Rekreační domy Francie
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Rekreační domy ve Francii

  • život je krásný: objednejte si již nyní to nejlepší, co Francie nabízí! Právě teď se slevou 10%. - “la vie est belle“
Dovolená ve Francii
 

Rekreační vily, domy a apartmány NOVASOL ve Francii jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí.

Francie byla odedávna živým srdcem Evropy, jevištěm velkých historických a kulturních událostí.

Lidé si již dlouho váží předností této země: bohatý kulturní život, výborná vína, úžasná gastronomie, velká pulzující města a nádherná krajina od zlatých písečných pláží až po alpské velikány.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Objevte s námi kouzelnou Francii, která je vůbec nejnavštěvovanější zemí světa. Ubytujte se v soukromí útulného rekreačního domu nebo apartmánu a ponořte se do zdejšího neopakovatelného života. Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a ubytování ve Francii se tak může stát i zajímavou inspirací. Vydejte se do země galského kohouta a prožijte fantastickou dovolenou.

Probádejte region v okolí dolního toku řeky Seiny a poznejte historii, na kterou jsou místní dodnes citliví, navštivte jedno z nejnavštěvovanějších míst Francie Mont Saint-Michelle a užijte si pohodu na překrásných písečných a oblázkových pláží u Atlantického oceánu nebo pokochejte se středověkými hrázděnými stavbami, které se dodnes zachovaly.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Zarezervujte si rekreační byty ve Francii v Normandii a jeďte poznávat západní Francii.

V této části země najdete i naše domy na venkově Bretaň, díky kterým můžete poznat místní legendy známé po celé Evropě nebo ochutnat vyhlášené palačinky. Co se týče historie, i tady si užijete své, protože i zde se nacházejí půvabné domy s kamenným obložením a v nějakém z nich se můžete u NOVASOL i ubytovat. A pro ty, co si chtějí opravdu odpočinout jsou zde opět velké překrásné a čisté pláže, kde lze nabrat nové síly.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Pokud více upřednosňujete jih, bude pro Vás dovolená u Středozemního moře ideální volbou. Od zasněžených vrcholků jižních Alp až k pobřeží Středozemního moře se rozkládá region Provensálsko. Nechejte se okouzlit lány slunečnic a levandulovými poli, které jsou zde tak typické. Poznejte historická města a vesničky, která tento department v minulosti chránila před nájezdy vojsk. Navštivte přírodní rezervace a národní parky, anebo zajeďte k moři a užijte si vodních radovánek. Objednejte si rekreační domy na venkově a ubytování Provence a inspirujte se jako mnoho velikánů historie, kteří toto místo také navštívili.

Nejznámější rekreační oblastí jižní Francie je Francouzská riviéra a i zde najdete naše rekreační domy ve Francii a ubytování Azurové pobřeží, které je rok od roku stále více vyhledávané.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

A není se ani čemu divit, lze zde navštívit město filmového festivalu, dějiště slavných filmů o četnících, překrásná golfová hřiště, písčité pláže lemující průzračnou slanou mořskou vodu, pravoslavnou katedrálu, historické budovy, přístavy a promenády. Pro menší skupiny máme v nabídce i apartmány ve Francii v Côte d'Azur, které jsou k dispozici díky teplému počasí celoročně.

Zarezervujte si rekreační domy Korsika a vydejte se po stopách ledovcových jezer a rodištěm velikána Napoleona.

Jeďte poznávat pravý francouzský šarm a jejich kulturu – určitě si Vás tato země také získá.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Nudná dovolená bez jakéhokoliv vnitřního obohacení pro Vás není? Zarezervujte si rekreační byt ve Francii a nebudete litovat.

Za návštěvu stojí Eiffelova věž, Normandie nebo Azurové pobřeží, které ocení především Vaše chuťové pohárky. Degustací vína nebo ochutnávkou místních specialit nepohrdne snad žádný turista.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Jako je pro Egypt příznačný Nil, tak je s Francií spojována Eiffelova věž. Věž, kterou Pařížané zpočátku nenáviděli. Dokonce spisovatel Guy de Maupassant říkal, že do restaurace na věži chodí jen proto, že je to jediné místo, kde tuto stavbu nevidí.

Dnes si ale asi žádný turista nedovede představit návštěvu Paříže bez Eiffelovy věže. V naší nabídce si můžete vybrat různé rekreační apartmány ve Francii.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Francouzi by určitě nikomu neodpustili opomenutí jejich skvělého jídla a především francouzského vína. Francie spolu s Itálií vyprodukují nejvíce vína na světě. Rekreační chaty Francie si můžete zabookovat ve všech známých vinařských oblastech – například Bordeaux, Burgunsko, Champagne nebo Provence.

Oceníte to především po večeru s francouzským vínem a místní hudbou.

Ubytování ve Francii je ideální pro romantické duše.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

V Provance turisty zaujme především všudypřítomná levandule. Z rozkvetlých polí doslova přechází zrak. Častými suvenýry jsou levandulová mýdla, polštářky nebo svíčky. Na Azurovém pobřeží jsou i další zajímavá místa, kam turisté směřují po celý rok díky svému příznivému klimatu.

I v této lokalitě si najdete širokou nabídku rekreačních chat Francie.

Dovolená ve Francii Vás naprosto uchvátí.

Na začátek

Dovolená ve Francii
 

Rekreační domy ve Francii v Normandii nabízí prožití nezapomenutelně pestré dovolené. Tato část Francie je celkem dobře dostupná. V Normandii si přijdou na své gurmáni nebo historici. Zajisté vás okouzlí zachovalá městečka a strmé útesy. Při brouzdání po normanské pláži si můžete prohlédnout místa, kde se vyloďovala flotila v den D během druhé světové války.

Asi nejzajímavější v této oblasti je ostrov Mont Saint Michel. Když je příliv, tak ho turisté vidí v podstatě „plavat“ na hladině a naopak pokud je, tak tam mohou dojít suchou nohou.

Na začátek