Rekreační domy Chorvatsko Rekreační domy Chorvatsko
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Pohodlné rekreační domy v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku

Skvělá dovolená v Chorvatsku u moře

Stále nejnavštěvovanější částí Chorvatska je jeho dlouhé členité pobřeží , jehož břehy omývá Jaderské moře, od Savurdije na Istrii až do Prevlaky v jižní Dalmácii. Kromě přímořských pevninských letovisek nabízí Chorvatsko i dovolenou na ostrovech. Chorvatské pláže jsou velmi často oceněny tzv. Modrou vlajkou.

Aby mohly tuto vlajku získat, musejí splnit přísná kritéria – pláž musí být čistá, musí zde být odpadkové koše, místo na převlékání, WC kabinky a nesmí například chybět ani přístup k pitné vodě.

Většina chorvatských pláží je oblázkových. Najdou se zde samozřejmě i kamenité pláže, ze kterých se do vody dostanete z mola po schůdkách, v některých regionech dnes najdeme i pláže písečné, ale je to spíše výjimka. Rekreační byty v Chorvatsku Vás jistě nezklamou.

  • Ubytování a dovolená v Chorvatsku.

Dovolená v Chorvatsku

Ubytování v soukromí v Chorvatsku

Aby byla Vaše dovolená v Chorvatsku skutečně skvělým zážitkem, je nutné si samozřejmě v první řadě najít vhodné místo. Chorvatsko je velmi ideální trávení rodinné dovolené, rádi sem často vyrážejí například i senioři, ale své si zde najdou i milovníci rybaření či vodních sportů. A nadšenci přírody a hor se mohou vydat po toulkách a poznáním chorvatského vnitrozemí.

Jakmile si najdete vhodné místo, začnete řešit jak se tam ubytujete a u koho. Naše společnost nabízí rekreační domy k pronájmu přímo u moře nebo v jeho těsné blízkosti.

Pro velké skupiny máme v nabídce i vily s bazénem v Chorvatsku a krásným výhledem na moře. Pokud je Vás méně nebo nepotřebujete tolik prostrou, určitě Vás zaujme naše nabídka ubytování v apartmánech Chorvatsko nebo pronájem rekreačních bytů Chorvatsko v blízkosti moře a někdy i se společným bazénem.

Pokud vlastníte loď a řešíte problém, kde ji ukotvit, nabízíme i rekreační domy s vlastním kotviště buďto v ceně nebo k pronájmu.

Máte domácí mazlíčky a nechcete je nechávat doma? S námi to není problém. Dovolená se psem či dovolená s kočkou nebo jakýmkoliv jiným domácím mazlíčkem je v mnoha rekreačních objektech povolena. Dokonce si můžete objednat i dům se zahradou a oploceným pozemkem, kde budete moci nechat svého psa volně běhat.

  • Ubytování v rekreacních domech pro vaši dovolenou v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku

Kam do Chorvatska?

Poznejte severní pobřeží Chorvatska a navštivte Istrii. Přivítají Vás zde historická města, krásná příroda...vinice, kde můžete ochutnat výtečná bílá i červená vína a především pohostinní lidé. Děti jistě ocení zábavu u mořských pláží. Na Istrii se nachází spoustu přímořských zábavných parků. NOVASOL rekreační domy v Chorvatsku a apartmány Istrie najdete v Pule, Medulinu, Poreči, Umagu, Novigradu, Fažaně, Vrsaru, Rovinji, Rabacu, Banjole, Premantuře a dalších městech.

Za nejrozmanitější region Chorvatska je považován Kvarner, často nazýván také jako Kvarnerský záliv nebo Kvarnerská zátoka. Nachází se zde písečné i oblázkové pláže vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro lidi se sníženou schopností pohyblivosti. Na své si zde příjdou milovníci jachtingu.

  • Naše apartmány v Chorvatsku Vás jistě nadchnou!

Dovolená v Chorvatsku

Dovolena v Chorvatsku

A za zmínku rozhodně stojí i místní gastronomie, na kterou budete ještě dlouhou dobu vzpomínat. Využijte nabídku rekreačních domů k pronájmu Kvarner nebo ubytování v apartmánech Kvarner a zažijte báječnou dovolenou například na těchto místech: Opatija, Rijeka, Novi Vinodolski, Crikvenica, Jadranovo, Senj a ostrovy Krk, Cres, Pag, Rab, Lošinj a další zajímavá místa. Pokud jste příznivci většího tepla a ještě o něco slanější vody, vydejte se do Dalmácie.

V naší nabídce ubytování v Chorvatsku najdete nabídky ze severní, střední i jižní Dalmácie včetně ostrovů jako je Brač, Korčula a Hvar. Poznejte historická a přístavní města nebo se vydejte do malebných vesniček na místní trhy. V Dalmácii je i mnoho cyklistických stezek a dalších možností sportovního vyžití. Ať už Zadar, Šibenik, Trogir, Dubrovnik nebo malá chorvatská městečka, dokážeme Vám zaručit že dovolená v pronajatém domě Dalmáci či útulném apartmánu Dalmácie Vám bude vždycky skvěle.

Autem, na motorce, vlakem, letadlem či autobusem – dovolená Chorvatsko bude nezapomenutelným zážitkem.

*Dovolená u moře v Chorvatsku je stále jednou z nejvíc oblíbených pro Čechy. Každoročně zemi navštíví více jak 10 milionů turistů, z toho cca 660.000 Čechů, kteří potřebují najít levné ubytování Chorvatsko a drtivá většina z nich hledá ubytování v Chorvatsku v soukromí.