Rekreační domy Česká republika Rekreační domy Česká republika
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená Česko

Skvělé ubytování v Čechách

Dovolená s NOVASOL se vždy vyplatí a je to pravda. Ale Česká republika Vám nabízí o mnohem více! Ať jste v Českém ráji , v Krkonoších , na Vltavě nebo v klasických lázeňských městech Karlovy Vary či Mariánské lázně, v této poměrně malé zemi se slibnými rekreační oblastmi se řadí jedno vedle druhého. Postupem času se nich staly oblíbené destinace rekreantů z celého světa.

  • Ubytování v rekreačních domech pro Vaši dovolenou v Čechách.

Ubytování v soukromí v Čechách

Rekreační chaty a chalupy v Čechách jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v České republice se můžete těšit a objednejte si online ještě dnes rekreační domy nebo byty Česká republika.

Ať zde strávíte dovolenou v létě nebo v zimě, budete se cítit jako doma a veškerou energii tak můžete věnovat jen a jen Vaší dovolené. Plně zařízený rekreační dům, apartmán, horská chata či chalupa Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a může se tak stát zajímavou inspirací.

Rekreační domy, chaty a chalupy v Čechách

Možná si říkáte:”A co bych tady dělal(a)? Vždyť to tu přeci znám.”, ale ono zdání klame. Není třeba za krásnými přírodními scenériemi, hrady a zámky, horskými turistickými cestičkami a vodními plochami jezdit daleko za hranice. Nejen tyhle poznatky Vám může naše matička vlast dát. Výhodou navíc je, že dovolená v Čechách a na Moravě je ideální pro seniory I rodiny s dětmi a take se tu se všemi domluvíte rodným jazykem. Pojeďte poznávat svou vlast.

Vydejte se na kole, na motorce, autem, autobusem či vlakem a odneste si skvělé zážitky.

Vydejte se za poznáním našich vyhlášených lázeňských měst, můžete si užít procedury a krásné procházky po kolonádách a přitom si vychutnat výtečné teplé lázeňské oplatky. Procestujte historická města region a poznejte krásnou přírodu. Objednejte si rekreační domy v Čechách a apartmány Západní Čechy a zažijte odpočinkovou dovolenou.

Ubytování a chaty Jižní Čechy zase mohou nabídnout prohlídky na překrásných hradech a zámcích, skvělé cyklistické výlety a kulturní akce napříč celým rokem. Nejideálnějším obdobím pro trávení letní dovolené v tomto kraji je určitě léto, protože region nabízí nespočetné množství rybníků a tůní, kde se mohou vydovádět jak děti, tak I dospělí a své si zde najdou určitě I rybáři, na které tu čekají zajímavé úlovky.

Horské chaty Česko

Kdo rád tráví dovolenou na horách, určitě by měl pořádně popřemýšlet, kam se vydá. Prohlédněte si například naši nabídku rekreační domy, apartmány na horách a horské chaty Krkonoše a vydejte se s přáteli na vandr po hřebenech našich nejvyšších hor nebo prožijte krásné zimní prázdniny či dovolenou na zasněžených sjezdovkách.

Skvělou alternativou pro milovníky běžeckého lyžování mohou být rekreační domy a horské chaty v Čechách, kde jsou v zimě báječné podmínky k lyžování a v létě se zase hory otevírají cyklistům a milovníkům výšlapů. I houbaři a sběrači lesních plodů zde nebudou o svou zálibu ochuzeni. Toto pohoří si získá každého.

Určitě ale nesmíme opomenout Moravu, která je úchvatnou součástí naší vlasti, a také Slezsko. Slunečné paprsky, výlety na kolech, degustační séance ve vinných sklípcích či projížďky po přírodě a zámcích *všechny tyto zážitky si můžete vychutnat ze svého ubytování v rekreačních domech Jižní Morava.

Ve vzdálenosti pouhých několika hodin jízdy autem tu na Vás čeká kombinace z kultury, sportu a rekreace. Česká republika je vhodným cílem i pro milovníky zimních sportů.

Chaty a chalupy Česko

Na hranici Moravy a Slezska si můžete objednat apartmány v Čechách a horské chaty Beskydy, kde Vás místní seznamí s tou pravou kulturou atmosférou Valašška. Zažijete zde parádní lyžovačky v zimě a v létě si můžete procházkami v přírodě užít nepopsatelné pohledy do údolí a okolí, vždyť je odtud vidět až k našim sousedům.

Lákavé jsou i rekreační domy Severní Morava, kam můžete vyrazit za lahodnými a voňavými syrečky, za kulturou, ale I do známých Jeseníků.

V naší nabídce však najdete i další regiony. Objednejte si naše rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány ve Východních Čechách, Severních Čechách, Středních Čechách, Praze a Jizerských horách. Na Moravě máme k dispozici ubytování a apartmány na Střední Moravě a Českomoravské vrchovině/vysočině.