NOVASOL psí záruka bezpečnosti v Dánsku

Záruka bezpečnosti psů v Dánsku se vztahuje na všechna plemena kromě pitbull teriéra, Tosa Inu, amerického stafordšírského teriéra, argentinské dogy, Fila Brasileiro, amerického buldoka, Boerboel, středoasijského pasteveckého psa, jižního ruského ovčáka, Kangal, Tornjak, šarplaninců a kříženců. Vždy je nutné brát ohled na datum 17. Března 2010.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Zaručte svým psům bezpečí i na dovolené

Plánujete dovolenou se psem v Evropě? Nezapomeňte si zjistit podstatné informace před svým vstupem. Záruka bezpečnosti psa je s NOVASOL jistě bezprostřední. Snažíme se postarat o kvalitní podmínky. Rekreační domy Dánska slibují pohodlné ubytování pro čtyřnohé mazlíčky. Vše za dodržení předem určených pravidel. Zaručte svému psovi v prázdninových pronájmech absolutní bezpečí. Vaši miláčci jsou v chatách a chalupách vítáni. NOVASOL se svým klientům zavazuje zajistit bezpečnost a komfort pro člověka i pro jeho zvířecího kamaráda. Garance bezpečnosti je na prvním místě.

Ubytujte se na rekreační chatě

Vyjeďte se svým psem do zahraničí a rezervujte si ubytování označené u NOVASOL jako Mietausweis. Majitelé svých čtyřnohých členů rodiny si tak mohou být jisti, že se jim v Dánsku dostanete té nejlepší péče. Jistě je nutné dodržovat daná pravidla a předpisy země. Klidně se můžete procházet po pláži a nasávat zdejší atmosféru. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Dánsku.

 

Ubytujte se v apartmánech Dánska

Majitelé psů narozených před uvedeným datem jsou povinni svého miláčka v lesích hlídat. Pes musí být opatřen vodítkem a povolen na vzdálenost maximálně 2 metry. Nemluvě o náhubku. Jakékoli nejasnosti zodpoví a vyřeší pracovníci specializovaní pracovníci kanceláří, které jsou umístěny po celé zemi. Vydejte se do rekreačních chat v Dánsku a užívejte si blahobytu se svým psem.

V případě potíží volejte nouzovou linku +45 80705709. Při mimořádných událostech, které se nevyhýbají ani dovolené, hradí Novasol náklady na právníka. Záruka bezpečnosti pro psy se postará o vaši bezchybnou rekreaci. Všechny otázky Pet Friendly v Dánsku vám zodpoví expert na čtyřnohé miláčky, Angela Papstein na telefonní lince 040/23885982. Od pondělí do pátku, 9 – 18:30, v sobotu od 9 – 15 hodin.