Rekreační vesnice v Belgii

Vyjeďte do prázdninových vesnic Belgie

Ohromný potenciál ukrývá Résidence Durbuy v belgických Ardenách. Zde si můžete do sytosti užívat venkovního bazénu i whirlpool. Le Cheneau se nachází v údolí Lesse a je vhodná pro návštěvníky milující sportovní aktivity, pěší turistiku, vyjížďky na kole anebo jízdu na kajaku. Nechat se unášet svěží přírodou a nasát její atmosféru, to je prima. Atmosféra, kterou v pěkných chatách zažijete, se dá jistě každoročně opakovat. Jakmile zavítáte do úchvatného prostředí, okamžitě pocítíte klid, soukromí a svobodu. Vybírejte si své pronájmy dle libosti, prostě na míru svým požadavkům. Belgie patří mezi populární evropské destinace s hlavním městem Brusel, ale

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Belgii

Okouzlení při dovolené v Belgii pocítíte nejen při návštěvě velkolepých památek. Příjemná relaxace v rekreačních domech malých vesniček je jistě odpočinkovou záležitostí. Vydejte se prozkoumat dominanty tohoto státu, ale i malebná zákoutí vesnického prostředí. Jistě přijdete na chuť místním gastronomickým hitům, ale i sportovnímu vyžití.

Připravte se na komfortní ubytování

Nebojte se zklamání a samoty. Vesničky v Belgii kypí nejen soukromím, ale i bohatou dostupností služeb všeho druhu. Připravte se na miniaturní golfová hřiště, jízdu na kole či koni, horolezectví, koupání, wellness služby i dětské atrakce a hřiště. Jednoduše si prohlédněte pestrou nabídku NOVASOL a uchylte se do svého pohodlí. Rekreační domy v Belgii jsou skvělým místem pro rodinou dovolenou.

Sunclass Sonnevijver Vijverdorp v Belgii odpovídá obrovskému parku, kolem něhož se nachází les. Ubytování ve vilách vystavěných ve venkovském stylu a radovánky zažijete u rybníka s písečnou pláží. Také Domein Hengelhoef slibuje zážitky ve velkém poměru. Tato lokalita hraje do noty cykloturistice i procházkám po okolí. Zasvěťte své kroky dovolené do pohody a komfortu rekreačních chalup Belgie a zažijte příjemné chvíle v objetí přírody. Tyto oblasti jsou vhodné pro rekreaci všech věkových generací, jakožto i pro zvířecí mazlíčky, což spousta rodin ocení.

| Editor
(First published: )