Rekreační domy Španělsko
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dovolená ve Španělsku je srdeční záležitostí

Dovolená ve Španělsku
 

Hoďte všechny starosti za hlavu a vydejte se na dovolenou do Španělska! Dědictví UNESCO, významné stavby architektury, dechberoucí historie, úchvatné přírodní podmínky a bujarý noční život vás dovedou do ráje. V prázdninových domech Španělska si přijdou na své příznivci vysokohorské turistiky, milovníci umění i výletníci prahnoucí po lenošení na plážích Andalusie, Kanárských i Baleárských ostrovů. Zcela jistě nepohrdnete opalování, koupání a vodním sportům na Costa Dorada a Costa Brava. Při toku řeky Ebro vás přivítají pomerančovníky, mandlovníky a vinice. Na vlastní oči spatříte město Gaudího, Barcelonu. Všechny vaše smysly osloví Tarragona, nenechte si ujít Amfiteátr, hlavní třídu Ramba Nova i Circ Romá. Andalusie vás přiláká Cordillerami a přírodním parkem Sierra Nevada. Rozhodněte se pro relaxaci na Ibize, Mallorce anebo Menorce a prožívejte nejkrásnější chvíle v životě.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Rezervujte si letní domy Španělska od NOVASOL na pevnině v Katalánsku, Andalusii, Valencii a Murcii anebo na ostrovech Mallorca, Gran Canaria, La Palma, El Hiero, Fuerteventura či Teneriffe. Kanárské ostrovy vás pohladí svými písečnými plážemi s dunami, subtropickými deštnými pralesy a horskými štíty. Kanárské ostrovy mají své nezaměnitelné kouzlo, spatříte zde delfíní show, navštívíte aquaparky s tobogány. Pokud se vydáte na Mallorcu, čekají vás rušná letoviska, katedrála La Seo, zábavní park Marineland, pohoří Sierra de Tramuntana a samozřejmě božské písečné pláže. Ibiza je rájem nočního života a párty až do svítání. Španělská pevnina vás přivítá křišťálově čistou vodou a teplým mořem. V Andalusii se tyčí nejvyšší hora Mulhacén ležící v pohoří Sierra Nevada. Ohromí vás Granada s palácovým komplexem Alhambra i koupání na Costa Tropicana. V Katalánsku přijdete na chuť barceloně, Geroně, Tarragoně i Lleidu. Valencia a Murcia, to jsou dlouhé pláže s jemným pískem, starobylé vesničky a delikatesní kulinářské pokrmy.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Nebesky krásná země nabízí unikátní podmínky pro strávení rodinné dovolené Španělska. v nabídce NOVASOL narazíte na rekreační chaty zakotvené přímo u moře. Sledujte symboly mořských vln, které napoví, v jaké vzdálenosti se nachází oblázkové či písečné pláže. Líbil by se vám rekreační dům Morón de la Frontera s vlastním bazénem, který se skládá z mnoha ložnic, moderní kuchyně, společenské místnosti a prostorné terasy se zahradním nábytkem. Jistě si povšimnete i dosažitelnosti golfového hřiště, nočního klubu a písečné pláže. Toužíte po pobytu se svým domácím mazlíčkem, zaměřte se na symboly s označením psa. Luxusní apartmány Španělska s panoramatickým výhledem se skvěle hodí pro výletníky všech generací.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Prahnete po přepychové dovolené ve Španělsku? V tom případě se vám zalíbí apartmány v La Torre Golf Resort! Cestujte s rodinou včetně psa? Mrkněte na apartmán Marbella, který skýtá koncept internet PLUS, zahradní nábytek PLUS, možnost libovolného dne příjezdu, nekuřácké prostředí, nádhernou pláž a golfové hřiště v příjemném dosahu. Podívejte se na chaty s moderními spotřebiči, stylovými ložnicemi, parkováním na pozemku a dostupnost služeb cestovního ruchu. Dopřejte si poznání Barcelony a ubytujte se v kouzelných apartmánech s výhledem na dominanty města.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Díky NOVASOL si přiblížíte věhlasné památky architektury a okusíte lenošení na světově proslulých plážích. Ať už se rozhodnete pro luxusní apartmán anebo ubytování Španělska u moře, nikdy nešlápnete vedle. Před odjezdem na dovolenou do Španělska si zkontrolujte své doklady a sbalte vše potřebné na cestu. Máte starosti, že jste daleko od domova a může se během vašeho pobytu ledacos přihodit? Máte-li otázky ohledně ubytování, spojte se s majitelem či správcem prázdninového pronájmu. Pokud vám nemohou pomoci, obraťte se na hlavní servisní kancelář v Dánsku anebo českou pobočku v Praze. Pak už jen postačí vysvětlit zkušeným pracovníkům svou situaci a problém bude rázem vyřešen.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Španělské království vás zaujme v mnoha ohledech. Pobřeží Středozemního moře, Kanárské i Baleárské ostrovy jsou jako stvořené pro vodní sporty, koupání, windsurfing, surfování, jízdu na vodních lyžích a na banánu, potápění, adrenalinové aktivity i šnorchlování. Na četných sportovištích si užijete fotbal, basketbal, tenis, in-line dráhy a pobavíte se na golfových hřištích Andalusie. Za zmínku stojí jízda na koni na Mallorce. Svět tobogánů, skluzavek, wellness procedůr, bazénů a stylových barů se vám otevře ve vodních parcích. Skvostem je Aqualand El Arenal na Mallorce, ale i Aqualand Torremolinos u Malagy a Marinelanad v Katalánsku. Na sto procent vás pobaví Siam Park na Tenerife a jeho dlouhá skluzavka vedoucí skrz akvárium se žraloky. V horských oblastech se daří horolezectví, pěší turistice i cyklistice. Na dovolené ve Španělsku si užijete nakupování v obchůdcích, buticích i gigantických obchodních domech.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Komfortní ubytování v soukromí Španělska je rozmístěnu u nejkrásnějších perel architektury zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. Klášterní komplex Escorial leží asi 45 kilometrů od Madridu stejně jako kulturní krajina Aranjuez. Špičkou ledovce je Barcelona se stavbami Gaúdího, koncertním sálem Palau de la Música Catalana a nemocnicí Sant Pau. V Tarragoně neodoláte antické architektuře. Ve starém městě Santiago de Compostela vás zasáhne síla dávných časů. Římské hradby Lugo, Herkulova věž u přístavu La Coruňa, katedrála v Seville, Toledo, Córdoba anebo pevnost Alhambra patří k oblíbeným výletním cílům. Určitě vás zaujmou býčí zápasy v Madridu, únorové karnevaly, srpnová rajčatová bitva v Buñol, květnový festival Flamenca v Seville, slavnosti Božího těla v Granadě, zářijová vinobraní a celoroční folklórní akce.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Stačí vyrazit za levnými pronájmy Španělska a nasávat místní atmosféru. První zmínky pocházejí ze starší doby kamenné. V zemi pobývali Iberové, Baskové, Keltové, Féničané, Řekové, Kartaginci, Římané, Vizigóti i Maurové. Po vypuzení Maurů v roce 1492 započala éra katolických králů. Španělské království ovládali Habsburkové, Bourboni, Napoleon i fašistický režim. Dnes v zemi vládne systém konstituční monarchie. Stát je členem EU, NATO a dalších organizací. Španělská kultura má své pevné kořeny v katolictví. Konají se zde velikonoční procesí. Najdete zde odraz flamenca, uměleckého poselství Picassa, Goyi, Dalího, Gaudího či Miróna. Významnou tradic jsou býčí zápasy čili corrida. Zdejší obyvatelé jsou pyšní na kinematografii. Určitě už jste zaslechli jména Luis Buňuela, pedro Almodóvar či Julio Medem. Svou slávu si zaslouží spisovatel Miguel de Cervantese a jeho kniha Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

NOVASOL vám představuje útulné chaty Španělska zasazené v nitru přírody. Vnitrozemí země je známé náhorními plošinami. Najdete zde Pyreneje, Sierra Nevadu i Kantaberské pohoří a řeky Tajo, Ebro, Duero. Španělsko je omýváno Středozemním mořem, severně je Biskajský záliv a západně Atlantský oceán, ve kterém se nacházejí Kanárské ostrovy. Nejvyšší horou a sopkou je Pico de Teide na Tenerife. Musíte se podívat do národních parků Teide, Gomera, biorezervace Ibizi, palmového ráje Elche anebo archeologické oblasti Atapuerca. Zdejší klima je dokonalé pro letní dovolenou ve Španělsku. Teploty v prázdninových dnech atakují 40 °C. Písečné koberce si vychutnáte na Costa Dorada, Costa Brava, Costa del Sol, Costa Blanca, na Mallorce i Ibize.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Do mnoha zemí Evropy se hravě dostanete vlastním automobilem, ani dovolená ve Španělsku není výjimkou. Před jízdou si zkontrolujte cestovní doklady, řidičský průkaz, technický průkaz a zelenou kartu. Pakliže jedete vypůjčeným vozem, opatřete si plnou moc majitele. Ve Španělsku je povolena mírná hranice alkoholu, ale raději ji nepokoušejte. Vždy buďte připoutaní bezpečnostními pásy a mějte po ruce výstražné vesty. Telefonování za jízdy je povoleno jen se sadou handsfree. Nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/hod a mimo obec 90 km/hod. rychlostní komunikace povolují 100 km/hod a dálnice zase 120 km/hod. Pakliže si netroufáte na cestování automobilem, vsaďte na leteckou, autobusovou, trajektovou dopravu anebo si vypůjčete vůz, motocykl v autopůjčovnách.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Těšte se na bezproblémový pobyt naplněný poznáním dechberoucích pamětihodností, přírodních oblastí, písečných pláží a doladěný nočním životem. Pánové si rádi zajdou na fotbalový zápas Real Madrid anebo okusí rybaření. Rodiny s malými dětmi vsadí na relaxaci na Playas les Marines u Dénia na Costa Blanca, Playa de los Genoveses u Alméria, Playa la Fontanilla v Cádizu, Playa Isla Canela v Huelva anebo Playa de Magazón v Seville. Ať už prahnete po mírném vstupu do moře, skalnatých útesech, písečných dunách a průzračné vodě, vždy si vyberete! Podívejte se do Galicie na katedrálu de santiago de Compostela, Asturie na kostel San Julián de los Prados, Kantábrie do jeskyní Altamira a pokořte perly architektury Barcelony v čele se Sagrada Familia, Torre Agbar, Casa Milá a parkem Güell. Ochutnejte kulinářské speciality, jako jsou mořské plody, tortilly, gaspacho, iberská šunka, olivový olej, tapas, paellu a vynikající víno. Rekreační domy Španělska už na vás čekají!

Na začátek