Rekreační domy Řecko
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená a ubytování v Řecku

Dovolená v Řecku
 

Řecko, kolébka Evropy. Navštivte zemi slunce a bohů, vydejte se po stopách minulosti nás všech. Nechte ožít řecké mýty a legendy.

Navštivte Akropolis nebo Olymp a nechte se okouzlit sílou historických míst. Řecko, to jsou ovšem také bílé pláže, modré moře a zářící slunce. Ať už strávíte dovolenou v jakémkoliv regionu v rekreačních domech v Řecku od NOVASOL, bohové Vás tu očekávají. Přečtěte si více informací o dovolené v Řecku.

Na začátek

Dovolená v Řecku
 

Apartmány v Řecku jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké atrakce a zajímavosti v Řecku se můžete těšit, a objednejte si online svůj rekreační apartmán nebo dům v Řecku.

Země pro každého

Řecko je kolébkou dnešní civilizace. Ve škole se učíme Pythagorovu větu, v divadle se hraje tragédie a komedie, se zápalem sledujeme olympijské hry. To vše vzniklo ve starověkém Řecku, tak proč si neobjednat rekreační dům v Řecku blízko pláže?

Na začátek

Dovolená v Řecku
 

Objevte s námi Řecko jako jednu z nejkrásnějších zemí, kde strávit dovolenou. Ubytujte se přitom v některém z našich plně zařízených domů nebo apartmánů, odkud můžete podnikat výlety za poznáním, které si naplánujete jen a jen dle vlastních zájmů.

Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a prázdninový dům v Řecku se tak může stát i zajímavou inspirací.

Na začátek

Dovolená v Řecku
 

Historii druhého největšího ostrova v Jónském moři můžete pozorovat z rekreačního domu Korfu či apartmánu Korfu. Na nejširším místě ostrov měří asi 30 kilometrů. Korfu je posetý kláštery na těžko přístupných místech, a proto se Vaše letní dovolená v Řecku může stát i dobrodružnou cestou do neznáma.

Jako odměnou Vám bude čistě a hornaté korfské pobřeží. Dominantou tohoto ostrova je klasicistní letní sídlo Achillion rakouské císařovny Sissi.

Na začátek

Dovolená v Řecku
 

Hojně turisticky navštěvované jsou Delfy, které jsou známé jako domov věštkyně Pýthie. Neměli byste zde zapomenout navštívit Apollonův chrám nebo pokladnici Athéňanů. Turista jistě neopomene zavítat do Olympie, kde se každé čtyři roky konaly hry, podle kterých se dnes pořádají Olympijské hry, jak je známe v současnosti. Tato oblast byla kvůli zemětřesení zaplavena.

Nové síly před další cestou naberete v rekreačním bytě v Řecku. Historií na Vás dýchnou Athény. Dominantou hlavního města je Akropolis a chrám Parthenom.

Na začátek

Dovolená v Řecku
 

Gurmán si určitě zamiluje řeckou kuchyni, která je lehká a chutná. Na stole nebude chybět spousta zeleniny, skopové, drůbeží nebo rybí maso. Ochutnáte různé sýry a jogurty. Na rozdíl od nás jako hlavní chod Řekové považují večeři. Mezi nejznámější jídla patří souvlaki, dolmadakia, musaka, tzatziki nebo řecký salát s ovčím sýrem a olivovým olejem. Po náročném jídle to můžete „spláchnout“ národním nápojem ouzo, proslulým vínem retsina nebo brandy Metaxa. Odpočinek si zasloužíte v rekreačním domě.

Řecko je zemí rozmanitých možností. Díky své lokalitě je návštěva vhodná od jara do podzimu. Ubytování si můžete zařídit z pohodlí svého domova a to tak, že si rezervujete některou z našich rekreačních chat či apartmánů v Řecku. Nabídla je opravdu široká, proto neváhejte a naplánujte si návštěvu Řecka ještě dnes!

Na začátek