Rekreační domy Německo Rekreační domy Německo
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená v rekreačních domech a apartmánech na ostrově Rujána

Apartmán v Německu - Lancken-Granitz - DMR132

Rodinná dovolená v Německu

  • Rujana je se svými 976 čtverečnýmí kilometry největším ostrovem Německa. Leží v Baltském moři u pobřeží Meklenburska-Předního Pomořanska a je vlastně archipelem ze cca. 30 poloostrovů a ostrůvků. Dovolenou v Německu si jistě skvěle užijete.
  • Když se procházíte po bývalých císařských lázních, které se v dnešní době představují v novém lesku, můžete stále cítit nádech vznešenosti období zvaného Belle Epoque.

slevy a výhody Německo

Ubytování v soukromí v Německu

  • Majestátní strmé útesy ze sněhobílé křídy, které vystupují z modro-zeleného moře, vděčí za svou světovou slávu romantickému malíři a rodákovi města Greifswald Casparu Davidu Friedrichovi. Naše apartmány v Německu jsou překrásné!
  • Nejznámějsím křídovým útesem je 118 metrů vysoký tzv. "Královský stolec (Königstuhl)" na poloostrově Jasmund. Můžete se zde věnovat vodním sportům nebo na kole či během turistiky objevovat naleziště kalcedonu u města Mukran, malebný lovecký zámek Granitz nebo knížecí město Putbus. Lauterbach je přes Putbus a Binz spojen s městečkem Göhren úzkokolejkou "Zuřivý Roland". Tento vlak jako z obrázkové knihy spojuje všechny důležité lázně a mnoho pamětihodností.

Apartmán v Německu - Prora/Rügen - DMR738

Apartmány v Německu

  • Rezervujte si apartmán v Německu v blízkosti malebných pláží ve vznešených lázeňských městech Sellin či Baabe. Nebo toužíte po větším klidu daleko od turistických center? Ať se rozhodnete pro kterýkoliv druh ubytování: Rujana rozhodně stojí za návštěvu.
  • Ušlechtilá mořská lázeňská střediska a skromné rybařské vesničky, pláže dlouhé několik kilometrů, rovné aleje a divoce rostlý rakytnik, starodávná pohanská pohřebiště a stoleté majáky, strašidelné bukové lesy a třpytící se jezera jako i nejmenší německý Národní park Jasmund představují různorodost a jedinečnost ostrova.

Apartmán v - Lauterbach - DMR367

Hiddensee

  • Devatenáct čtv. kilometrů malý ostrov Hiddensee, kde je automobilová doprava zakázána, se nachází před ostrovem Rujana a je částí národního parku Vorpommersche Boddenlandschaft. Jako mořský koník se tulí k velkému ostrovu, k Rujaně. Hiddensee je dílem doby ledové a mořských proudů. Z majáku Dornbusch na strmém pobřeží je krásný rozhled přes malebnou vesničku Kloster a přístav ve Vitte až po kvetoucí vřesoviště na jihu. Není snad nic lepšího než ubytování v Německu.
  • Obraz krajiny tohoto ostrova utváří písčité pláže sněhobílé barvy, které jsou tu a tam téměř karibsky půvabné, dále strmé, drsné útesy, světlem zalité bukové háje, šumící borové lesy a široké solné louky. Je obklopen mořem, které se občas jemně čeří, občas divoce pění. A na jihu u Gellenu je unikátní ptačí ráj.
  • Ostrov je z velké částí chráněnou přírodní krajinou. Na ostrově udává tón zvuk koňských podkov či zvonky kol.