Rekreační domy Francie
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená v rekreačním domě na francouzském pobřeží Středozemního moře

Dovolená ve Středomoří
 

Několik kilometrů dlouhé pláže s jemným pískem, modrozelené moře, slunce a teplo - to vše na Vás čeká na středomořském pobřeží Francie. Zarezervujte si včas vaše ubytování ve Francii.

Kdo nesní na deštivém jaře nebo na šedý podzim o tom, že se uchýlí do Côte d'Azur, aby tam dobil "baterky". Stále tu najdete lesk a slávu, která znenadání proslavila region v 19. století. Zdá se, že léto tu trvá celý rok.

Na začátek

Dovolená ve Středomoří
 

Region, nabízející rekreační domy ve Francii a apartmány Provence, Côte d'Azur (Azurové pobřeží) a Languedoc-Roussillon je plný kontrastů. Snad každý spojuje Provence v první řadě s nekonečnými levandulovými a slunečnicovými poli.

*Region je ovšem mnohem rozsáhlejší: strmé útesy a zelené borovicové háje čekají na návštěvníky v oblasti Calanques, bílí koně a růžoví plameňáci okouzlí hosta v oblasti Carmague s jejími močály a slanými jezery.

Třista dnů v roce - tak dlouho svítí slunce v regionu Languedoc Roussillon. Za plážemi s jemným pískem čeká krajina jezer s exotickými plameňáky.

Chov ústřic má dlouhou tradici. Blízký horský masiv se již ohlašuje ve vinicích u Languedocu a roklin Hérault a Vis.

Na začátek

Dovolená ve Středomoří
 

Kde si představit fantastickou dovolenou ve Francii? Jedině v rekreačních domech u Azurového pobřeží. Pohádkové pláže, vlny Středozemního moře, ale i dech Alp čeká na dechberoucí Francouzské riviéře. Hraničí mezi městy Menton a italským Cassis. Představte si, že se dostanete do krajiny modrozelených vod a vrcholků hor tyčících se do výšky 3 000 metrů nad mořem.

Sen se stává skutečností v ekonomicky nejsilnějším regionu Francie. Projít si památky a atrakce světoznámých měst Marseille, Nice, Toulon anebo Aix-en-Provence, vás naplní všemi touhami. V mírném slunečném podnebí, kde vládne smích a zábava od rána do rána, najdete místo pro svoji vysněnou dovolenou. Do zdejších končin se můžete dostat letadlem, autem i vlakem, dle své obliby.

Na začátek

Dovolená ve Středomoří
 

Azurové pobřeží vzniklo dle inspirace rodáka Stéphena Liégearda. Barva moře je vskutku ojedinělá. Mezi hlavní destinace patří Menton, Nice, Monako, Cannes i Saint-Tropéz. Levandule, slunečnice, útesy plné romantiky i písečné pláže si vás omotají během minuty kolem prstu. Přírodní unikáty, turistická vybavenost i dosah památek lusknutím prstu, to je oblast sladké Francie.

Francouzská riviéra podléhá davům nejen zahraničním turistům. Nejvíce jich noha nohu mine v Marseille, strategickém přístavu a magnetu regionu Provence-Alpes-Cote d‘Azur. Historie zde štědrostí nešetřila. Notre Dame de la Garde s unikátním výhledem na město, Starý přístav, hlavní ulice Quai de Rive Neuve a Quai du Port dominují. Canebiére, světu proslulá třída, hospůdky a restaurace dopřejí blahobyt vašim chuťovým pohárkům. Své místo odpočinku a výstavy děl zde nalezli Picasso, Bacon i Miró. Prohlédněte si vily k pronájmu ve Francii.

Na začátek

Dovolená ve Středomoří
 

Luxus, drahé jachty, festival v Cannes i to patří ke Středomoří Francie. Ovoňte si svou rekreaci bylinkami, vinicemi, půvabem starých domů a proudy slavných řek v Provence. Energii můžete načerpat v Antiberes, městu pláží, muzeí, zoo Marineland i noční zábavy. Správné milovníky filmu osloví i Cannes. V Tajné riviéře v Mentonu objevíte mezi výběžky hor písečné pláže, kostel sv. Michaela i citrónové slavnosti.

Kouzlo ubytování v soukromí ve Francii si užijete i poblíž Nice, ulice jako stvořené pro zamilované, minimalistická náměstí, katedrála St Nikolas, starověká část města, paláce, zbytky opevnění i nekonečné možnosti lenošení u moře. Nesmíte opomenout návštěvu Toulonu nacházejícím se na strmých kopcích. Ani zde nechybí muzea, kostely, koncerty, horská turistika, výlety na člunech, jízda na kolech, tanec a hudba do rána.

Na začátek

Dovolená ve Středomoří
 

Ve všech regionech Vám NOVASOL nabízí rekreační domy v nejlepších polohách: blízkost pláže a výhled na moře jsou dvě přání, která Vám NOVASOL může splnit.

Náš program je ovšem mnohem bohatší. Ať už jedete do kteréhokoliv regionu - vždy se můžete těšit na azurové moře, bílé písečné pláže, živé lázně a v zázemí na malé vesničky s typicky francouzským šarmem.

Díky středozemskému podnebí jsou letní měsíce suché, teplé a plné slunce.

Na jaře a podzim je tu příjemné mírné podnebí, ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Rekreační dům či apartmán je vždy ideálním východiskem během Vaší dovolené ve Francii.

Na začátek