Rekreační vesnice Les Doyards

Navštivte belgickou obec Les Doyards 

Zábavou nabitý park leží poblíž vesnice a stejnojmenného jezera Vielsalm, které se pyšní rozlohou asi 14 ha. K dispozici je 24 apartmánů s kapacitou 4 – 6 osob. Turisté si mohou zamluvit i komfortní bungalovy až pro 8 osob. Je jich tu 28. Zajímavé pyramidové uspořádání pronájmů disponuje výhledem na jezero.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Belgii

Je pravdou, že ne všichni dávají přednost ryze letní dovolené v jižních státech. Mnozí prahnou po kvalitní rekreaci v evropských zemích, jako je Belgie. Díky svým přírodním půvabům a čistému vzduchu zejména v malebných vesnicích, se stává čím dál více oblíbenější destinací. Pakliže narazíte na Les Doyards, počítejte s ubytováním v Belgii v pohodlných bungalovech.

Upřednostněte ubytování v apartmánech Les Doyards 

Tento prostor lesů a jezera je jako stvořený pro děti a mládež. Funguje zde minimální dopravní provoz. Cesta k němu vede po silnici E25 a E42, ale cestování vlakem je nanejvýš vhodné. Železniční stanice je umístěna pouhých 100 metrů od areálu parku. Také nákupy a zábava je v bezprostřední vzdálenosti městečka Vielsalm.

Co si od ubytování v Belgie přát víc?

Pěkný park je vybaven vlastní restaurací nabízející pestrý výběr specialit. Svůj půllitr piva si můžete vychutnat a přitom sledovat děti, jak si hrají bezpečně na hřišti anebo bowling. Nemluvě o ideálním umístění Les Doyards u jezera, proto jsou k dispozici šlapadla, čluny. Koupání je prioritou prázdninové zábavy. Nesmíme zapomenout na tenisové kurty, cyklistiku, rybaření, pěší turistiku a lenošení.

Objednejte si bungalovy Belgie ihned!

Při špatném počasí si zahrajte společenské hry anebo si vypučte DVD a sledujte televizi. Sportovní hala zajistí tenis, basketbal, fotbal i volejbal. Jízda na koni či kajaku na Ambléve, cross-country, minigolf, v zimě lyžování na perfektně značených trasách a sáňkování je zajištěno asi 15 kilometrů od parku. Pro děti je připraven bohatý program, pohádkový les, Zoo Aywaille a Remouchamps jeskyně, dětský Houtopia v Houffalize i motokáry.

Udělejte si výlet ke krásným vodopádům Coo v Trois-Ponts, které jsou se svými 15 metry nejvyšší v této zemi. Projděte všech 200 kilometrů značených tras a navštivte i muzeum čarodějnic ve Vielsalm. Vydejte se do krásných a plně vybavených bungalovů Belgie a dopřejte sportovně odpočinkovou dovolenou v Belgii pro celou rodinu.