Dovolená s kolem na ostrově Romo

Nepropásněte parádní ceny rekreačních chat Dánska!

Pobyt na ostrově Romo

Těšte se na kilometry značených cyklistických tras a další městské i přírodní atrakce. Společně s kolem si vysloužíte zámek, 24 hodinový zákaznický servis. Člověk nikdy neví, co se stane, proto oceníte servisní číslo a další potřebné informace. Na webových stránkách NOVASOL se podívejte na dodávky a ceny jízdních kol a vybírejte! Sportovní radovánky patří k dovolené stejně jako koupání a lenošení na pláži. S NOVASOL zažijete pohodlí a komfort luxusních vil Dánska a dopřejete si rekreaci v rytmu pohybu. Tak už na nic nečekejte a vybírejte pronájmy na míru svých požadavků. NOVASOL je vaše správná cesta!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená a ubytování v Dánsku

Jste přesvědčeni, že nejkrásnější chvíle vás čekají na dovolené v Dánsku? Děláte správnou věc. Ubytování v soukromí Rømø vás utvrdí v dokonalém rozhodnutí. Romantické procházky po plážích, lenošení v apartmánech u bazénu a nakupování nejsou pro každého. Mladší i starší generace výletníků touží po nových výzvách a sportovních aktivitách. Jak jinak si provětrat své síly a strávit příjemné okamžiky s rodinou a přáteli než ze sedla jízdního kola? Upřednostnili byste dovolenou v aktivním duchu? Nemusíte s sebou tahat horská kola ani sedačky pro děti. S NOVASOL si můžete objednat kola on-line anebo se obrátit na místní servisní středisko.

Útulné rekreační chaty vás plně uspokojí

Pronájem jízdních kol je možný od 1. března do 31. října. Tak svou šanci nepromarněte a připravte se na svou dovolenou pečlivě. Ostrov Rømø je jako stvořený pro náročné i rodinné projížďky. Pohybujte se na čerstvém vzduchu a prozkoumejte všechny krásy turisticky oblíbeného ostrova. Jistě dojedete až k nejdelší písečné pláži Evropy. Zde vás čeká surfování, jachting i koupání. Už se vám sbíhají sliny na dovolenou Rømø? Rezervujte si vysněnou chatu a potvrďte políčko „objednat kola“. Vyplňte svůj formulář s odešlete. Po obdržení objednávky místním servisním střediskem vám bude naúčtován poplatek za půjčení jízdního kola, který je možné zaplatit až po příjezdu k pronájmu. Celý proces je dokončen potvrzovacím e-mailem.

 

| Administrator
(First published: )