Dovolená a golf ve Španělsku? Jasná volba!

Zavítejte do golfového království Costa Calida, kde si užijete slunečních paprsků 300 dnů v roce. Plánujete dovolenou ve Španělsku, ale netoužíte jen po relaxaci na pláži? Hledáte sportovní vyžití na maximum a milujete golf? Rozhodněte se pro rekreační domy Andalusie a buďte nablízku své golfové vášni. Ať už jste golfoví mistři anebo začátečníci, vyrazte do oblastí, které jsou rájem golfistů na zemi. Jen si představte, čeká na vás 313 komfortních golfových hřišť! Podlehněte golfovým resortům umístěným v nitru přírody, na horách, španělských ostrovech anebo u moře. Proč si neobohatit zaslouženou dovolenou sportovními aktivitami, které vás n

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy ve Španělsku

Chaty uvolní vaše smysly

Věděli jste, že patří golf k nejoblíbenějším sportům? Pokud nevěříte, sami se o tom přesvědčte na jednom z 313 golfových hřišť. Oceníte příjemné klima Andalusie, Costa Blanca, Fuerteventura, Gran Canaria anebo Mallorcy. Takovému pokušení nelze odolat. Objednejte si luxusní vily poblíž golfových hřišť a oddejte své svému koníčku. Není snadné se rozhodnout pro jedno z mnoha golfových hřišť Andalusie? Navštivte jich hned několik. Mnohdy se nacházejí jen několik kilometrů od sebe. Naprosto vás uchvátí golfové hřiště s výhledem na Gibraltarský útes, Alcaidesa Links Golf Course v La Línea de la Conceptión anebo unikátní resort Club de Golf Novo Sancti Petri s 36 jamkami.

Užijte si zasloužený odpočinek v chatách Španělska

Apartmány se nacházejí u moře a poblíž překrásné přírody. Vyhledejte si rekreační dům, který se nachází v bezprostřední blízkosti golfového hřiště. S NOVASOL máte úžasné vyhlídky. Hacienda Riquelme Golf Resort anebo La Torre Golf Resort jsou umístěny vás plně uspokojí. Na pobřeží vás ohromí golfová letoviska Costa Calida, Casares Golf anebo Calanova Santa Maria Golf. Prohlédněte si luxusní vily ve Španělsku, které jsou umístěny přímo u golfových hřišť. Oceníte přepych a slávu tohoto sportu, ať už jako začátečník anebo skutečný profesionál.

Dovolená ve Španělsku s golfovou holí v ruce

Slunce, moře, písečné pláže, noční život, klenoty historie a dokonalá golfová hřiště, to je dovolená ve Španělsku! Už se nemůžete dočkat? Objednejte si luxusní vily Mallorca a věnujte se své golfové závislosti jako praví králové! Dopřejte své rekreaci harmonii a zažijte si úchvatné golfové zážitky. Ohromte svou rodinu a kamarády parádním nápadem! Tak to je trefa do černého pro všechny výletníky milující golf! Španělské království ležící na Pyrenejském poloostrově vás překvapí golfovými hřišti, kterých je na 313! Nacházejí se v nejrůznějších oblastech, u moře, na horách anebo na ostrovech. Splňte si sen a vyjeďte na golfovou dovolenou třeba na Mallorcu, Fuerteventuru anebo do Andalusie.

Relaxace v apartmánech pro všechny generace

Nespokojte se s průměrnými golfovými hřišti. Naučte se smyslnému sportu v nejpopulárnějších resortech Španělska. Nejenže uvidíte honosné přírodní a kulturní poklady země, ale konečně se naučíte hrát dokonale golf! Jarní, letní a podzimní dny jsou jako stvořené pro nadčasové sportovní výkony. Příznivé španělské klima vykouzlí příjemnou atmosféru a bude vám skvělou oporou při hře. Podlehněte letoviskům Costa Blanca, Mallorca, Gran Canaria, Fuerteventura, Andalusia. Nemůžete se rozhodnout pro jeden z mnoha působivých resortů? NOVASOL nabízí ubytování v soukromí a golfová hřiště jen několik set metrů od sebe.

Otevřete si dveře komfortních chat Španělska

Vyzkoušejte si své golfové umění na různých terénech. Andaluské pobřeží, Costa del Golf, splní vaše nejtajnější fantazie. Zaměřte se na Alcaidesa Links Golf Course v La Línea de la Concepción s výhledem na Gibraltarský útes. Club de Golf Novo Sancti Petri vás naláká velikostí 36 jamek! Na těchto atraktivních místech si ověříte své golfové dovednosti znamenitě! V regionu Murcía se budete cítit jako v pohádce. Hráčská vášeň a chuť do hry je provázena slunečními paprsky až 300 dnů v roce. Excelentní golfové podmínky a pohodlí prázdninových domů Španělska naleznete jen s NOVASOL. Prohlédněte si precizní nabídky a navštivte hned několik golfových oblastí najednou!