Dovolená se psem v Holandsku

Vyberte si nejmilejší lokalitu vhodnou pro čtyřnohého kamaráda v Holandsku a dbejte vždy na striktní předpisy země. Oblast od oblasti se mohou výrazně lišit.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

 

Vsaďte na rekreaci se psem v Holandsku

Světově uznávaná země nabízí luxusní podmínky pro dovolenou se psem v Holandsku. Nejvhodnější podmínky naleznete v rekreačních vesnicích, jsou posety prázdninovými chatami Holandska. Přátelské ubytování vám vyrazí dech. Evropský stát s mnoha kulturními i přírodními unikáty se vám otevře v tom nejlepším světle.

Dbejte na vstupní podmínky pro psy. Vlastní pas, identifikace čipem anebo tetováním o provedení očkování proti vzteklině. Jinak nemá tato země zvláštní požadavky. Není na škodu situaci zákonů před překročením hranic sledovat, může se změnit. Jen tak si naplno užijete nezapomenutelnou dovolenou jen kousek od rodné vlasti.

Aktivujte zábavu v rekreačních chatách

Klidně se uvolněte v pěkných pronájmech na soukromém místě, kde vás nebude nikdo rušit. Jeďte na dovolenou až se dvěma zvířaty. Nepotřebujete se o nic víc starat, žádné dodatečné náklady a povinnosti neexistují. Právě v tomto překrásném státě si dáte naplno do těla. Díky dlouhým procházkám po pláži anebo ve vnitrozemských lesích a lukách. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.

Potřebné informace zodpoví velvyslanectví či turistické kanceláře. Volný pohyb psů je na pláži omezen od jara do podzimu. Někde je možné pouze večer, jindy ráno. Vodítko mějte vždy s sebou.

Zažijte mimořádné zážitky v chatách Holandska

Největším lákadlem jsou pro psa i jeho majitele pláže. Existují i takové, kde není jejich pohyb omezen. Tyto psí pláže jsou pro vašeho zvířecího mazlíčka naprostým hitem. Vždy si svého psa hlídejte, okraje úseků pláží hlídá plavčík. Zátoky a osamělá místa vám přináší svobodu. V regionech Drenthe, Gelderland, Friesland, Texel Ameland anebo Zeeland najdete komfort.

Procestujte se svým psem národní park De Hoge Veluwe. Právě zde si užijete dlouhých procházek a pohody v samém nitru přírody. Psi musí být na vodítku. Jejich pohyb je dovolen v parku ale ne v muzeích. Přírodní lokalita De Kampina a Drunen duny jsou rájem člověka i zvířete. Ubytování v soukromí Holandska patří k nejatraktivnějším.