Rekreační vesnice Les Jardins du Golf

Prázdninové vesnice, Belgie, Les Jardins du Golf

Zajistěte si ubytování v hezkých apartmánech, jež jsou přepychově vybaveny. Prostě vám tu nic nebude chybět. S NOVASOL budete ve správných rukou, ať jste kdekoli. Pokoje jsou určeny pro 4 až 6 osob. Vkusné zařízení je vidět na první pohled, nemluvě o exkluzivním výhledu na božské Ardeny.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Obdivujte přírodu Les Jardins du Golf

Rekreační domy v Belgii

Existuje mnoho způsobů, jak strávit svůj zasloužený odpočinek. Jedním z nich je sportovní dovolená v Belgii mezi lesy v Ardenách. Ubytování v rezidenci zajišťuje absolutní luxus, komfort a soukromí. Tato volba relaxace je určena pro nejnáročnější, ale i pro ty, co touží po klidu a pohodlí. Ubytování se nachází v Barvaux při břehu řeky Ourthe.

Vyzkoušejte ubytování v apartmánech

Už podle názvu je zřejmé, stěžejní symbol zábavy. Je to samozřejmě golf. Dokonale upravené golfové hřiště Barvaux-sur-Ourthe disponuje 18 a 9 jamkami. Věřte, že si tento luxusní sport ihned zamilujete. Také lenošení na lehátku u bazénu, který je v provozu v červenci a srpnu, jistě uvítáte. Parné letní dny, umí zapotit.

Zarezervujte si včas vaše ubytování v Belgii.

Zjistěte si i více o okolí Les Jardins du Golf, podle turistických map projeďte na kole krajinu anebo ho projděte pěšky. Adrenalin zajistí čtyřkolky, jízda na koni, horolezectví, slaňování, dobrodružné programy, ale i stolní tenis a kajak. Nejde snad ani vyjmenovat, kolik sportovních aktivit se v návštěvním parku nabízí.

Pociťte na vlastní kůži přepych rezidence Belgie

Děti mají v parku dveře otevřené. Mohou plavat a dovádět v bazénu, procházet nedaleký Labyrint z Barvaux, bludiště v kukuřičném poli, hrát si na dětském hřišti ve Wazaby. Výlet do Durbuy se stane osudným pro chuťové buňky, okusíte skutečné kulinářské hity. Městečko je vzdálené pouhých 6 kilometrů od parku.

Navštivte kulturní skvosty, jako je hrad Grandhan z 15. století, římské kostely Tohogne a Bomal, pivovar La Ferme au Chene, muzeum diamantů Diamour, sbírku soch v Topiaires parku a jeskyně Hotton, přírodní dědictví Valonska. Objednejte si rekreační domy Belgie, relaxujte a sportujte na maximum ve stylu luxusu.