Rekreační vesnice Village d' Oiginies

Idylka pro všechny generace ve Village de Vacantes d´Oignies

Lokalita lesů o rozloze asi 14 ha poblíž Couvin v belgických Ardenách, v níž jsou zasazeny typické obce a velkolepé lesy, tepe pohodou a uvolněním. Ubytujte se v místě, kde je příroda na dosah ruky a vychutnáte si tak pravé soukromí a její čistotu. Za zmínku stojí senzační rekreační zařízení jako je stolní tenis, badminton a volejbal. Prozkoumejte každý kousek Village de Vacantes d´Oignies a nezapomeňte zavítat do nedaleké vesničky Oignes. Adrenalin pocítíte na vlastní kůži na lodi v Jardins d´O de Nismes. Uvidíte i zříceninu. V Chimay ochutnáte sýry a také navštívíte jeskyně. Zaujme i motorová dráha v Couvin a jízda krajinou pa

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pobyt v Belgii

Kde jinde strávit prodloužený víkend s dětmi anebo dovolenou v Belgii než ve famózní přírodě Village de Vacantes d´Oignies? Letovisko ležící v samém srdci lesů v obci Oignies zapůsobí svou čtyřkilometrovou vzdáleností od francouzských hranic. Dalším fantastickým faktorem je překrásné údolí a skalnaté útvary kolem. Nehledě na útulné ubytování Novasol v bungalovech.

Zasněte se v pěkných apartmánech!

Pokud byste hledali příjemné prostředí, které je ukryto od svěžího tempa měst, je toto místo třešničkou na dortu! Děti si přijdou na své na malých hřištích a statku. Miniaturní zoo se bude dětem líbit. Stejně jako jízda na kole a procházky krajinou. Bungalovy jsou umístěny po celém lese, proto se těšte na skutečné soukromí. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Belgii.

Vybírejte z komfortních bungalovů Belgie

Jeskynní propasti v parku Saint-Roch a prehistorické jeskyně a dutiny Neptuna lákají svou černou vodou, která záhadně mizí a znovu se objevuje v Nimes. Pohledy na majestátné Ardeny neberou konce. Právě zde si obnovíte své síly a načerpáte energii na stereotypní náročné pracovní dny. Uchvátí i póly Dinant a Hastiére. Naše apartmány v Belgii Vás jistě nadchnou. Přistupte ke své dovolené z jiného pohledu a zajistěte si pohodlné pronájmy v bungalovech Belgie. Uděláte radost svým dětem a zaveďte je do světa her a ráje pohody. Užívejte si romantiky v nitru přírody. Jakmile zdejší rekreaci s NOVASOL jednu zažijete, budete se sem každoročně vracet.