Kanárské ostrovy
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Ubytování v rekreačních domech a apartmánech na Kanárských ostrovech

Dovolená na Kanárských ostrovech
 

Toto oblíbené souostroví s příjemným podnebím, kdy po celý rok panují stejnoměrné teploty a moře láká stále ke koupání. Právě díky teplotě nabízí ostrovy možnost trávi letní dovolenou i zimní dovolenou na Kanárech.

Souostroví se skládá ze 7 větších ostrovů (Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Teneriffa, La Palma, Gomera, Hierro) a několika menších ostrůvků (Alegranza, Graciosa, Montaña Clara, Roque del Este, Roque del Oeste a Lobos).

Každý z nich se svým charakterem více či méně liší od toho druhého. A v každém z nich najdete i kvalitní ubytování ve Španělsku na Kanárech.

Kanárské ostrovy se proslavily zejména díky zářícím písečným plážím – ale nabízejí mnohem rozmanitější krajinné oblasti. Subtropické deštné lesy a vyprahlé kousky země podobající se pouštím se střídají s písečnými dunami a horskými štíty. Svět rostlin je také neuvěřitelně bohatý.

Na začátek

Dovolená na Kanárských ostrovech
 

Kanárské ostrovy přitahují svým magickým kouzlem. Již ve středověku byly označovány za "štěstí přinášející ostrovy". Neleží zde žádný sníh, zemi nepustoší divoký orkán ani nekonečný déšť, věčně ševelí tichý dech Západu, který přináší oceán a chladí duši zdejších obyvatel", takto básnil nikdo jiný než samotný Homér. Pokud tedy nejste milovníky zimy, mohla by být pro Vás zimní dovolená u moře na Kanárech tou správnou volbou.

Na celé zeměkouli sotva najdete zemi, jejíž podnebí by pro obyvatele bylo tak příjemné pro své obyvatele.

*Pasátové větry přinášejí osvěžující vlhký vzduch a oživují přírodu. Průměrné teploty kolísají po celý rok jen o několik stupňů, takže to opravdu vypadá, jakoby zde panovalo věčné jaro. Dovolená ve Španělsku je zárukou skvělého odpočinku.

Na začátek

Dovolená na Kanárských ostrovech
 

Kanárské ostrovy jsou výborným místem pro trávení letní dovolené u moře ve Španělsku. Nabízejí překrásné písečné pláže vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i mladé páry, které si chtějí užít pohodu jako v ráji.

Pro více aktivní lidi nabízí hned několik zajímavých výletů po ostrově, kde je nejjednodušší si vypůjčit například skútr nebo automobil a jet si prohlédnout přírodní krásy ostrova z blízka.

Děti i dospělí určitě také uvítají návštěvu aquaparků plných skluzavek a tobogánů, případně návštěvu zábavního parku s delfíní show, která se těší velké vyhlášenosti a oblibě. Atrakce na Kanárských ostrovech rozhodně stojí za to navštívit. Díky nim poznáte lépe místní kulturu a obyvatele. Prohlédněte si naše nabídky rekreačních domů ve Španělsku.

Na začátek

Dovolená na Kanárských ostrovech
 

Patříte mezi ty, kteří nemají rádi letní dovolené kvůli tlačenicím, ale přesto byste si slunečnou dovolenou u moře neradi nechali ujít? Objednejte si ubytování na Kanárech v zimě a přijeďte sem oslavit Vánoce nebo Silvestra.

Představte si, jaké to bude. Žádný sníh, žádný studený vítr a velké mrazy, pouze vy a vaši nejbližší někde na pláži s drinkem v ruce užívající si sluníčka a zvuku vln moře. A toto nemusí být pouhým snem. Vánoce na Kanárech budou příjemným zpestřením.

Už jste někdy viděli nosit Santa Clause dárky na pláži pod palmou? I Vaše děti budou nadšené z tohoto nevšedního zážitku.

Pokud toužíte po krásné party, může být Silvestr na Kanárských ostrovech tím nejlepším vstupem do nového roku. Můžete si vybrat být doma v Čechách, teple oblečeni a zmrzlí při podívané na novoroční ohňostroj nebo být jen v lehkém svetříku a šortkách a užívat si příjemné zimní teplé noci.

Objednejte si své ubytování ve Španělsku na Kanárských ostrovech ještě dnes a potěšte své blízké příjemným dárkem.

Na začátek