Cestujte se psem po Evropě vždy připraveni

Získejte neocenitelné informace a těšte se na cestu za vysněnou dovolenou. Zkusíme vám odpovědět na nejčastější dotazy. Vždy myslete na označení Pet Friendly, jen v těchto domech je psí mazlíček srdečně vítán. Trápíte se mnoha otázkami před dovolenou se psem v Německu? Nebojte se a raději se pořádně informujte o svých právech a povinnostech, jen tak se problémům vyhnete obloukem. Rekreační domy v Dánsku nabízejí ideální podmínky pro čtyřnohé mazlíčky. Je nutno dbát na nástrahy, které je třeba striktně respektovat.

Stiskněte pro aktivaci karty

Apartmány přinášejí rekreaci jako z pohádky

Tradičním hitem je dovolená se psem na pláži. Před náročnou cestou se vždy o podmínkách pohybu psa na pláži raději informujte. V letní sezóně se v Dánsku nesmí pes pohybovat bez vodítka. Mimo sezónu je to v mnoha částech pláží dovoleno. Jižní Evropa je na tom podobně, pohyb psa v letních měsících je zakázán. Rozdíly se jistě najdou. Existují pláže výhradně pro psy. Objednávejte pronájmy v Dánsku, Rakousku, Norsku, Švédsku, Finsku, České republice, Švýcarsku, Polsku, Německu, Maďarsku i na Slovensku. Počet domácích miláčku vždy konzultujte s NOVASOL. Jižní země dovolují ubytování jednomu čtyřnohému tvorovi. Zvířata milují volná prostranství a lesy. Podívejte se na Dog lesy v Dánsku a čerpejte inspiraci. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Rakousku.

Ubytování v soukromí Itálie na jedničku

Před odjezdem opatřete domácímu mazlíčkovi pas, mikročip a očkování proti vzteklině. Rozdíly povinností jsou v různých zemích odlišné. Vždy se pečlivě informujte. Při pobytu v rekreačním domě NOVASOL neplatíte žádné další poplatky a náklady na čištění. Pozemky pronájmů Pet Friendly jsou důkladně oploceny. Hraje zde prim zábava bez starostí. Cestování se psem trajektem do prázdninových vil v Dánsku je možné a dokonce pohodlné. Jen pamatujte na vodítko a náhubek. Klidně si rezervujte na trajektu kabinu anebo zůstaňte ve svém automobilu. Přátelské ubytování pro psy je s NOVASOL plně v provozu, to platí i pro bezpečnost a kvalitu služeb.