Dovolená s domácím zvířetem v Evropě

Dovolená v Evropě s domácím zvířetem

Jen si představte tu pohodu na pláži, kde se může váš čtyřnohý člen rodiny bez omezování zcela vyřádit. Radujte se s rodinou a psím miláčkem v každém ročním období. S NOVASOL absolvujete zasloužený odpočinek bez zbytečných starostí. Běhejte, choďte na procházky, dovádějte na pláži, zkoumejte okolí a večer si rozdělejte v krbu oheň a svého psa uložte vedle vás, ať ví, že je platným členem rodiny.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pobyt s domácím zvířetem

Jste početná rodina se psím miláčkem? Máte velký problém s jeho hlídáním v období prázdnin a prodloužených víkendů? Rádi ho za vás vyřešíme. Dovolená se psem v Dánsku již nemusí být jenom ve vaších představách. Oddechněte si od stresu pracovního tempa a proběhněte se po pláži se svým psem. V některých lokalitách mají psi přístup i do lesa. Užijte si každý okamžik strávený se svou rodinou a posilte své přátelství se zvířecím doprovodem.

Vyrazte na dovolenou i se čtyřnohým členem rodiny

Hledáte dovolenou po Evropě s možností vzít si svého pejska s sebou? Je to často problematické téma, ale u NOVASOL jsou zvířecím miláčkům v určitých pronájmech dveře otevřeny. Vybírejte si z letovisek, kde je pes povolen a dopřejte si dovolenou bez starostí. Zapomeňte na rekreační poplatky a jiné náklady na čištění, stačí sledovat jen symboly ubytování Pet friendly, kde jsou zvířata vítaná.

Nesmíte se zlobit, že ne ve všech objektech jsou psi povoleni, není se čemu divit, je třeba brát ohled na soukromí, přírodní památky a požadavky jiných turistů. Váš zvířecí člen rodiny potřebuje rekreaci v přátelském prostředí bez nebezpečných nástrah. Je zcela jisté, že dovolená se psem v Norsku nebo dovolená se psem ve Švédsku bude příjemným zpestřením vaší relaxace.

Ukojte své touhy v moderních apartmánech

Vydejte se po stopách přírody a wellness rekreace i se svým psem a starosti se zajištěním hlídání vám odpadnou. Nezapomeňte si předem zjistit podmínky pobytu a vstupu do cizí země se zvířetem. Věříme, že pobyt se psem v Německu vás nadchne minimálně stejně tak jak dovolená se psem v Holandsku.

Myslete na to, že jako domácí zvíře se nepočítá jen a pouze váš pes i když tento článek je primárně informační pro psy, vaše jiné zvířátka jsou vítány také.