Zajistěte si přátelský dům pro psa v Norsku a nenechejte nic náhodě.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

 

Oddejte se radovánkám se psem v Norsku

Přemýšleli jste o dovolené se psem v Norsku? Jistě je pro vašeho zvířecího mazlíčka ideální, a to kdykoli během roku. Psí kožíšek se nemá rád s parnými letními dny. Udělejte svému psímu kamarádovi vánoce a objednejte rekreaci v prázdninových domech v Norsku. Dechberoucí přírodní scenérie, husté lesy, nekonečné pláže s bílým pískem a výběh u pronájmu, jsou dokonalé.

Jak si zajistit dovolenou bez komplikací? Musíte se řídit danými vstupními pravidly této skandinávské země. Vezměte s sebou certifikát se jménem majitele s totožností a charakteristikou zvířete, tetování anebo mikročip očkování proti vzteklině a léčby proti tasemnici 24 až 120 hodin před překročením hranic.

V apartmánech zametete s nudou

Ohromte svou rodinu báječným nápadem – vzít psa na dovolenou. Odpadnou vám starosti s hlídáním a navíc si to všichni skvěle užijete. Osamělé fjordy, lesy, jezera a hlavně pláže nabízejí všem členům rodiny tajemně pohádkovou dovolenou. Dlouhé procházky prospějí vašemu organismu. Nalaďte se na vlnu pohody. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Norsku.

Vybírejte ze stovek možností Novasol a vyrazte na rekreaci přizpůsobenou požadavkům celé mnohočetné rodiny. Darujte svému čtyřnohému chundeláčkovi mnoho svobody díky obrovskému výběhu rekreačního objektu. Takové výsady nabízí extra Pet friendly chaty.

Uvolněte se v příjemných vilách u moře Norska

Prázdninové domy jsou pro pejsky jako stvořené. Nemyslete na nějaké nesmyslné náklady a připomínky. Je nutno po svém psovi uklízet, ale to je samozřejmost. Chaty jsou navrženy pro pohodlí lidí i zvířat. Žádné zbytečné vybavení a dekorace, které překáží. V každé chatě jsou umístěny povinnosti a informace o rekreaci se psem. Kdy nosit vodítko, kdy je lovecká sezóna a podobně.

Získejte pro svého zvířecího kamaráda super relaxaci u moře v rekreačních domech v Norsku a nenechejte nic náhodě. Zamluvte subjekty s velkým prostorem, které zaručí vašemu psovi jeho přirozené prostředí.

Podlehněte kouzlu rekreačních chat Norska

Před odjezdem do Norska opatřete psovi veterinární osvědčení se jménem vlastníka, totožností zvířete, očkováním proti vzteklině a léčbou proti napadení tasemnicí. V Holandsku počítejte s evropským pasem psa, identifikací v podobě čipu anebo tetování a s očkováním proti vzteklině.

Očkování proti vzteklině podléhá stejně jako doprovodné požadavky pravidlům země, do které cestujete. Neznalost neomlouvá, proto se o aktuálních pravidlech bedlivě informujte. Dovolená v prázdninových vilách Dánska slibuje pestré možnosti aktivit se psem. Informujte se o vymoženostech rekreace se zvířecím miláčkem na webu NOVASOL a vyhnete se nepříjemným událostem.

| Administrator
(First published: )