Golf
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Rodinná dovolená Španělsko pod taktovkou NOVASOL

rekreační domy Španělska
 

Unikátní poklady přírody i architektury vám padnou k nohám v každičkém kousku této majestátné země. Čtvrtý největší stát Evropy se nenechá ničím zahanbit. Pyšní se impozantními pohořími, dechberoucími písečnými plážemi i nezaměnitelnými tradicemi. Španělské království se rozkládá na Pyrenejském poloostrově a patří k němu i Kanárské ostrovy a Baleáry.

Nesmíme zapomenout na dvě města, Ceuta a Mellila v severní Africe a řadu ostrovů a ostrůvků. Mezi nejnavštěvovanější oblasti patří Katalánsko, Kanárské a Baleárské ostrovy, Andalusie, Valencia a Madrid. Právě v těchto lokalitách najdete komfortní rekreační domy Španělska. Na Costa Blanca a Costa del Sol si vychutnáte všechny letní radovánky na maximum. Pláže jako malované, koupání, surfování, potápění, jízdu na banánu, noční život i nakupování vám nesmí uniknout.

Na začátek

Silvestr ve Španělsku
 

Seznamte se s dokonalými destinacemi této země. V Andalusii si vyzkoušíte flamenco a paso doble. Vezmete útokem přírodní park Sierra Nevada a spatříte nejvyšší pevninskou horu Mulhacén. Už se vás nemohou dočkat pláže s jemným pískem a více než 3000 hodin slunce za rok. Navštivte palácový skvost Alhambra a svěží resorty Costa del Sol či Costa Tropicana. Katalánsko vás vrátí do dob Picassa, Dalího. Hluboko do paměti se vám vryjí drahokamy Barcelony včetně stavby Sagrada Familia. Odpočinete si na Costa Brava a Costa Dorada.

Valenci a Murcia vám představí nekonečně dlouhé písečné pláže i památky dob dávno minulých. Konají se zde nádherné festivaly a náboženské akce. Mallorca vás uvítá prazvláštními přírodními útvary, katedrálou La Seo i rušným životem. Ibiza osloví diskotékami, gotickou katedrálou a kaplí Del Salvador. Kanárské ostrovy vás přenesou do ráje na zemi. Naplánujte si Silvestr Španělska na místě, kde slunce vlastně ani nezapadá!

Na začátek

romantická dovolená ve Španělsku
 

Láká vás vůně dálek a exotiky, ale rádi byste nějakou pěknou nabídku? Zaměřte se na úžasné nabídky NOVASOL. Jaká by to byla dovolená postrádající vlastní bazén a zahradní nábytek PLUS? Už se nebudete hádat o slunečník ani lehátka. Rekreační objekty mají k dispozici zahradní vybavení ze dřeva, hliníku, pevného plastu i proutí. Samozřejmě vše s podsedáky. Počet kusů závisí na i počtu výletníků.

Na začátek

Vily s bazénem ve Španělsku
 

Věční romantici, starší výletníci či zamilované páry se nechají ovládnout panoramatickými výhledy na moře, hory, malebná údolí i památky věhlasných měst. Teenageři a zaneprázdnění turisté ocení apartmány s připojením k internetu.

Milovníci domácích mazlíčků dají přednost chalupám v horách, kde si společně se svým psem užijí nejkrásnější chvíle. Rodiče malých dětí si zamilují chalupy u moře v bezprostřední blízkosti pláže a jiných vodních atrakcí. Vily s bazénem ve Španělsku jsou pro vás výzvou. Když tomu ještě přidáme vířivku, saunu a blízkost golfového hřiště, máte před sebou slibnou rekreaci. Rádi byste prodloužený víkend ve Španělsku? Rezervujte si byt v Barceloně anebo Madridu s libovolným dnem příjezdu.

Na začátek

Rodinná dovolená ve Španělsku
 

To se spolehněte. NOVASOL pro vás připravila perfektní ubytování, které nemá jedinou chybičku. Veškeré rekreační domy jsou vyzkoušené, aby splnily všechny náležitosti kvality a spokojnosti. Během vašeho pobytu se může ovšem cokoliv přihodit. Ptáte se, co dělat v takových situacích? Pokud nemáte po ruce správce anebo majitele nemovitosti, oslovte servisní kanceláře NOVASOL.

Specialisté společnosti vyřeší vaši zapeklitou situaci i sebemenší otázku během pár chvil. Jen tak je možné veškeré služby nadále zkvalitňovat. Nenechejte nic náhodě a kontaktujte českou servisní kancelář v Praze na telefonním čísle +420 222 329 097 od pondělí do pátku 09:00-20:00. Rodinná dovolená ve Španělsku si zaslouží to nejlepší!

Na začátek

golfová hřiště ve Španělsku
 

Příjemná rekreace ve Španělském království je vždy zaručena. Máte před sebou tisíce možností zábavy i poznání. Všechny generace upoutají populární atrakce, jako jsou Siam ParKde jsou rozmístěny nejhezčí luxusní vily Španělsko?k v Adeje, Rancho Texas Lanzarote Parl, Tibidabo v Barceloně, Oasis Park Fuerteventura, PortAventura World v Salou, Costa Martianez v Puerto de la Cruz či Katmandu Park v Magaluf.

V Andalusii si vychutnáte romantickou jízdu na koních stejně jako golf. Nejlepší golfová hřiště ve Španělsku, La Torre Golf Resort, Costa Calida, Caseres Golf, Club de Golf Novo Sancti Petri, vás nikdy nezklamou. Celá rodina obnoví své síly při koupání, opalování, stavění hradů z písku, rybaření i plavání. Odvážlivci mohou vyzkoušet surfování, potápění, šnorchlování, paragliding i jízdu na vodních lžích. Vodní i suchozemské sporty se těší obrovské popularitě.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Pohodlné rekreační domy od NOVASOL mají své místo poblíž noblesních perel architektury. Na vlastní oči musíte spatřit opevněné paláce Alhambra v Granadě, gotickou katedrálu Panny Marie v Burgosu, klášterní komplex El Escorial v Madridu, historické jádro Córdoby, dokonalá díla Gaudího v Barceloně, Santiago de Compostela a Biskajský most. Dovolená ve Španělsku se neobejde bez bujarých oslav.

Ohňostroje, rej masek, tanec, zpěv a divadelní představení patří k nejmilejším. V lednu se konají v San Sebastianu slavnosti bubnů, které trvají od půlnoci do půlnoci 19. a 20. ledna. Las Fallas, oslavy sv. Josefa se připomínají ukázkou soch vyřezaných ze dřeva, hudbou a tancem. San Juan turisté prostě milují. Koná se na pláži, hoří ohně a víno tryská proudem až do rána. Semana Santa je velikonočním svátkem a San Fermín je spojen s býky a odvážlivci, kteří před nimi utíkají ulicemi města Pamplona. Září vás uvítá oslavami šampaňského.

Na začátek

Dovolená u moře ve Španělsku
 

Ve Španělsku najdete nespočet kulturních a přírodních památek, které se vám vryjí hluboko do paměti. Je pravdou, že jsou Španělé temperamentní, ale také pobožní. Nedokážou si představit svůj život bez náboženských obřadů a procesí, zejména pak o velikonočním týdnu Semana Santa. Díky cikánským vlivům si zde našlo své místo flamenco.

Maurská epocha se nejvíce podepsala na palácovém komplexu Alhambra. Určitě už jste slyšeli o slavných jménech, jako jsou El Greco, Goya, Dalí, Gaudí, Picasso, Lope de Vega či Calderón de la Barca. Nesmíme opomenout bujarou corridu, která ke zdejšímu národu proklatě náleží. Svou slávu si zajistila i kinematografie. Režiséři Pilar Miró, Alejandro Amenábar, Pedro Almodóvar a herečka Penélope Cruz patří k zajímavým jménům. Dovolená u moře ve Španělsku už není jen pouhý sen!

Na začátek

Rybaření ve Španělsku
 

Stačí se mrknout na knihu otevřených možností od NOVASOL. Relaxace ve Španělsku je tak vzrušující pro všechny generace. V Pyrenejích se setkáte s divokými prasaty, vlky, kozorožci, kamzíky i supy.

V centrální části zemi žijí jezevci, lišky i králíci. Jih státu patří šakalům, křepelkám, ještěrkám, dikobrazům i opicím. Rybaření ve Španělsku přeje úlovkům lososa, pstruha, plotice, makrely, langusty, tresky i tuňáka. Na Kanárských ostrovech se setkáte s mnohými druhy plazů. Zdejší fauna je divukrásná. V Pyrenejích najdete duby, buky i kaštany, hloh a kapradiny. Centrální plošina, Meseta, je pokryta vřesovišti, zimostrázem, polární vrbou a trnitými stromy. Jižní oblasti se pyšní citronovníky, mandlovníky, pomerančovníky i vinnou révou. Vaše oči spatří také oleandry, levanduli, olivy, túje, mátu, šalvěj i myrtu.

Na začátek

Trajekty ve Španělsku
 

Pokud plánujete ničím nerušenou rekreaci ve Španělském království, zvolte si nejvhodnější a finančně nejlepší druh dopravy. Letecká varianta je nejrychlejší a cenově dostupná. Během 2, 5 – 3 hodin jste na místě určení.

Ceny letenek se liší dle společnosti. Pokud zvolíte autobusovou dopravu, počítejte s jízdou kolem jednoho dne. Je to namáhavé, ale dnešní autobusy jsou již na vysoké úrovni. Železniční spojení je sice komfortní, ale také tomu dopovídá i cena. Jedná se o trasu Praha, Curych, Ženeva, Girona, Barcelona. Jízda vlastním automobilem není pro každého, ale vyplatí se díky svobodě při cestování. Trajekty ve Španělsku vytváří ojedinělý druh přepravy. Určitě by se vám hodila pohodlná doprava za rozumnou cenu, třeba z Barcelony na Mallorcu či Menorcu.

Na začátek

Dovolená ve Španělsku
 

Už se nemůžete dočkat, jak smočíte své nožky ve vlnách Atlantiku anebo Středozemním moři? Toužíte poznat komfort atraktivních letovisek Costa Blanca, Costa del Sol a Costa Dorada?

Inspirujte se na webových stránkách NOVASOL. Casa Battlo, park Güell a Sagrada Familia vás uvítají v Barceloně stejně jako proslulý olympijský stadion nad městem. V Madridu se nabažíte moderního životního stylu, nakupování i návštěv muzeí a galerií. V Andalusii okusíte nejlepší golfová hřiště, tanec flamenco a sílu věrných koní. V každém ohledu zláká i Picassova Malaga a pevnost Alcazaba s monumentálním amfiteátrem. Mallorca si vás bude hýčkat úzkými uličkami Palma de Mallorca, společenským děním a jedinečnou faunou i florou. Dovolená ve Španělsku v rytmu exotiky, to jsou Kanárské ostrovy, palmy, všudypřítomná květena a sopky.

Na začátek