Rekreační domy Polsko
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Rekreační domy Polsko

Dovolená v Polsku
 

Zapomeňte na dlouhé cestování a otevřete si nové možnosti na dovolené v Polsku s NOVASOL. Devátý největší státá Evropy sousedí s Německem, Českou a Slovenskou republikou, Ukrajinou, Běloruskem, Litvou a Ruskem. Může nabídnout nížinaté zalesněné oblasti, ale i gigantická pohoří, rozlehlé řeky, horská plesa, přehradní nádrže, svéráznost kultury a tradic, pamětihodnosti i rozmanitost Baltského moře. Pronajměte si rekreační dům v Polsku a poznejte ryzí dominanty zblízka.

Podnebí v Polsku je kontrastní. Zima panuje dlouhá a krutá, léta naopak horká a vlhká. Letní rekreace přitahuje teplotami dosahujícími i třicítky. Setkáte se zde s 23 chráněnými oblastmi a stovkami historických památek. Mnohé z nich jsou zapsány v kulturním dědictví UNESCO. Bělověžský prales, dřevěné kostelíky v Malopolsku, hrad Malbork, Krakov, Osvětim-Březinka anebo Toruň, nesmíte po cestě minout.

Na začátek

Dovolená v Polsku
 

Rekreační byty v Polsku jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v Polsku se můžete těšit, a objednejte si online svůj rekreační byt nebo dům v Polsku.

Fascinující Polsko přitahuje každým rokem více návštěvníků. Není se čemu divit, protože rozmanitost této země sahá od jemných písečných pláží na severu až k zasněženým vrcholkům Vysokých tater, Karpat, Beskyd nebo Krkonoš na jihu.

Na začátek

Dovolená v Polsku
 

Země je pevně spjata s kulturními cennostmi. Ohromné množství památek se koncentruje v hlavním městě Varšavě. Srdcem města je Palác kultury a vědy, Stalinův dar. Vaše kroky by měly vést do Starého města, Chopinova muzea a židovského ghetta. Barokní, secesní i gotické klenoty naleznete ve Vratislavi. Smutným svědkem válečných událostí byla Osvětim.

Dech historie pocítíte při návštěvě Krakova. Jeho dominanty milují turisté z celého světa, středověké dómy, renesanční hrad, secesní divadlo, barokní kostely, muzea a galerie uvítáte stejně jako parádní občerstvení v hospůdkách. Úchvatnou podívanou slibuje hrad Malborg postavený z červených cihel. Polsko je spjato s mnohými poutními místy, jako je Čenstochová s obrazem Černé Madony. Užívejte si památky během ubytování v Polsku.

Na začátek

Dovolená v Polsku
 

Návštěvníci tohoto státu nesmí zapomenout projít přírodní unikáty, jako jsou Bieszczady, souhru nespoutané přírody ve všech ročních obdobích. Mazurská jezera, prázdninové místo pro děti, rybáře i sportovce. Kromě tradičních radovánek vás krajina nadchne zámky i kostely. Tatry patří k významné lokalitě. Vrcholky hor, plesa, lyžování, pěší turistika i vodopády, splňují představy skvělé dovolené. Pro všechny prahnoucí po koupání, máme dobrou zprávu. Přímořské město Gdaňsk se pyšní překrásnými plážemi a parádním podnebím. Mezi nejznámější destinace patří Sopot. Nezklame ani četnými architektonickými divy. Pronajměte si rekreační domy v Polsku a objevte nehynoucí skvosty historie a přírody.

Na začátek

Dovolená v Polsku
 

Vychutnejte si perfektní polohu našich rekreačních apartmánů v Polsku, např. na břehu Baltského moře nebo mezi průzračnými Mazurskými jezery. Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu.

Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační byt nebo dům v Polsku se tak může stát i zajímavou inspirací.

Kdo hledá neporušenou přírodu a touží po rozlehlé krajině plné jezer, ten zavítá do Kašubského Švýcarska nebo Masurského vojvodství v bývalém východním Prusku. Kdo dává přednost kultuře a umění, ten navštíví určitě Gdaňsk, Varšavu nebo Krakov. Přečtěte si více informací o dovolené v Polsku.

Na začátek