Dovolená s kočkou v Evropě

Vaše tělo ťuká pro potřebu dovolené v Německu? Jak ovšem zajistit hlídání své milované kočky? Zařiďte si prázdninové domy s kočkou. Je to tak snadné! NOVASOL disponuje četnými pronájmy pro domácí mazlíčky po celé Evropě. Čtyřnohý kamarád, ať už je to kočka anebo pes se dočká pobytu tak akorát svým potřebám.

Kvalita ubytování a služeb NOVASOL se postará o bezpečí vaší kočky. Objednávejte si ubytování s označením Pet anebo Pet Friendly, jen tak budete mít jistot nadstandardních služeb. Splňte si sen a rezervujte si úžasné apartmány vhodné pro vás i čtyřnohého mazlíčka ještě dnes!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Fantastická dovolená s kočkou v Evropě

Dokonalé ubytování v soukromí za skvělé ceny

S NOVASOL si vyberete pronájmy s kočkou coby dup. Ujistěte se jen, že jste na cestu opravdu připraveni. Cestování nebývá pro zvířata dvakrát příjemné, obzvláště kočky jsou divoké, žárlivé a vzpurné. Je velice důležité opatřit jim takový druh dopravy, ze kterého nebudou mít strach a nevolnosti. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu.

Nejlepší zabezpečení přinášejí boxy stvořené přímo pro milé kočky. Darují čtyřnohé krásce bezpečí a klid. Praktická přepravka se jeví jako příjemné místo spánku a odpočinku při náročné cestě. Ať už si pro svou rekreaci zvolíte Německo anebo jiný evropský stát, vždy buďte připraveni na všechny možné varianty obtíží při náročném cestování.

 

Odpočinek s mnoha výhodami v apartmánech Evropy

Vyzkoušejte si, zda vaše kočka v boxu na přepravu vydrží. Nacvičte s ní všechno doma, ať si zvyká a po cestě nejsou nahodilé problémy. Před odjezdem obstarejte kočce pas, mezinárodní certifikát očkování a hraniční dokumenty, léky, potravu, vodu, stelivo, kartáče, hračky, vitamíny, obojek s adresou svého domova a pojištění odpovědnosti za škodu a číslo sociálního zabezpečení.

Nechce se vaší kočce cestovat? Humane Society na lince 0228/6049627 od května do září poradí. Debatujte s odborníky a nachystejte se na daleké putování do rekreačních vil v Dánsku. Svou kočku můžete i dočasně ubytovat. Spojení na Cat Sitter kluby naleznete v telefonním seznamu. Získejte před odjezdem všechny dostupné informace.