Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

NOVASOL rekreační domy, byty a apartmány v Chorvatsku, Itálii, Francii a dalších 26 zemích

Rekreační domy a rekreační byty, apartmány a vily s bazénem či domy na venkově Chorvatsko, Itálie, Španělsko a Francie k pronájmu

Dovolenou si můžeme udělat jakýkoliv čas v roce, ale tou nejoblíbenější je zpravidla letní dovolená.

Nejvíce Čechů se ročně vydává na dovolenou do Chorvatska. Právě proto najdete v naší nabídce přes 40.000 rekreačních domů, bytů a apartmánů Chorvatsko podél celého pobřeží Jadranu, ale i ve vnitrozemí. Pro velké skupiny můžeme nabídnout vily s bazénem Chorvatsko, které Vám zaručí to právé ubytování v soukromí, kdy se stanete pány svého času i rezidence. Dovolená Chorvatsko je ale pouze jednou z mnoha možností trávení volného času u Jaderského moře. Rekreační domy, byty a apartmány Chorvatsko si zamilujete.

V naší nabídce najdete také apartmány a ubytování Slovinsko, rekreační domy a apartmány Černá hora nebo rekreační byty a apartmány Albánie, které jsou klidnější alternativou letní dovolené u Jadranu.

Další volbou může být dovolená v soukromí Itálie. Své si zde najdou opravdu všichni – milovníci vína, pizzy, oliv, kultury, přírody, moře, cyklistiky, jezer a dalších atrakcí. Rekreační domy, byty a luxusní vily Itálie jsou Vám k dispozici celoročně a to po celé zemi. Objednete si rekreační dům nebo apartmán Toskánsko a prožijte autentické letní prázdniny známé z filmů nebo se podívejte na ubytování v soukromí Itálie po stopách poutnické cesty Via Francigena, na které zažijete nejedno dobrodružství.

Právě uvařená ranní káva a výhled na moře s východem slunce - z typické španělské fincy je to reálné! Rekreační domy, vily, byty a apartmány Španělsko Vám zajistí, že se Vaše dovolená Španělsko stane nezapomenutelným zážitkem. Tyto rekreační objekty najdete podél celého španělského pobřeží, ale možné je si zarezervovat i ubytování v soukromí ve vnitrozemí v blízkosti četných golfových hřišť a kulturních i přírodních památek. Pokud byste rádi vycestovali na španělské ostrovy, určitě Vás uchvátí svou elegancí prázdninové vily s bazény Mallorca nebo rekreační byty Kanárské ostrovy.

Romantické scenérie, kouzlo a šarm, vyhlášená gastronomie, koňaky a šampaňské – to je jen malý výčet toho, co opravdu nabízí dovolená Francie. Oblíbeným ubytováním v soukromí jsou domy na venkově Francie, které najdete v regionech plných historie Bretani, Normandii a Provence. Klidná dovolená u moře Francie se stává čím dál populárnější, a proto zde najdete rekreační domy a vily s bazénem Francouzská riviéra v bezprostřední blízkosti čistých a půvabných pláží. A milovníci dění a ruchu jistě ocení rekreační byty Cannes.

Rybářské chaty, rekreační domy a byty Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko a Island

Severské skandinávské státy mají svým návštěvníkùm mnoho co nabídnout. V první řadě je to dechberoucí příroda, která uchvátí nejednoho jedince. Dále jsou to určitě fjordy a rozlehlá jezera, která se každoročně stávají útočišti nadšených rybářů. Lesy, které jsou rájem sběračů hub a různých jedlých plodů. A v neposlední řadě písečné pláže nacházející se ve známých a turisticky vyhledávaných resortech.

Zarezervujte si rybářské chaty Norsko a radujte se ze svých úlovků. K rybářskému domu si zarezervujte i motorovou loď a vydejte se na rybolov přímo na širé moře, k některým jsou k dispozici i echoloty. Rekreační domy, byty a rybářské chaty Norsko jsou situovány na strategických místech a vždy v přírodě, takže to na toulky, treky a lesní procházky budete mít opravdu jen kousek.

Vydejte se se svými dětmi do míst z příběhů Astrid Lindgrenové nebo navštivte losí farmu. Letní dovolená u moře Švédsko pro Vás bude příjemnou změnou. Objednejte si rekreační domy pro rybáře a byty Švédsko v blízkosti luxusních greenů, které jsou místními často navštěvovány, protože golf patří mezi nejoblíbenější sporty Švédů. Nebo se vydejte chytat štiky na jezera, z rybářské chaty Švédsko to budete mít co by kamenem dohodil. Nyní máte díky konceptu Rent-A-Lake možnost pronajmout si i své vlastní jezero, kde Vás při rybaření ve Švédsku nebude nikdo rušit.

Jestliže se kromě rybaření chcete i trochu zrelaxovat, bude pro Vás ideální ubytování v soukromí Finsko. Naše rekreační domy, chaty a apartmány Finsko najdete u velkých jezer a i zimních lyžařských areálů. Nabízíme i pronájmy rekreačních domů v Laponsku. U většiny soukromých chat Finsko je pro Vás k dispozici i pravá finská sauna.

Dovolená v Dánsku je nejideálnější volbou pro rodinnou dovolenou a dovolenou s dětmi. Naše rekreační domy Dánsko najdete po celé zemi. Jako bonus pro naše zákazníky jsou v pronájmu rekreačního domu Dánsko často zahrnuty vstupenky do blízkých aquaparků zdarma. Navíc si můžete zakoupit i výhodné lístky do Legolandu a užít si spoustu zábavy. Ubytování v soukromí Dánsko nabízíme i na ostrově Bornholm a Fyn, které je rodištěm H. CH. Andersena. Rekreační domy Dánsko nabízí veškerý komfort, nachází se v blízkosti pláží ve známých letních resortech a v případě chladnějšího počasí Vám vše vynahradí vnitřní bazény, které bývají součastí pronajatých domů.

Pokud míříte ještě severněji, doporučujeme vybrat si rekreační domy a chaty Island nacházející se v panenské přírodě této nádherné země. Navštivte místní vodopády, sopky, termální prameny a ledovce. Rekreační domy a chaty Island Vás dělí jen kousek od dobrodružství v neprobádané krajině.

Našim zákazníkùm zařizujeme i trajektovou dopravu po Skandinávii.

Horské chaty, byty, chalupy, rekreační domy a apartmány Rakousko, Česko, Slovensko a Švýcarsko

Dovolená na horách je stále módním trendem cestovního ruchu, důvodem může být i to, že ji lze absolvovat po celý rok.

Díky 8 ledovcům a lyžařským areálům je dovolená na horách Rakousko tím správným zpestřením. Horské chaty a apartmány Rakousko najdete přímo ve ski resortech nebo v jejich těsné blízkosti. Navíc si můžete rekreační domy a byty Rakousko objednat i v létě a podnikat z nich výlety na motorce nebo pěší túry na rakouské hřebeny známých vrcholů.

Horské chaty a chalupy Česko a Česká republika jsou situovány v přímé blízkosti vleků známých lyžařských areálů, i v údolích těchto pohoří. Ubytování Krkonoše, ubytování Jizerky (Jizerské hory) a ubytování Šumava patří mezi nejvíce vyhledávané. Naše apartmány na horách Vám zajistí při Vašem pobytu veškerý komfort. A i v zimě se můžete koupat, protože v naší nabídce najdete i rekreační domy s bazénem Česko. Novasol rekreační domy, byty, chaty a chalupy Česká republika se jistě stanou Vaším oblíbeným ubytováním v soukromí. A domácí mazlíčci jsou také vítáni.

Jste-li pořádní lyžaři, běžkaři či vyznavači snowboardů, ale trápí Vás jazyková bariéra, zábrany Vás donutí odhodit dovolená Slovensko. Horské chaty Vysoké Tatry a Nízké Tatry vybízejí k výletům do přírody a na velké kopce a hory. Rekreační domy a chaty Slovensko Vás zase zavedenou k termálním lázním, kde si dopřejete chvíle odpočinku. Z našeho ubytování Slovensko budete nadšení.

Už jste všechna tato místa navštívili? Objednete si tedy rekreační byty a horské apartmány Švýcarsko a poznávejte nové sjezdovky a horské stezky.

Další alternativou může být ubytování na horách Slovinsko.

Rekreační byty, domy, apartmány a chaty pro rybáře Německo, Polsko, Maďarsko aneb cestování po střední Evropě

Tyto tři středoevropské republiky spolu nemají mnoho společného, ale po krátkém zamyšlení zjistíte, že v každé z nich najdete dostatek vodních ploch pro rybáře, rodiny s dětmi nebo partu kamarádů; nebo přírodní rezervace a parky, které se snadno mohou stát cílem cyklistů a pěších turistů.

Mezi top destinace Německa patří bezesporu Rujána (Rügen) a ostrov Poel (Insel Poel) u Baltského moře, kde si můžete pronajmout rekreační domy a byty Německo. Milovníci přírody směřují většinou do Bavorska a jeho horských vesniček nebo do Braniborska a lesa Spreewald nebo-li Blata, kde se nachází i největší vodní aquapark v Evropě. Zde si můžete zarezervovat rekreační domy Tropical Island nacházející se pár metrů od vchodu do zábavního dómu Tropical Islands.

Rekreační domy a byty Polsko si můžete zaknihovat na malých vesnicích i ve větších městech. U Baltského moře máme k dispozici apartmány Gdaňsk a další rekreační domy v okolí baltských pláží, díky kterým bude dovolená Polsko nezapomenutelnou dovolenou u moře. Pokud máte raději sladkovodní jezera a občas si zajdete i zarybařit, je pro Vás ubytování Mazury jako stvořené.

Vychutnejte si maďarské salámy a klobásy nebo degustujte známé maďarské Tokajské víno, ale dovolená Maďarsko nabízí ještě více. Prohlédněte si nabídku rekreační domy, byty a apartmány Maďarsko a vyražte přímo z Vašeho ubytování v soukromí Maďarsko na cyklovýlet. Až Vám bude teplo, můžete se zchladit v jezeru Balaton nebo jezeru Velence. Stali byste se rádi kapitánem své vlastní lodi? Objednáte-li si rekreační dům nebo byt Balaton, můžete si tento sen splnit.

Rekreační chaty, domy a byty Holandsko, Belgie a Lucembursko – ubytování v BENELUXU

Státy BENELUXU patří k jedněm z nejvyspělejších v Evropě. Dobře se jim daří i díky cestovnímu ruchu, protože v tomto poli působnosti mají všechna tři království co nabídnout.

Malebné holandské vesničky, vodní kanály, větrné mlýny obklopené záhony barevných tulipánů, lahodné sýry spojené s názvy měst kde byly vyrobeny a tradiční dřeváky jsou pouze malým výčtem dovolené Holandsko. Rekreační domy a byty Holandsko by bylo škoda nenavštívit. Objednete si svůj rekreační dům Holandsko někde u moře nebo si zarezervujte ubytování v soukromí Nizozemsko ve vnitrozemí. Poznejte známá místa jako je Den Haag, Maastrich a Rotterdam nebo se vydejte na trhy do města Alkmaar či za “sýrovými městy” Eidam, Gouda a jinými. Rezervovat si take můžete rekreační domy Amsterdam a okolí a do hlavního města se ze svého rekreační objektu pohodlně dopravit vlakem.

Přijeďte zahnat žízeň chutnými belgickými pivy, ukojte své chuťové buňky lanýži, pralinkami a belgickou čokoládou, a potěšte své oči při prohlídce květinového koberce či Čůrajícího chlapečka v Bruselu. Vydejte se na dovolenou Flandry a navštivte Gent a Bruggy, poté se můžete jet vykoupat k moři a pronajmout si naše rekreační byty Belgie. Rekreační domy a chaty Belgie najdete i v jiných regionech. Zajet můžete třeba do města Spa a zrelaxovat se v místních lázních před závodem vozů formule 1. Ubytování v soukromí Belgie Vás provede celou zemí. Vyražte do Belgie autem nebo na motorce a určitě nebudete litovat dní strávených v této kouzelné zemi.

Rekreační domy, chaty a byty Lucembursko jsou postaveny v přírodě a blízkosti lesů. Rekreační chaty, domy a apartmány Lucembursko se obvykle nacházejí v rekreačních areálech, ale vzhledem k tomu, že je země poměrně malá, máte v dojezdové vzdálenosti vše poměrně blízko. Navštivte hlavní město a místní zámky, které jsou provázány hodně s českou historií, protože zde dlouho panovali Lucemburkové a náš nejznámější panovník Karel IV. Lucembursko není jako turistická destinace příliš často prezentována, a proto je ubytování v soukromí Lucembursko vhodné především pro ty, co rádi poznávají nová a klidná místa.

Prázdninové vily s bazénem, rekreační domy a apartmány Bulharsko, Řecko, Kypr a Turecko – nevšední dovolená na Balkáně a v Euroasii

Každý, kdo rád tráví dovolenou u moře, potřebuje občas změnu.

Prázdninové vily, apartmány a rekreační domy Bulharsko nacházející se podél celého pobřeží Černého moře jsou díky svým písečným plážím vhodné pro rodiny s dětmi i seniory. Objednete si ubytování v soukromí Bulharsko a podnikejte výlety a poznávejte místní kulturu a památky. Obzor, Nessebar, Balchik, Albena, Varna a Burgas patří pouze ke zlomku míst, které můžete na své dovolené Bulharsko navštívit.

Antické památky a bájná místa, olivy, řecká vína a pálenky, řecké speciality a místní pohostinní lidé Vás rádi srdečně přivítají a dovolená Řecko bude vždy vryta do Vašich srdcí. Zarezervujte si rekreační domy a byty Řecko a prožijte báječnou dovolenou u moře. Ubytování v soukromí Řecko nabízíme i na ostrově Kréta. Vydejte se na balkánský poloostrov za poznáním, Řecko Vás učaruje.

Prázdninové vily s bazénem, rekreační domy a byty Turecko Vám budou připadat jako z pohádek Tisíce a jedné noci a stejně tak celá dovolená Turecko. Písečné pláže, malebná městečka, trhy s rybami a zeleninou a především moře vyhřáté slunečními paprsky Vás zlákají zarezervovat si rekreační domy Turecko a strávit zde týden či dva.

Středozemní moře skrývá kromě Sardinie, Sicílie, Malty a Baleárských ostrovů ještě jeden poklad a tím je ostrov Kypr. Rekreační domy a vily s bazénem Kypr odhalí ve své blízkosti čisté písečné pláže a romantické zátoky. Dovolená na Kypru v našich rekreačních domech a vilách pro Vás bude příjemným odpočinkem a nabráním nových sil do chladnějších měsíců.

Rekreační byty a apartmány v evropských velkoměstech

Během podzimu a jara si každý z nás potřebuje sem tam odpočinout a někam se podívat. Naše rekreační byty a apartmány v evropských velkoměstech si můžete objednat na 2 a více nocí. Udělejte si prodloužený víkend a vyhledejte si apartmány Řím, Vídeň a Barcelona vhodné pro Vás. Nebo si zarezervujte rekreační byty Praha, Berlín a Budapešť, či shlédněte naši nabídku rekreační domy a ubytování v okolí Amsterdam a Stockholm. Poznávejte s námi evropská velkoměsta a oddychněte si od práce a školy na pár dní.