Rekreační domy Chorvatsko
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Pohodlné rekreační domy v Chorvatsku

Vily s bazénem v Chorvatsku
 

Stále nejnavštěvovanější částí Chorvatska je jeho dlouhé členité pobřeží , jehož břehy omývá Jaderské moře, od Savurdije na Istrii až do Prevlaky v jižní Dalmácii. Kromě přímořských pevninských letovisek nabízí Chorvatsko i dovolenou na ostrovech. Chorvatské pláže jsou velmi často oceněny tzv. Modrou vlajkou.

Aby mohly tuto vlajku získat, musejí splnit přísná kritéria – pláž musí být čistá, musí zde být odpadkové koše, místo na převlékání, WC kabinky a nesmí například chybět ani přístup k pitné vodě.

Většina chorvatských pláží je oblázkových. Najdou se zde samozřejmě i kamenité pláže, ze kterých se do vody dostanete z mola po schůdkách, v některých regionech dnes najdeme i pláže písečné, ale je to spíše výjimka. Rekreační byty v Jižní Dalmácii Vás jistě nezklamou.

Na začátek

 

Na chvíli zapomeňte na všechny své každodenní povinnosti a naplánujte si pobyt v prázdninových domech Chorvatska od NOVASOL! Čekají na vás plně vybavené pronájmy zasazené v blízkosti věhlasných destinací Jaderského moře. Dovolená v Chorvatsku hraje všemi barvami. Nebudete ochuzeni o perly architektury a divy přírody. V přímořských oblastech se potěšíte skvělými letními teplotami vzduchu až 27° C a teplotou vody kolem 25° C. Prostě ideální podmínky pro prázdninovou rekreaci s rodinou či přáteli. Přes den se oddáte opalování na sluníčku a koupání v moři. Až padne tma, propadnete kouzlu nočního života v barech, hospůdkách, na diskotékách a festivalech. Ať už se chystáte na sportovní, wellness, poznávací či rodinnou relaxaci, vždy budete nabití novými zážitky.

Na začátek

Dovolená v Chorvatsku
 

Ubytování v rekreacních domech na deltě řeky Neretva pro vaši dovolenou!

Nádherná země leží na rozhraní střední a jižní Evropy, od roku 1992 se dělí na 21 žup a hlavním městem je Záhřeb. Prioritou pro letní dovolenou v Chorvatsku jsou přímořská letoviska a ostrovy. Žhavým želízkem v ohni je Dalmácie, kde si naplno užijete koupání, potápění, šnorchlování i plachtění. V Zadaru, Splitu, Dubrovníku, Šibeniku a Trogiru spatříte cenné klenoty architektury. Na Korčule, Brači, Šoltě, Hvaru, Visu a Mljetu poznáte panenskou přírodu a slastné podmínky pro prázdninové skotačení. Istrie vás přivítá azurově zbarveným Jaderským mořem, vinicemi, rybářskými vesničkami a starodávnými ilyrskými památkami. Za zmínku stojí města Motovun,Groznjana a Opralje. Ubytujte se v apartmánech Chorvatska a poznejte krásy Puly, Poreče, Medulinu anebo Umagu. Kvarnerská zátoka zaujme lázeňskými resorty, středověkými městečky, lidovými slavnostmi, festivaly, vodním lyžováním a potápěním. Podívejte se Opatijskou riviéru a podlehněte magii ostrovů Krk, Cres, Pag, Rag a Lošinj.

Na začátek

Vyberte si z našich slev a výhod v Chorvatsku!

Dovolená v Chorvatsku
 

Objednali jste si apartmán Istrie a už se nemůžete dočkat doteku žhavého slunce a osvěžujícího Jaderského moře? NOVASOL vás potěší speciálními nabídkami, které zpestří každou minuty vaší dovolené v Chorvatsku. Malým i velkým výletníkům se jistě zalíbí okružní jízda kolem Puly s 10% slevou. Potápění v Medulinu s 10% bonusem neunikne sportovním nadšencům. Chorvatská příroda a kulinářské umění jako na dlani v Žminj, opět v jedinečné nabídce. Návštěva vinného sklípku a ochutnávka istrijské grappy s 10% slevou stojí za povšimnutí! Tento výčet nabídek je pouze představením, proto neváhejte a objednejte si nekuřácký prázdninový dům Chorvatska se zahradním nábytkem, lehátky, grilem, saunou, vířivkou, vlastním bazénem a romantickým výhledem na moře ještě dnes!

Na začátek

Prázdninové domy v Chorvatsku
 

Aby byla Vaše dovolená v Chorvatsku skutečně skvělým zážitkem, je nutné si samozřejmě v první řadě najít vhodné místo. Chorvatsko je velmi ideální trávení rodinné dovolené, rádi sem často vyrážejí například i senioři, ale své si zde najdou i milovníci rybaření či vodních sportů. A nadšenci přírody a hor se mohou vydat po toulkách a poznáním chorvatského vnitrozemí.

Jakmile si najdete vhodné místo, začnete řešit jak se tam ubytujete a u koho. Naše společnost nabízí rekreační domy k pronájmu přímo u moře nebo v jeho těsné blízkosti.

Pro velké skupiny máme v nabídce i vily s bazénem v Chorvatsku a krásným výhledem na moře. Pokud je Vás méně nebo nepotřebujete tolik prostrou, určitě Vás zaujme naše nabídka ubytování v apartmánech v Kanfanar nebo pronájem rekreačních bytů Chorvatsko v blízkosti moře a někdy i se společným bazénem.

Pokud vlastníte loď a řešíte problém, kde ji ukotvit, nabízíme i rekreační domy s vlastním kotviště buďto v ceně nebo k pronájmu.

Máte domácí mazlíčky a nechcete je nechávat doma? S námi to není problém. Dovolená se psem či dovolená s kočkou nebo jakýmkoliv jiným domácím mazlíčkem je v mnoha rekreačních objektech povolena. Dokonce si můžete objednat i dům se zahradou a oploceným pozemkem, kde budete moci nechat svého psa volně běhat.

Na začátek

 

Turisté z celé Evropy vyhledávají letní domy Chorvatska od NOVASOL pro jejich komfortní vybavení a útulné prostory. Často se nacházejí u pobřeží Jaderského moře, kde se táhnou písečné i oblázkové pláže oceněné Modrou vlajkou. Milovníci vodních sportů a aktivní dovolené v Chorvatsku ocení rekreační domy s vlastním kotvištěm a rodiny s malými dětmi zase apartmány s vlastním bazénem. Proč nechávat domácí mazlíčky doma? Objednejte si nádherné oplocené chaty v nitru přírody a toulejte se po malebných plážích v jejich společnosti. Příjemné ubytování na vás čeká v Medulinu, Vrsavu, Banjole, Premantuře, Novigradu a Kvarnerském zálivu. Vodní sporty a koupání si vychutnáte ve vilách u moře na ostrovech Hvar, Krk, Cres i Lošinj. Půvabné chalupy jsou situovány u cyklostezek a tras pro pěší turistiku. Oddejte se pohodlí nabízených pronájmů a ochutnejte pravou chuť zaslouženého odpočinku.

Na začátek

Dovolená v Chorvatsku
 

Připravte se na smršť nevídaných zážitků, které vám už nikdo nevezme. Samozřejmě se během vašeho pobytu v rekreačním domě v Šibeniku může stát nahodilá událost, se kterou si nevíte rady. Pokud nemáte po ruce majitele či správce prázdninového objektu, kontaktujte specialisty od NOVASOL. Od pondělí do pátku 09:00-16:00 a v sobotu 09:-13:00 jsou vám k dispozici servisní kanceláře v Chorvatsku ;Poreče, Puly, Labinu, Rijeky, Zadaru, Splitu, Korčuly a Dubrovníku na uvedených adresách, které najdete na webu anebo na telefonním čísle 00385/52 770 200. V případě uzavření servisního centra se obraťte na horkou linku 00385/98 25 4 918 či na zákaznickou centrálu v Dánsku na telefonu 00 45 97 97 57 57 s otevírací dobou pondělí až pátek a v neděli 09:00-19:00 a v sobotu 14:00-20:00!

Na začátek

Vily s bazénem v Chorvatsku
 

Budete okouzleni přírodními a historickými klenoty země. Podlehnete výletům po starobylých památkách a túrám do hor. V letních měsících si nenecháte ujít koupání na plážích oceněných Modrou vlajkou, potápění, jachting, windsurfing, plážový volejbal, jízdu na skútru a vodních lyžích, lenošení na lehátku a opalování. Windsurfingu se daří na ostrově Korčula a potápění přeje podvodnímu království kolem ostrova Rab.

Cykloturistické stezky naleznete po celé Istrii a 18-jamkové golfové hřiště zase na Umagu. Divoký rafting na řekách Cetina a Zrmanja, to je zábava pro milovníky adrenalinových sportů. V pohořích Velebit a Biokovo si užijete horolezectví, pěší turistiku i paragliding. Letní domy Chorvatska jsou situované poblíž nejpopulárnějších aktivit.

Na začátek

Prázdninové domy v Chorvatsku
 

Poznejte severní pobřeží Chorvatska a navštivte Istrii. Přivítají Vás zde historická města, krásná příroda...vinice, kde můžete ochutnat výtečná bílá i červená vína a především pohostinní lidé. Děti jistě ocení zábavu u mořských pláží. Na Istrii se nachází spoustu přímořských zábavných parků. NOVASOL rekreační domy v Chorvatsku a apartmány Istrie najdete v Pule, Medulinu, Poreči, Umagu, Novigradu, Fažaně, Vrsaru, Rovinji, Rabacu, Banjole, Premantuře a dalších městech.

Za nejrozmanitější region Chorvatska je považován Kvarner, často nazýván také jako Kvarnerský záliv nebo Kvarnerská zátoka. Nachází se zde písečné i oblázkové pláže vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro lidi se sníženou schopností pohyblivosti. Na své si zde příjdou milovníci jachtingu.

Na začátek

Vily s bazénem v Chorvatsku
 

Dovolená v Chorvatsku je proslulá svou rozmanitostí. Kdykoliv během roku si pošmáknete na originální zábavě v nočních klubech, na diskotékách, festivalech, poutích a karnevalech. Děti si přijdou na své v aquaparcích Istralandia v Novigradu, Aquacolors v Poreči anebo v Solaris Aquapark v Šibeniku. Parádní zábava se koná v akváriích Puly, v Dubrovníku a Poreči, v záhřebské ZOO, Maksimir Parku v Záhřebu anebo při sledování rytířských her na Korčule a Rabu. Není možné opomenout Dubrovnické letní hry, únorový karneval v Opatiji, prázdninový Surfing Freestyle v Dubrovníku a podzimní kaštanové slavnosti v Lovnaru. Největším lákadlem je poznání architektonických magnetů zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. Apartmány na letovisku Fažana se nacházejí poblíž Starého města Dubrovníku, Diokleciánova paláce ve Splitu, komplexu Eufraziovy baziliky v Poreči, katedrály v Šibeniku i Starigradských poljí na ostrově Hvar.

Na začátek

Vily s bazénem v Chorvatsku
 

Není možné uskutečnit pobyt v apartmánech v Jižní Dalmácii a nepřiblížit si jeho historii, která se započala kolem roku 620 s příchodem Chorvatů ze severu. Asi do roku 925 byl tento národ pod byzantskou a franskou nadvládou, poté vzniklo nezávislé království vedené králem Tormislavem. Od r. 1102 byla země součástí maďarské poté rakousko-maďarské moci. Do r. 1918 byl stát celkem Habsburské monarchie. Královská Jugoslávie vznikla roku 1929. V roce 1990 se stal prezidentem Chorvatské republiky Tudjman. Země často bojovala o svou půdu a vymaňovala se i z područí Italů. V roce 1996 bylo Chorvatsko přijato do Evropské rady a od roku 2013 je členem EU. Chorvaté patří mezi věřící národy, proto oslavují křesťanské svátky, které jsou v mnohých případech i státními svátky a dny pracovního klidu. Dovolená v Chorvatsku je spojena s výbornými specialitami, jako jsou jehněčí na rožni, zeleninové závitky s masovou náplní, ovčí sýr, mořské plody, lanýže, pršut, grilované ryby a samozřejmě výborné víno a pálenka rakije.

Na začátek

Vily s bazénem v Chorvatsku

A za zmínku rozhodně stojí i místní gastronomie, na kterou budete ještě dlouhou dobu vzpomínat. Využijte nabídku rekreačních domů k pronájmu Kvarner nebo ubytování v apartmánech Kvarner a zažijte báječnou dovolenou například na těchto místech: Opatija, Rijeka, Novi Vinodolski, Crikvenica, Jadranovo, Senj a ostrovy Krk, Cres, Pag, Rab, Lošinj a další zajímavá místa. Pokud jste příznivci většího tepla a ještě o něco slanější vody, vydejte se do Dalmácie.

V naší nabídce ubytování v Dalmácii najdete nabídky ze severní, střední i jižní Dalmácie včetně ostrovů jako je Brač, Korčula a Hvar. Poznejte historická a přístavní města nebo se vydejte do malebných vesniček na místní trhy. V Dalmácii je i mnoho cyklistických stezek a dalších možností sportovního vyžití. Ať už Zadar, Šibenik, Trogir, Dubrovnik nebo malá chorvatská městečka, dokážeme Vám zaručit že dovolená v pronajatém domě Dalmáci či útulném apartmánu Dalmácie Vám bude vždycky skvěle.

Autem, na motorce, vlakem, letadlem či autobusem – dovolená Chorvatsko bude nezapomenutelným zážitkem.

Dovolená u moře v Chorvatsku je stále jednou z nejvíc oblíbených pro Čechy. Každoročně zemi navštíví více jak 10 milionů turistů, z toho cca 660.000 Čechů, kteří potřebují najít levné ubytování Chorvatsko a drtivá většina z nich hledá ubytování v Chorvatsku v soukromí.

Dovolená v Chorvatsku
 

V tom případě si nenechte uniknout dovolenou v Chorvatsku pyšnícího se mnoha přírodními šperky. Stěžejním lákadlem pro turisty je Jaderské moře, podél něhož se nacházejí magické pláže. Klenotem mezi všemi je Rajská pláž v Loparu na ostrově Rab. Milovníky adrenalinových sportů uhranou divoké proudy řeky Cetiny, kde mohou provozovat canoying a rafting. Kvarner přitahuje divukrásnou faunou, florou a hustými lesy masivu Učka. Istrijský poloostrov skrývá národní park Risnjak. Vydejte se na dovolené na ostrově Cres, kde leží sladkovodní Vranské jezero, a na ostrově Lošinj najdete první rezervaci pro delfíny. Dobrodružství v přírodě čeká v pohoří Dinara, kde spatříte jezero Peručko. Zlatým hřebem jsou vodopády řeky Krky severně od Šibeniku. Vily u moře Chorvatska se vám zaryjí hluboko do paměti!

Na začátek

Vily s bazénem v Chorvatsku
 

Cesta do tohoto divy posetého státu není nikterak složitá. Ať už se chystáte na dovolenou do Chorvatska autem, autobusem či letecky, postačí vám cestovní pas bez víza anebo občanský průkaz vydaný od druhé poloviny roku 2000. Nezletilým osobám se doporučuje vyřídit vlastní cestovní pas, ušetří to spoustu starostí. Pokud se připravujete na jízdu autem, nezapomeňte si zkontrolovat řidičský i technický průkaz a zelenou kartu. Vždy s sebou mějte Evropský zdravotní průkaz pojištění, dodržujte předepsanou rychlost a rozsvícení světel i přes den. Pokud nemáte zapnuté pásy a telefonujete za jízdy, čekají vás postihy. Neodvažujte se posilnit před jízdou alkoholem, platí tvrdý zákaz. Mýtné se platí na každé dálnici a na rychlostní komunikaci Rijeka-Kupjak, při tunelu Učka, Sv. Rok a u mostu na strov Krk. Cestování autem k apartmánům Chorvatska nabízí ohromnou svobodu, tak super zážitky!

Na začátek

Dovolená v Chorvatsku
 

Rádi se touláte po písečných plážích, skalnatých útesech, malebných zátokách a šplháte na vysoké vrcholy hor, odkud je překrásný výhled? Uskutečněte dovolenou do Chorvatska a poznejte dechberoucí národní parky Paklenica, Mljet, Kornatské ostrovy, řeku Krku, Risnjak i Severní Velebit.

Na první pohled vás uchvátí chráněné krajinné oblasti Učka, Velebit, Telasćica, Vranské jezero i Lastovské souostroví. Svoje smysly potěšíte na božských plážích, nadchne zátoka Stiniva na Visu, Punta Rata na Brele, Zlatní Rat na Brači, Luka na Korčule i Girandella na Rabacu. Objednejte si rekreační domy Chorvatska od NOVASOL! Buďte nablízku drahokamům architektury světového jména a zúčastněte se famózních festivalů, tanečních večerů i sportovních aktivit.

Na začátek