Rekreační domy Itálie Rekreační domy Itálie
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Rekreační domy v Itálii

Ubytování v Itálii mezi staletími

Itálie, to je nejen Toskánsko, Capri, Řím a mnoho dalších světoznámých míst, ale specifický životní styl a prosředí. Žádná jiná země v sobě neuchovává tolik historie, umění a kultury jako právě Itálie.

NOVASOL Vám nabízí ubytování v Itálii, mnohdy s bazény, jak ve vnitrozemí, tak i na pobřeží s výhledem na moře.

Ročně tráví stále víc lidí svou dovolenou v této zemi. Patří mezi ně rodiny s dětmi, cyklisté, motorkáři, horolezci, dobrodruzi, historici, milovníci domácích zvířat a další. A určitě mezi ně můžete patřit i vy, protože v této zemi je každý vítán s otevřenou náručí.

Ve vnitrozemí je v létě často ještě tepleji než na pobřeží, protože slunce stojí vysoko na obloze a nefouká ani vánek, jak tomu bývá u moře.

  • Na pobřeží panují středozemní klimatické podmínky. Léta jsou plná slunce a zimy mírné. Rezervujte online naše rekreační domy v Itálii.

Kvalitní ubytování v soukromí v Itálii

Rekreační domy, vily a apartmány Itálie jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační objekt bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí.

Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v Itálii se můžete těšit, a objednejte si online svůj rekreační dům v Itálii.

Rekreační dům nebo apartmán v Itálii

Romantická Itálie je jednou z nejnavštěvovanějších zemí světa a Vy se můžete na vlastní oči a kůži přesvědčit proč. Rekreační byty v Itálii najdete díky své poloze na strategických místech.

Prožijte autentickou dovolenou uprostřed nádherné přírody a rozmanitých pahorků a kochejte se tímto výhledem z luxusní vily Toskánsko nebo si objednejte rekreační byty v Itálii se společným bazénem.

Na jihu země najdete v kraji činné sopky Vesuv naše rekreační domy Kampánie. Region je bohatý jak z hlediska kultury, tak i přírody. Navíc se jedná o velmi oblíbenou destinaci na trávení letní dovolené.

Dovolená v Itálii

Vydejte se po stopách mafiánů, bohaté kultury a výtečného kulinářského umění vytvářeného po staletí různými kulturami žijícími na tomto území. Láká Vás to? Prohlédněte si rekreační domy Sicílie a všechna tato lákadla budete mít na dosah.

Říkáte si, že je to pro Vás na jih příliš daleko, ale přesto byste rádi prožili dovolenou na ostrově? V Itálii je to možné. Nabízíme Vám i rekreační byty a apartmány v Itálii. Své si zde najdou milovníci moře a vyhlášených pláží, horolezci, pro které se zde nachází nespočet možností k výstupům a fanoušci historie zde najdou významné stavby a archeologická naleziště.

Přejete-li si raději zůstat na pevnině a pobýváte-li rádi u Jaderského moře, zvolte naše ubytování Emilia Romagna, kde najdete známá letoviska pro ideální dovolenou s malými dětmi.

Ubytování v Itálii

Plně zařízený apartmán v itálii Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a může se tak stát i zajímavou inspirací.

Stále ještě přemýšlíte? Dovolená Itálie Vám toho může přeci tolik nabídnout. Jsou zde hory, historické památky, čisté moře, překrásné pláže, okouzlující příroda, pohostinní lidé a především vyhlášená italská kuchyně, která nemůže být nikde jinde víc pravá než v Itálii.

Přijeďte ochutnat pizzu, lasagne, špagety a mořské speciality doplněné výbornými saláty, olivami a servírované společně s italským vínem, které pro Vás bylo vypěstováno s láskou na nejvyhlášenějších vinicích ve středozemí.

Rekreační chaty a chalupy v Itálii

Máte rádi, písek, sluníčko, dlouhé pláže, dobré víno nebo prosciutto? Tak právě pro Vás máme skvělou nabídku rekreačních chat v oblasti kolem Benátského zálivu.

Tato lokalita je hojně navštěvována českými turisty. Ze všech koutů je slyšet i slovenština, tak že není problém se dorozumět například s prodavači na trzích.

Chaty v Itálii Vás jistě naprosto nadchnou.

Italské pláže

Naše rekreační chaty Vám můžeme nabídnout v téměř každém turistickém městečku, na které si vzpomenete. Italské písčité pláže jsou čisté, upravené každý si zde najde dostatek místa na odpočinek. Během svého slunění můžete i nakoupit od pouličních prodejců bižuterii, různé šátky či kvalitní osušky.

Rádi smlouvají, proto se nevzdávejte bez boje! Většinou se ale jedná o příjemné chlapíky, kteří se pak za Vámi na pláži zastaví na kus řeči do konce Vašeho pobytu. Prázdninové domy v Itálii jsou skvělým místem,kam můžete vyrazit s celou rodinou.

Benátky

Turisté si velice často rezervují rekreační chatu v oblíbené přímořské oblasti Benátského zálivu, odkud poté hojně navštěvují proslavené Benátky. V Benátkách si nemůžete nechat ujít náměstí Svatého Marka s bazilikou Svatého Marka nebo třeba Dóžecí palác z 12. století. Zaručeně nezapomeňte ani na procházku úzkými kamenitými uličkami. Pro mnohé z Vás je jistě velkým lákadlem gondola řízená zkušeným gondoliérem „houpajícím“ na špičkách nohou. Jako suvenýr si můžete přivést plesovou masku, jež se používá na benátském karnevalu, zmenšeninu gondoly či pohlednici. Apartmány v Itálii] předčí všechna Vaše očekávání.

Italské víno

Po cestě do své rekreační chaty nezapomeňte degustovat italské víno u místních vinařů, kteří jsou velice pohostinní. K ochutnávce Vám nabídnou jenom skvělou odrůdu vína, ale také prosciutto. Beze sporu to nejlepší umí udělat pouze v Itálii. Po pár skleničkách si koupíte několik litrů vína za rozumnou cenu.

Co tedy dodat? Pokud chcete za teplem, vyrazte na dovolenou v Itálii do oblasti kolem Benátského zálivu, kde si zaručeně vyberete jednu z našich rekreačních chat ze široké databáze, kterou neustále zvětšujeme. Přejeme Vám krásný a klidný pobyt.