Dovolená v Evropě s horským kolem

Vyrazte na piknik, za pamětihodnostmi anebo na nákupy. Jízdní kolo je jako stvořené pro pohyb bez omezení. Sváteční okamžiky rekreace se nedají obejít bez povšimnutí. Ať už cestujete za památkami, wellness pohodou anebo do přírody, vždy vám skvěle poslouží špičkově seřízené horské kolo. Pokud toužíte brázdit horské cyklotrasy plné adrenalinu anebo proplouvat po perfektně značených nenáročných stezkách, vždy si skvěle odpočinete.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pobyt v Evropě

Jak zažít perfektní dovolenou v Evropě? S nikdy nekončícími výhodami od NOVASOL. Jistě se nespokojíte s nicneděláním a lenošením v rekreačních domech v Dánsku. Člověk je tvor zvídavý a sportovně založený. Vyhledává zábavu a zasloužené chvíle odpočinku využívá aktivně. Nejlepším pomocníkem je horské kolo, které se těší ohromné popularitě.

Pěkné apartmány s výhledem na moře

Objednejte si dovolenou snů v půvabné krajině Dánska a poznejte místní rarity, historické klenoty i přírodní divy ze sedla horského kola. Už nemáte ve svém automobilu místo pro kola všech členů rodiny anebo dětskou sedačku? Nebojte se a potřebné si rezervujte v oblíbených regionech. Uvidíte, jak je to snadné. Vybrali jste si apartmán v Dánsku, Südseeland, Lolland/Falster, Djursland, na Romo anebo poblíž Sondervig? Počítejte s pronájmem jízdních kol pro celou rodinu. Zapomeňte na chvíli na své pohodlí při cestování vozem a rozhodněte se poznávat místní atrakce na kole. Nabízí neskutečnou zábavu, snadný přístup na pikniková místa i aktivní pohyb.

Zastavte se v krásných chatách Dánska

Stačí si jen prohlédnout regiony, kde je možnost pronájmu jízdních kol. Udělejte něco pro své zdraví a držte krok se svými dětmi. Nejenže si dokonale protáhnete všechny svaly v těle, ale navíc ušetříte peníze za benzín. Rezervujte si rekreační domy v Dánsku poblíž nespoutané přírody, u moře anebo v centru historických měst. Na všech těchto místech oceníte pronájem jízdního kola. Na Romo, Sondervig, Djursland, Lolland Faster anebo Südseeland máte před sebou pestré možnosti zábavy a sportu. Aktuální informace naleznete na webových stránkách NOVASOL. Zapůjčete si horské kolo a věnujte se aktivní dovolená na maximum.

 

| Administrator
(First published: )