Rekreační domy Česká republika
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená Česko

Dovolená v České republice
 

Dovolená v Čechách se vždy vyplatí a je to pravda. Ale Česká republika Vám nabízí o mnohem více! Ať jste v Českém ráji , v Krkonoších , na Vltavě nebo v klasických lázeňských městech Karlovy Vary či Mariánské lázně, v této poměrně malé zemi se slibnými rekreační oblastmi se řadí jedno vedle druhého. Postupem času se nich staly oblíbené destinace rekreantů z celého světa.

Na začátek

Dovolená v České republice
 

Rekreační chaty a rekreační domy v Čechách jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v České republice se můžete těšit a objednejte si online ještě dnes rekreační domy nebo byty Česká republika.

Ať zde strávíte dovolenou v létě nebo v zimě, budete se cítit jako doma a veškerou energii tak můžete věnovat jen a jen Vaší dovolené. Plně zařízený rekreační dům, apartmán, horská chata či chalupa Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a může se tak stát zajímavou inspirací.

Na začátek

Dovolená v České republice
 

Možná si říkáte:”A co bych tady dělal(a)? Vždyť to tu přeci znám.”, ale ono zdání klame. Není třeba za krásnými přírodními scenériemi, hrady a zámky, horskými turistickými cestičkami a vodními plochami jezdit daleko za hranice. Nejen tyhle poznatky Vám může naše matička vlast dát. Výhodou navíc je, že dovolená v Čechách a na Moravě je ideální pro seniory I rodiny s dětmi a take se tu se všemi domluvíte rodným jazykem. Pojeďte poznávat svou vlast.

Vydejte se na kole, na motorce, autem, autobusem či vlakem a odneste si skvělé zážitky.

Vydejte se za poznáním našich vyhlášených lázeňských měst, můžete si užít procedury a krásné procházky po kolonádách a přitom si vychutnat výtečné teplé lázeňské oplatky. Procestujte historická města region a poznejte krásnou přírodu. Objednejte si XXL rekreační domy v Čechách a apartmány Západní Čechy a zažijte odpočinkovou dovolenou.

Ubytování a chaty Jižní Čechy zase mohou nabídnout prohlídky na překrásných hradech a zámcích, skvělé cyklistické výlety a kulturní akce napříč celým rokem. Nejideálnějším obdobím pro trávení letní dovolené v tomto kraji je určitě léto, protože region nabízí nespočetné množství rybníků a tůní, kde se mohou vydovádět jak děti, tak I dospělí a své si zde najdou určitě I rybáři, na které tu čekají zajímavé úlovky.

Na začátek

Dovolená v České republice
 

Kdo rád tráví dovolenou na horách, určitě by měl pořádně popřemýšlet, kam se vydá. Prohlédněte si například naši nabídku rekreační domy, apartmány na horách a horské chaty Krkonoše a vydejte se s přáteli na vandr po hřebenech našich nejvyšších hor nebo prožijte krásné zimní prázdniny či dovolenou na zasněžených sjezdovkách.

Skvělou alternativou pro milovníky běžeckého lyžování mohou být rekreační domy a Zimní chaty v Čechách, kde jsou v zimě báječné podmínky k lyžování a v létě se zase hory otevírají cyklistům a milovníkům výšlapů. I houbaři a sběrači lesních plodů zde nebudou o svou zálibu ochuzeni. Toto pohoří si získá každého.

Určitě ale nesmíme opomenout Moravu, která je úchvatnou součástí naší vlasti, a také Slezsko. Slunečné paprsky, výlety na kolech, degustační séance ve vinných sklípcích či projížďky po přírodě a zámcích *všechny tyto zážitky si můžete vychutnat ze svého ubytování v rekreačních domech Jižní Morava.

Ve vzdálenosti pouhých několika hodin jízdy autem tu na Vás čeká kombinace z kultury, sportu a rekreace. Česká republika je vhodným cílem i pro milovníky zimních sportů.

Na začátek

Dovolená v České republice
 

Na hranici Moravy a Slezska si můžete objednat apartmány v Čechách a horské chaty Beskydy, kde Vás místní seznamí s tou pravou kulturou atmosférou Valašška. Zažijete zde parádní lyžovačky v zimě a v létě si můžete procházkami v přírodě užít nepopsatelné pohledy do údolí a okolí, vždyť je odtud vidět až k našim sousedům.

Lákavé jsou i rekreační domy v Čechách, kam můžete vyrazit za lahodnými a voňavými syrečky, za kulturou, ale I do známých Jeseníků.

V naší nabídce však najdete i další regiony. Objednejte si naše rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány ve Východních Čechách, Severních Čechách, Středních Čechách, Praze a Jizerských horách. Na Moravě máme k dispozici ubytování a apartmány na Střední Moravě a Českomoravské vrchovině/vysočině.

Na začátek