Rekreační domy Německo
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená v Německu

Dovolená v Německu
 

Proč se toulat po vzdálených krajích, když je tolik zajímavého jen takový kousek od nás? Moře, hory a nikdy neusínající města, toto a spoustu dalších zajímavých věcí nabízí Německo.

Každá z 16 německých spolkových zemí „svádí“ návštěvníky svou krajinou, památkami a jedinečnými kulinářskými pochoutkami.

Rekreační domy v Německu jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v Německu se můžete těšit, a objednejte si online svůj rekreační dům nebo byt v Německu.

Na začátek

  • Rezervujte online naše Rekreační domy v Německu.

Dovolená v Německu
 

Rekreační byty v Německu jsou ideálním útočištěm pro dovolenou v soukromí a příjemné atmosféře. Vyberte si z naší bohaté nabídky ten nejvhodnější rekreační dům nebo byt a nebudete určitě litovat. Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům nebo byt v Německu se tak může stát i zajímavou inspirací.

Na začátek

Dovolená v Německu
 

Německo je rozlehlá země, díky čemuž nabízí turistům mnoho způsobů vyžití. Apartmány v Německu si můžete rezervovat téměř po celém území, proto není problém projet Německo na in-line bruslích či kole, zažít eurovíkend v Berlíně s partnerem nebo si zaskotačit na rodinné dovolené v Tropical Islandu.

In-line brusle v Bavorsku: Milovníci in-line bruslí si přijdou na své v Sasku. In-line stezky dokresluje krásná příroda a často i přírodní rezervace. Tento kraj si zamilují i méně zdatní cyklisté díky převážně rovinatému terénu. Ideální je si naplánovat vícedenní okruh.

Prohlédnete si neobvyklá zákoutí Německa, ale i turisticky zajímavá a lákavá místa. Se sháněním ubytování v Německu není problém, objednat si můžete z velké škály rekreačních chat a bytů Německo.

Na začátek

Dovolená v Německu
 

Novodobá historie na nás všude dýcha z hlavního města Berlín, které bylo jedno z hlavních sledovaných center druhé světové války. V centru najdeme stále zbytky berlínské zdi, která oddělovala východní a západní svět. Pro milovníky soukromí máme v nabídce rekreační byty Berlín, kde stráví nikým nerušený večer.

Přesto byste si neměli nechat ujít skvosty jako třeba Braniborskou bránu, Spolkový sněm, Televizní věž nebo Vítězný sloup. Eurovíkend v Berlíně je jedinečná příležitost, jak navštívit toto evropské město. Ubytování v soukromí v Německu si nenechte ujít.

Na začátek

Dovolená v Německu
 

Ideální rodinnou dovolenou můžete strávit v rekreační chatě Německo nedaleko známého aqvaparku Tropical Island. Celý areál je rozdělen na několik tematických letovisek, proto celou návštěvu můžete pojmout jako návštěvu jednotlivých koutů planety.

Jednou se nacházíte v tropickém květinovém světě, pak můžete ochutnat tropické jídlo v místní vesnici, dobrodružství na vás čeká v deštném pralese, kde je i asi kilometr dlouhá stezka. Dospělí si mohou odpočinout u tropického moře s pláží, zatím co děti budou skotačit v Bali laguně. Na své si přijde opravdu celá rodina. Chaty v Německu jsou zárukou skvělé dovolené.

Na začátek