Dovolená s domácím zvířetem v Evropě

Jen si představte tu pohodu na pláži, kde se může váš čtyřnohý člen rodiny bez omezování zcela vyřádit. Radujte se s rodinou a psím miláčkem v každém ročním období. Užijte si zasloužený odpočinek bez zbytečných starostí. Běhejte, choďte na procházky, dovádějte na pláži, zkoumejte okolí a večer si rozdělejte v krbu oheň a svého psa uložte vedle vás, ať ví, že je platným členem rodiny.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Vyrazte na dovolenou i se čtyřnohým členem rodiny

Hledáte dovolenou v Evropě s možností vzít si svého pejska s sebou? Je to často problematické téma, ale u nás jsou zvířecím miláčkům v určitých pronájmech dveře otevřeny. Vybírejte si z letovisek, kde je pes povolen, a dopřejte si dovolenou bez starostí. Zapomeňte na rekreační poplatky a jiné náklady na čištění, stačí sledovat jen symboly ubytování Pet friendly, kde jsou zvířata vítaná.

Rekreační domy a apartmány vhodné pro pejsky v Chorvatsku

Obzvláště populární pro dovolenou se psem je Chorvatsko. Slunné Chorvatsko je země, kterou si lidé s domácími mazlíčky vybírají stále častěji. Najdete zde skutečný ráj s mnoha vzrušujícími příležitostmi objevovat krajinu a města! Takže si můžete prožít Chorvatsko společně a užít si svou dovolenou se psem v Chorvatsku naplno.

Rezervujte si pohodlné domy pro psy v Itálii online

Pro perfektní dovolenou se psem v Itálii jsou naše chaty a apartmány jako stvořené. Některé z rekreačních domů v Itálii se nacházejí na pláži nebo mají bazén. Stačí se podívat na to, který rekreační dům nebo byt v Itálii nejlépe vyhovuje vám a vašemu psovi a strávit nezapomenutelnou dovolenou. Váš pes bude v těchto speciálně označených zařízeních pro domácí mazlíčky vřele přivítán a bude vítaným hostem bez poplatků nebo zvláštních poplatků za úklid. Při plánování dovolené se psem v Itálii je však třeba zvážit několik věcí. Upozorňujeme, že psi na pláži jsou povoleni pouze na vybraných částech. 

Pobyt s domácím zvířetem v Dánsku, Norsku, Španělsku

Jste početná rodina se psím miláčkem? Máte velký problém s jeho hlídáním v období prázdnin a prodloužených víkendů? Rádi ho za vás vyřešíme. Dovolená se psem v Dánsku již nemusí být jenom ve vašich představách. Oddechněte si od stresu pracovního tempa a proběhněte se po pláži se svým psem. V některých lokalitách mají psi přístup i do lesa. Užijte si každý okamžik strávený se svou rodinou a posilte své přátelství se zvířecím doprovodem.

Nesmíte se zlobit, že ne ve všech objektech jsou psi povoleni, není se čemu divit, je třeba brát ohled na soukromí, přírodní památky a požadavky jiných turistů. Váš zvířecí člen rodiny potřebuje rekreaci v přátelském prostředí bez nebezpečných nástrah. Je zcela jisté, že dovolená se psem v Norsku nebo dovolená se psem ve Švédsku bude příjemným zpestřením vaší relaxace.

Ubytování s vaším mazlíčkem v Německu a Nizozemsku

Vydejte se po stopách přírody a wellness rekreace i se svým psem a starosti se zajištěním hlídání vám odpadnou. Nezapomeňte si předem zjistit podmínky pobytu a vstupu do cizí země se zvířetem. Věříme, že pobyt se psem v Německu vás nadchne minimálně stejně tak jak dovolená se psem v Holandsku.

Myslete na to, že jako domácí zvíře se nepočítá jen a pouze váš pes i když tento článek je primárně informační pro psy. Vaše jiná zvířátka (kočky, papoušci, obojživelníci, morčata), jsou vítána také.