Dovolená na ostrově

Moře, slunce, písek a teplo po celý rok

I když hlavní letní sezóna skončí, nemusí si milovníci moře, slunce a teplého počasí zoufat, a dokonce nemusí za těmito lákadly ani cestovat do dalekého Karibiku. I v Evropě totiž najdeme spoustu míst, kde se lze vykoupat a opálit např. o Vánocích nebo na Silvestra, a to za zlomek ceny hlavní sezony! Naše NOVASOL rekreační domy a apartmány na Kanárských ostrovech, na Krétě, na Sicílii nebo v Andalusii čekají jen na vás!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Evropě

Kanárské ostrovy

Na celé zemi stěží najdete jiný region, který by svým klimatem byl člověku příjemnější než jsou právě Kanárské ostrovy. Pasátové větry osvěžují přírodu a teploty kolísají během roku pouze o několik stupňů, takže se zdá, jakoby na ostrovech panovalo věčné jaro. To znamená, že nejen v říjnu či listopadu, ale i v zimních měsících Vás moře vyláká ke koupání ( průměrná teplota moře v listopadu 21°C, v prosinci 20°C a v lednu 19°C ).

Proto jsou rekreační domy a byty Kanárské ostrovy ideálním místem pro trávení zimní dovolené. Souostroví se skládá ze 7 hlavních ostrovů: ve středu leží ostrovy Teneriffa a Gran Canaria, západně od nich La Palma, La Gomera a El Hierro, na východě jen asi 100km od afrického pobřeží Lanzarote a Fuerteventura. A krajina je mimořádně rozmanitá. Prázdné bezútěšné pustiny, fascinující lávová pole, stále zelené subtropické vavřínové lesy, horské vrcholy, písečné pláže a tropické zahrady. Vily k pronájmu ve Španělsku Vás okouzlí svým šarmem.

Kréta

Evropský, asijský i africký kontinent jsou blízko - na Krétě se setkává Orient s Okcidentem. Fascinující spojení přírody a historie. Muzea a památky světového významu. Koupání v křišťálově čisté vodě podél bílých písečných pláží, procházky po květinami posetých horách a pahorcích, malé útulné kavárničky nebo oblíbené rybářské taverny v přístavech. Rodinná zimní dovolená v rekreačním domě nebo apartmánu Kréta potěší Vás i Vaše blízké. Vychutnejte si pohostinnost Kréťanů, kteří jsou ještě řečtější než pevninští Řekové. Báječný cíl nejen na Velikonoční svátky, kdy to všude voní jehněčím, ale i na podzim, kdy můžete znovu utéct za létem. Rezervujte si Rekreační domy v Řecku po celý rok.

Sicílie

Málokterá země nabízí tolik rozmanitosti a barevnosti jako Sicílie: od skalnatého pobřeží na severu až po rozsáhlé písečné pláže na jihu. Celému pobřeží je přitom společný nespočet zátok, zálivů a samozřejmě nádherné čisté moře. Již před mnoha lety se stala Sicílie díky vlídnému podnebí, azurovému nebi a zářícímu slunci doslova rájem ve Středozemním moři. Z rekreačního domu v Itálii nebo rekreačního bytu Sicílie si i v zimě užijete spoustu tepla a navíc to budete mít jen krůček k historickým památkám.

Západní část ostrova ukrývá stopy po antické době: téměř na každém vršku objevíte zbytky řeckého nebo římského chrámu (Agrigento, chrámy u měst Selinunte a Segesta..).

Andalusie

Costa del Sol / Costa de la Luz: 320 slunečních dní v roce: pobřeží provincie Málaga si právem zaslouží označení Costa del Sol, sluneční pobřeží . Tam kde se evropský kontinent téměř dotýká Afriky začíná Costa de la Luz. 180 km dlouhý je tento úzký pruh mezi gibraltarskou úžinou a portugalskou hranicí. Jemné písečné pláže ztrácející se v nekonečnu mají nezapomenutelnou atmosféru. No nezní to krásně? Nač trávit Vánoce v zimě a trápit se plískanicemi. Vily s bazénem a rekreační domy Costa del Sol nebo rekreační byty a apartmány Costa de la Luz Vám i v zimních dnech vykouzlí úsměv na tváři. Křišťálově čistý Atlantik se lehounce dotýká pevniny, proces trvající milióny a milióny let. Rekreační domy ve Španělsku jsou ideální volbou pro ubytování v soukromí.