Rekreační vesnice Residence Durbuy

Vzhůru za přepychem do Résidence Durbuy

Cestujete s těmi nejmenšími? Pronajměte si bungalov pro děti. Jeho výbava obsahuje přebalovací pult, hry, dětské nádobí, židličky i postýlky. Dopřejte si alespoň někdy přepychové ubytování s mnoha možnostmi zábavy, sportu i wellness služeb v nitru belgické přírody. Nejmenší městečko na světě leží při řece Ourthe na úpatí majestátných útesů. Vychutnejte si na terase drink, projděte trhy a bluďte v úzkých uličkách s malými krámky. Zde se celý rok pořád něco děje.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Belgii

Pakliže přemýšlíte o prodlouženém víkendu anebo další dovolené v Belgii, rozhodněte se pro ubytování v résidenci Durbuy. Nechte děti doma a užívejte si pohodlí. Zde nebudou vaše nervy na pochodu, ale v absolutním klidu. Prostě budete jen hýčkáni. Velkolepé centrum se nachází pouhé 3 kilometry od městečka se světoznámým jménem, Durbuy.

Ohromné možnosti rekreačních domů potěší

Vložte své pohodlí do rukou rekreačních prostor, které jsou umístěny na kopci i přímo ve vile. Každý dům disponuje vlastním vchodem s kapacitou 2 až 10 osob. Ať si vyrazíte za romantikou, sportovní dovolenou s přáteli anebo si chcete užít radovánky s dětmi, vždy uspějete. Toto místo je dokonalost sama ve všech směrech.

Užijte si ubytování v Belgie v poklidu a bez komplikací.

Cesta k úspěšné dovolené vede do résidence Durbuy. Vaše namožené svaly se povolí v městském krytém bazénu s vířivkou i saunou. Najdete ho hned u vchodu parku. V prázdninových měsících je otevřen i venkovní bazén. Děti se výtečně vyřádí na hřišti a vy zatím naplánujte výlet po okolí. Turistický průvodce je nejlepší.

Konečně ubytování v Belgii na úrovni!

V parku Chlorophylle v Dochamps, bludišti v Barvaux anebo v jeskyních Han prožijí úžasné dobrodružství. Zábava pro děti plně funguje i ve Wazaby v Jemelle. Poblíž je i safari.

Tato významná oblast dominuje desítkami památek. Navštivte pivovar, muzeum diamantů Diamour, hrad Grandham, jeskyně Hotton, kostely římského vzhledu Tohogne a Bomal, ale i místní vánoční, velikonoční a nedělní trhy. Prožijte senzační relaxaci v rekreačních domech Belgie třeba jako svatební cestu a zajistěte si tak s NOVASOL nezapomenutelné chvíle romantiky.