Rekreační vesnice Sunclass Sonnevijver Vijverdorp

Zažijte více v Sunclass Sonnevijver Vijverdorp

Moderní styl dovolené je před vámi díky NOVASOL na stříbrném podnosu! Stačí se jen přesvědčit! Letovisko má kotvu přímo u Národního parku Hoge Kempen, kde se uspokojí přírodními scenériemi i nejnáročnější cestovatelé. Tato přírodní rezervace je domovinou vzácné fauny i flory. Nebojte se prozkoumat cennosti přírody pěšky či na horském kole.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Belgii

Právě se před vámi otevírá nefalšovaná rodinná rekreace s NOVASOL v objetí relaxace, sportu a turistiky. Toto fantastické lákadlo pro malé i velké návštěvníky naleznete v Limburg, provincii Belgie. Prázdninová vesnička není ochuzena o komfortní ubytování v bungalovech, které svou vybaveností předčí vaše představy.

Rodinná dovolená v Belgii bude nezapomenutelným zážitkem.

Přitulte se k sobě v luxusních bungalovech

Vzhůru do Národního parku Hoge Kempen po značených stezkách. Seznamte se s jelenem, překrásnými motýli, užovkou hladkou i Mrakolvem. Vyjděte na nejvyšší vrcholy a obdivujte fialově kvetoucí vřes.

Zarezervujte si ubytování v soukromí v Belgii.

Oblast Limburg se chlubí trasami delšími než 2000 kilometrů. Je to malé království milovníků jízdy na kole. Výletními místy jsou bez pochyby města Aachen a Maastricht. Za povšimnutí stojí i Hasselt, Ardeny a německé pohoří Eifel. Zde máte skutečně, co poznávat! Nemluvě o dostupnosti golfových hřišť vybavených na jedničku. Vodní sporty se stávají ještě více zajímavými v Massplassen. Tato krajina ohromí věčnou zelení, projíždějte se v Sunclass Sonnevijver Virverdorp na koni!

 

Dostupnost ubytování Belgie vás ohromí!

Zavítejte do Valkenburgu k fontánkám, ze kterých stříkají blahodárné léčivé prameny. Zdejší lázně jsou ve smyslu wellness, vnitřní bazény, venkovní relaxace, sauny i turecké, římské a parní lázně uvolní.

Dovolená v Belgii je záruka skvělého zážitku pro každého.

Zajděte si na masáž a buďte jako znovuzrození. Děti ocení výlet do krytého zábavního centra Plopsa Indoor v Hasseltu. Vijverdorp je rájem dětí a jejich rodičů. Koupání, sportovní akce i relaxace v bungalovech Belgie třeba u krbu je zajištěna na maximum. Zalesněná krajina Rekem – Lanakem ukrývá kulturní památky i přírodní klenoty. Vesnice Flander dominuje kostelem sv. Petra, historickými budovami a excelentními dortíky s kávou! Objevte s NOVASOL okolní magnety a čerpejte novou energii!