Rekreační vesnice v Německu

Zažijte více v rekreační obci v Bavorském lese

Objevte s NOVASOL krásy Bavorského lesa podél česko - německých hranic. Narazíte na přírodní krásy od Regensburgu k Pasovu. Cestou necestou potkáte i zoo, muzeum čarodějnic, golfová hřiště, vyzkoušíte jízdu na koni, navštívíte sklárny či westernové městečko. Dokonce se projedete parníkem. Oblíbená je i cyklostezka Adalber Stifter Radweg se 48 kilometry s převýšením 600 metrů.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Německu

Nenáročná dovolená v Německu, to je Bavorský les. Na hranici s Českou republikou se rozléhají Národní parky a chráněná území, kde se vyřádí především milovníci přírody a malí i velcí cestovatelé. Nejvýznamnější výhodou Bavorského lesa je jeho možnosti zimních i letních aktivit a také pěkných pronájmů v chatách. Kopec Blackwood je domovinou rekreační obce. Nachází se jen 10 minut od srdce Viechtach. Jen si představte, že je Bavorský les rozlohou v podstatě nekonečný, na 6000 kilometrů čtverečných. To ho řadí na největší lesní prostor v Evropě. Probádejte unikátní prostředí a večer unaveni skloňte hlavu v parádních chatách od NOVASOL.

Letní chalupy mají styl

Léto je zcela v rukách pěší turistiky, jízdy na horském kole, koupání a lenošení pod korunami stromů, kde můžete pozorovat prosvítající slunce. Rodinná dovolená v Německu bude nezapomenutelným zážitkem. Svému tělu dáte zabrat na kole i pěšky po velmi dobře značených trasách. Nejvíce populární a nejdelší v Německu je stezka Goldsteig. Toulky vás provedou zajímavostmi krajiny, wellness centry, e-bike stezkami, zábavními a lanovými parky a bobovými drahami.

Ukotvěte v prázdninových chalupách Německa

Velkým zážitkem je westernové městečko Pullman City, kde se setkáte s bojovníky divokého západu. Půvabnou atrakci najdete, u Eging am See. Stromová stezka Baumwipfelpfad je poblíž obce Neuschönau. Při výstupu na vrchol můžete při dobré viditelnosti pohlédnout i na Alpy. Výstup na vrch Lusen, jež je vrchol bavorského lesa, patří k náročnějším. Babalu Funpark vás podrží při nepřízni počasí. Indolová herna vaše děti jistě pobaví. Spíše budete mít problém je odtud dostat pryč. Koupání zajistí lázeňské město Bad Füssing, ale i vnitřní bazény jsou po celé krajině posety. Objednejte si chaty v Německu, spojte aktivní dovolenou s relaxačními prvky a probuďte svou vnitřní ukrytou energii.