Rekreační byty Istrie Pula
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená a ubytování Pula

Dovolená Pula
 

Pula je hlavním městem cestovního ruchu v Istrii, a sice jak z hlediska kulturního tak i tradic a krásy přírody. V době nadvlády Římanů zažila Pula rozkvět. Římané zde zanechali celou řadu stop jako např. amfiteátr, tzv. Arénu.

V době veneciánské se Pula stala jednou z nejvýznamnějších křižovatek umožňujících kontrolu Jadranského pobřeží a v průběhu několika století se město stalo nejdůležitějším přístavem Rakousko-maďarské monarchie. Rodinná dovolená na Istrii hraje všemi barvami.

Dovolená Pula nabízí nesčetné možnosti rekreace stejně jako celou řadu sportovních zařízení, tanečních teras, diskoték, herních kasin, restaurací a organizovaných výletů. Město má dva přístavy pro jachty, které mají velký význam pro vodní turismus.

Na začátek

Dovolená Pula
 

Dnes je Pula městem spojujícím rekreaci u nádherného pobřeží s průzračnou vodou s legendami a vzpomínkami na úspěšnou minulost. Přírodní lesy a pobřeží se svými malebnými plážemi stejně jako mírné středozemní podnebí jsou důležitými faktory pro všechny milovníky dovolené na Istrii u moře Pula.

Čistá příroda – např. u Plitvických jezer a jejich známých vodopádů či na souostroví Brijuni nedaleko Puly, které je díky svým vzácným rostlinám a zvířatům nejsevernější oázou Jaderského moře.

Na začátek

Dovolená Pula
 

Předměstí Puli nabízí řadu rekreačních domů na Istrii, bytů nebo apartmánů, které bývají během sezony k dispozici turistům.

Nabízejí nejlepší kombinaci soukromí a komfortu, řada z nich je navíc vybavena vlastním bazénem a pokud se ani o dovolené neobejdete bez společnosti svého psího mazlíčka, v soukromém zařízení budete mít mnohem větší šanci.

Na začátek