Rekreační vesnice Domaine Les Gaux

Pohodová rodinná dovolená v Domaine Les Gaux

Údolí kolem řeky Maas protékající Francií, Belgií a Nizozemskem vytváří skvělé podmínky pro vodní sporty, klikatí se a je na ni ohromný pohled. Řeka obklopená lesy a skalami zaujme zejména při výletní plavbě. Skály nacházející se asi 200 metrů od Maas dokážou uspokojit sportovce při slaňování a při procházkách. Prostředí ticha a klidu potěší starší generace. Sotva 14 kilometrů od kouzelné obce Dinant, zhruba 9 kilometrů od hranic s Francií. Co více si přát? Zalesněná lokalita splňuje představy rodinné rekreace v bezpečí přírody, kde jste chráněni před mnoha městskými vlivy a hlukem aut. Lesy obklopené krásnými místy a skalními útvary nabízejí b

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v soukromí v Belgii

V dnešní rychlé době hledají lidé ubytování v Belgii v přírodě, kde se mohou osvěžit a nabrat nové síly. Musí splňovat kritéria pro jejich ratolesti, které potřebují čistotu, čerstvý zdravý vzduch i možnosti zábavy všeho druhu. Takovým letoviskem je Domaine Les Gaux nacházející se ve městě Hastiére-par-Dela při údolí Maas v Belgii.

Ubytujte se v příjemných rekreačních domech

Obec plná relaxu a wellness radovánek se přizpůsobí větším, ale hlavně nejmenším turistům. Dětská hřiště umístěná v zeleni a čistém prostředí s houpačkami, průlezkami a klouzačkami, jsou naprosto fantastická. Dětem uděláte velkou radost a přitom o ně nemusíte mít strach.

Rodinná dovolená v Belgii je přímo nabitá skvělými zážitky.

Pronájem bungalovu Belgie je skvělý tip

Není nic příjemnějšího než ubytování ve stylu komfortu, to je právě vaše volba. Útulnost, prodyšnost a skvělá vybavenost bungalovů je senzační. Zaujme i otevřené patro na spaní. Sportovní možnosti skýtají cykloturistiku po vyznačených stezkách, rybaření, jízdu na kajaku, horolezectví i koupání v nedalekém venkovním veřejném koupališti vzdáleném 2, 5 kilometrů od vesnice. Rekreační domy v Belgii Vás jistě okouzlí. Zažijte i výhodné nakupování, zábavu v klubech, gastronomické speciality v restauracích a výborné zákusky v kavárnách. Přijdete si nejen na dovolenou v bungalovech Belgie v pěkném provedení, čisté přírodě, ale okusíte sportovní aktivity a zábavu pro vaše děti.