů a bytů, které snesou srovnání se západoevroským standardem ubytování.

Na začátek