Cestování trajekty po Evropě? S CK ORBIS LINK rychle a pohodlně

Během dopravy po Evropě se mnohdy může stát, že potřebujete překonat moře či jiné vodní plochy, nebo si přes ně výrazně zkrátit cestu. Asi nejlevnějším a nejsnadnějším způsobem je použití trajektových tras. V současnosti míří z pevniny téměř do všech populárních ostrovních a poloostrovních dovolenkových destinací starého kontinentu. S jejich výběrem a rezervací vám nejlépe pomůže a poradí specialista na námořní cestování, etablovaná cestovní kancelář ORBIS LINK.

Trajekty na Korsiku a do dalších evropských lokalit fungují podobně jako letecká přeprava. Při včasném plánování a rezervaci lodních lístků ušetříte nemalé prostře

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Máme 20 let osobních zkušeností

Trajektová přeprava do všech evropských koutů

ORBIS LINK zajišťuje bezpečnou lodní dopravu do většiny vyhledávaných prázdninových lokalit na severu i jihu Evropy. Je-li vaším cílem Skandinávie, trajekty do Dánska směřují na jeho ostrovy z německého Puttgardenu a Rostocku nebo polského Swinoujscie. Na trajekty do Norska se nejrychleji nalodíte v dánském Hirthals a Frederikshavnu či v německém přístavu Kiel.

Trajekty do Švédska vyplouvají z polských měst Gdynia a Swinoujscie, německých Kiel a Rostock a mnoha dalších. Pokud se potřebujete rychle dostat trajekty do Finska, ideálními výchozími body jsou švédský Stockholm, estonský Talin nebo německé Travemünde.

 

ORBIS LINK se stará za vás

I za jižním sluncem vás ORBIS LINK dostane pohodlně a včas. Na trajekty na Elbu či na trajekty na Sardinii můžete nastoupit například ve francouzské Nice nebo v italských přístavech Livorno, Janov a Piombino. Z Neapole, Salerna a Civitavecchia vyplouvají trajekty na Sicílii. ORBIS LINK vám z Apeninského poloostrova taktéž zajistí trajekty do Španělska a z Itálie a Slovinska trajekty do Řecka.

Jízdenky si můžete snadno zarezervovat na webu ORBIS LINK, úzce spolupracujícím přímo s jednotlivými lodními společnostmi. Druhou možností je zaslat poptávku a konzultanti ORBIS LINKu ochotně naplánují optimální a nejlevnější trasu do místa určení. Jen nezapomeňte být u nalodění včas, proto vždy cestujte k výchozímu přístavu s dostatečnou časovou rezervou!