Rekreační vesnice Valle de Rabais

Dovolená na belgické vesnici Vallée de Rabais

Domy zasazené do zalesněné krajiny luk a strání osvěží již při prvním pohledu. Není divu, že jsou zde na denním pořádku procházky a cykloturistika. Nesmíme opomenout gastronomické dobroty. Romantická rekreace anebo rodinná dovolenás NOVASOL, to je to pravé! Chatky pro 6 až 8 osob jsou situovány na jižní svah.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Belgii

Nečekané pohodlí naleznete v útulných rekreačních bytech v Belgii. Zdá se vám to zvláštní, cestovat s Novasol za odpočinkem na venkov? Věřte, že najdete vše, co potřebujete. Tento malebný prázdninový park se rozléhá 2 kilometry od Virton, v centru regionu Gaume. Možná ho znáte pod přízviskem belgická Provence, díky svěžímu mikroklima.

Vítejte v rekreačních chatách!

Ubytování v apartmánech je doplněno i wifi připojením, což mnozí ocení. La Pailotte Gaumaise, stravování v domácím stylu s pivem, kávou i čajem z místních zdrojů, je velmi lákavé. Léto patří koupání na nedalekém jezeře. Pobavit se můžete na kajaku i šlapadlech. Nesmíme zapomenout na golf, tenis, squash, bocce, basketball a stolní tenis. Na dovolenou v Belgii hned tak nezapomenete. V průběhu celého roku je možno ve Vallée de Rabais projít trhy – bleší, řemeslné i farmářské. V červnu se koná hudební festival ve Virtonu a pouliční zpěváci vystupují v Chassepierre, zaujmou i Vánoční trhy. S dětmi si zde lámat hlavu nemusíte. Bizoní farma v Bastogne, Euro Space Center v Transinne, dětský svět Houtopia v Houffalize, dostatečně pobaví.

Užívejte si soukromí v apartmánech Belgie

Dostaňte se na kobylku přenádherné lesní vesnici, kde budete na každém kroku narážet na květenu, stromy, přírodní a náboženské unikáty i na civilní a vojenský majetek. Zamiřte na vojenskou prohlídku v Montaubanu, Montmédy a citadelu Vauban i na pevnost Maginotovy – Fermont. Také archeologická prohlídka po klášterech, hradech a kaplích bere dech. Ochutnejte sýry a pivo z Orval, pokračujte do muzea Gaume a ke kanadskému totemu z Virton. Zahrajte si fotbal, projeďte se na kajaku či na kole a večer relaxujte v apartmánu Belgie. Láskyplná příroda a fantastické služby cestovního ruchu s Novasol vám pomohou obnovit váš vnitřní kotel.