Dovolená s kolem na Südseeland

Parádní pobyt s horským kolem na Südseeland

Nebuďte při výběru dovolené v Dánsku skromní a rozhodněte se pro nejkrásnější rekreační domy Südseeland anebo Lolland/ Falster. Jen si představte, jak se projíždíte krajinou na perfektně seřízeném horském kole a dáváte tak své rekreaci zcela nový rozměr! Nastavte si ubytování s NOVASOL a vyčarujte úsměvy na tváři své rodiny a kamarádů.

Nevíte si s objednávkou jízdních kol rady? Podívejte se na naše webové stránky anebo kontaktujte místní rezervační středisko. Kola si můžete s klidnou duší pronajmout od 1. ledna do 31. prosince. Není to lákavá nabídka? Odpadnou vám starosti s přepravou jízdních kol, což je k nezaplacení. Ve vašem autě se ob

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Dánsku

Načerpejte energii v komfortních chatách

Nový příliv tělesné vitality a poznání si užijete na dokonale značených cyklostezkách, které vás budou doprovázet při každém šlápnutí. Děti ocení jízdu na kole a dospělí výpůjčku motorky. Splňte si sen a prozkoumejte písečné pláže, půvabné vesničky a okolní krajinu snů. Podnikněte výlety na nejznámější místa a dýchejte zdravý mořský vzduch.

Krajina Südseeland, je neskutečně zelená a působivá. Nadchnou vás obrovské křídové útesy, které se tyčí na pobřeží Baltského moře. Falster dominuje nádhernými plážemi, které nadchnou milovníky aktivní zábavy. Plachtění, rybaření, všudypřítomná historie, překrásná příroda, kavárny a dětské atrakce odeženou chvíle nudy.

 

Nečekané zážitky v prázdninových domech Dánska

Rezervujte si chatu v Dánsku. Zobrazte si svou objednávku. V dolní části stránky objevíte políčko „objednat kola“. Stačí na něj kliknout a vyčkat na vyjádření servisního střediska, které určí výši poplatku a vše potvrdí. Těšte se na jízdní kolo dle výběru v perfektním stavu. Náhodné závady řeší zákaznický servis, který funguje 24 hodin denně. Pečlivě si přečtěte způsob dodávky kol.

Počítejte s pestrým výběrem jízdních kol. K dispozici máte dětská, dámská, pánská i horská kola. O bezpečnou jízdu se postará přilba, kterou doporučujme si vzít s sebou. Pokud máte malé děti, nezapomeňte si k rekreačním chatám Dánska objednat také dětské sedačky, a to zcela zdarma! Nebojte se sportovních aktivit, které vám zpestří sladké nic nedělání.

 

| Administrator
(First published: )