Dovolená se psem ve Švédsku

Najděte si ideální Pet Friendly ubytování a kochejte se přírodními krásami i pohodlností pronájmů.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

 

Dovolená se psem bez komplikací ve Švédsku

Rekreace snů je splněna jen v případě, že si užije celá rodina. Děti milují radovánky v moři. Vyjeďte na ovolenou se psem ve Švédsku a ubytujte se v parádních prázdninových domech Švédska. Oceníte jejich komfort a stylové vybavení vyhovují potřebám člověka i zvířete. Kde jinde by se vaše kompletní rodina bavila lépe, než v lesích anebo u moře.

Ukotvěte v překrásném skandinávském státě, ale nezapomeňte se řídit jistými pravidly. Před odjezdem nezapomeňte svému psovi pořídit Pet pas, zajistit poslední očkování proti vzteklině ne více než 360 dnů a ne méně než 30 dnů staré. Svého psího kamaráda opatřete mikročipem, ID číslo v pasu. Vždy si ujasněte své povinnosti a dodržujte platné zákony.

 

Zajistěte si apartmány u moře

Rezervujte si pohodlné rekreační objekty jednoduše on-line. Vždy myslete na označení Pet anebo Pet Friendly, jen tak se budete nejlépe orientovat. Zarezervujte si včas vaše ubytování ve Švédsku.

Chalupy pronajaté v této zemi jsou pro psy ideální, bez dalších nákladů a nesmyslných poplatků. Prostě sen každého majitele psa. Extra Pet Friedly chaty jsou zvýhodněné ještě více. Nabízejí obrovské pozemky pro psí radovánky. Čtyřnohý člen rodiny přeci potřebuje veliký výběh, kde mu nehrozí žádné nebezpečí.

Vyberte si takovou lokalitu Švédska, o jaké jste vždy snili. Jen tak si skutečně odpočinete s celou rodinou na pláži anebo poblíž přírodních rezervací. Nenechávejte svého čtyřnohého miláčka doma a dopřejte mu báječný dárek.

 

Odpoutejte se od nudy v chalupách Švédska

Nevíte, jak do pěkného skandinávského státu cestovat. Se zvířaty vyrazte na cestu pohodlně trajektem TT-Line. Využijte 6 trajektů s 17 odjezdy denně. Zapomeňte na dopravní kolapsy a zácpy. Ferry je dostupný od 53 EUR pro přejezd s autem. Stačí se jen informovat, v jakých kabinách jsou zvířata povolena. Pro pejsky jsou dostupná WC na terase. Cestujte pohodlně a bezpečně.

Nekomplikovaný druh dopravy zajišťuje i Stena Line. Trasa Kiel – Göteburg slibuje parádní odpočinek již po cestě. Rezervace ubytování ve Švédsku s NOVASOL přináší slevu 20 EUR při přepravě zvířat v kajutě. Žádný stres, jen pozitiva. Takto začíná ohromná dovolená se psem s NOVASOL.

| Administrator
(First published: )