Objednávejte přátelské chaty pro zvířata a zajistěte jim pohodlí kdykoli během roku. Mějte na paměti dva symboly, Pet a Pet Friedly. Zkoumejte své možnosti v populárních oblastech rodné země. V objektech jsou většinou povolena dvě domácí zvířata. Zábavná atmosféra dominuje především velkým oploceným výběhem, alespoň 500 metrů čtverečných.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdniny se psem na pláži Německa

Slunce, teplé počasí a vodní radovánky milují děti i psi. Vyrazte na dovolenou se psem v Německu a udělejte příjemnou změnu. Zastavte své divoké pracovní tempo a oddejte se komfortu rekreačních domů Schönhagen. NOVASOL přivítá vaše psy i kočky v jejich přirozeném prostředí. Bude o ně dokonale postaráno.

 

Naplánujte si rekreaci na chatách a chalupách

Nemyslete si, že tímto výhoda pro vašeho psa končí. Seznamte se s danými informacemi, kdy je nutné mít psa na vodítku, a vyhněte se problémům. Vydejte se do prázdninových letovisek, kde hraje čtyřnohý miláček hlavní roli. Rekreační vesnice jsou ideálním místem pro uvolnění. Okouzlení zažijete u Baltského a Severního moře či kolem Berlína. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu.

Dovolená v německém St. Andreasberg nabízí procházky po zalesněné krajině. Hory nabízejí báječné sportovní aktivity. Zimním sportům i rekreaci se psem jsou zde dveře otevřeny. Neméně zajímavým místem je Friedrichskoog. Od rána do večera se budete oddávat radovánkám u pláže Severního moře. Pouštějte s dětmi draka a dovádějte se svým čtyřnohým kamarádem.

 

Do apartmánů Německa se ihned zakoukáte

Idylka krajiny je hlavní požadavek pro dovolenou se psem. Ať už si vyberete pobyt u moře či ve vnitrozemí, vždy se sekáte s pestrým výběrem rekreačních objektů. Na kole, pěšky či na loďce, vždy se pobavíte. Travemünde pláže přinášejí psovi dokonalé podmínky pro hru. Zvolte si vily pro 2 osoby až 12 návštěvníků.

Okouzleni famózním ubytováním v Německu budete i na plážích Schönhagen. Objevujte zdejší atrakce i přírodní krásy. Upřednostněte rekreaci v letních dnech a žasnete blahem. Na dosah jsou kulturní skvosty i sportovní aktivity. Právě zde darujte psovi nekonečné možnosti běhu a skotačení.