Rekreační domy vhodné pro zvířata

Pet Friendly jedině s NOVASOL

Rekreační chalupy Dánska pro Pet jsou vytvořeny pro nejnáročnější potřeby vašeho psa. Jen si představte nevšední rekreaci na pláži. V ubytovacích objektech budete seznámeni s podmínkami pobytu. Uvítáte telefonní číslo na veterináře. Pozemky nejsou opatřeny upravenou zahradou, proto se nemusíte bát poničení. Plochy k dovádění se pohybují od 500 do 1000 metrů čtverečných

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Domácí zvířata vítána

Pro mnohé lidi je zvířecí tvor jediným kamarádem a partnerem, proč si tedy nedopřát luxusní dovolenou se psem v Evropě. Vaše kroky povede zvířecí mazel, jen s ním se budete cítit v naprostém bezpečí. Prázdninové chaty v Německu lákají nejrůznějšími atrakcemi a výhodami pro všechny lidské a zvířecí tvory. Prázdniny patří k nejkrásnějším částím roku. Proč si je nenaplánovat i se svým čtyřnohým kamarádem? Pobavte celou rodinu a rezervujte si bezchybné pronájmy po celé Evropě. Sledujte označení Pet Friendly a zjistěte si potěšení na nejvyšší úrovni. Letní domy splní vaše představy

Rekreační domy v rytmu relaxace

Zasněte se svým psem v parádním prostředí hor, lesů anebo u moře. Vždy jsou pro vás připraveny unikátní nabídky. Vybírejte speciální označení letních domů a oddejte se zábavě ve dne v noci. Zapomeňte na čištění po svém psovi a také na další příplatky. V tom se jistě utvrdíte pro zajímavé nabídky NOVASOL. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Norsku. Rozhodněte se pro unikátní radovánky poblíž přírodních perel i se svým psem. Novasol nabízí desítky resortů splňující podmínky pro rekreaci se zvířecím miláčkem. Vybírejte z nejrůznějších destinací Evropy a darujte své rodině nejkrásnější vzpomínky na dovolenou. Zaměřte se na symboly ubytování Pet anebo Pet Friendly.

Prázdninové vily Německa osloví majitele psů

Osvojte si prázdninové chaty v Chorvatsku anebo Dánska a běhejte se svým čtyřnohým mazlíčkem po pláži. Nejenže si ohromně zasportujete, ale také zhubnete přebytečné kilogramy. Z dovolené se vrátíte neskutečně odpočatí a fit. Procházejte se po určených trasách se psy bez vodítka. I to je na mnoha místech možné!

.

 

 

| Editor
(First published: )