Rekreační vesnice Mechelerhof

Dovolená jako víno v Mechelerhof

Rozhodněte se pro ubytování v letovisku Buitenplaats Mechelerhof, stěžejního výletního bodu. Jako mávnutím kouzelného proutku poznáte dominanty Maastrichtu, Valkenburgu, Hasseltu anebo Liege. Romantickou náladu navodí prohlídka města a zámku Vaals. Pokud prahnete po silných okamžicích na dovolené se svou rodinou, jsou letní apartmány prázdninové vesničky jedinečnou příležitostí. Jistě vás osloví přátelské ubytování situované do hrázděného stylu Limburg. Půvabně řešené domy jsou rozděleny do třech usedlostí. Potěší vás povolení k pobytu vašeho zvířecího mazlíčka, internetové připojení, prostorná terasa a plně vybavená kuchyně.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v soukromí v Holandsku

Chvíle pohody letní dovolené v Nizozemí se nedají popsat slovy. Díky pronájmu rekreačních domů Mechelerhof si zajistíte vytoužený klid a pestrou škálu volnočasových aktivit. Venkovská vesnička ležící v Geudal v provincii Limburg uhrane svou polohou, příjemnou atmosférou, historickými magnety, gurmánskými specialitami a útulným stylem ubytování v soukromí.

Užívejte si pohodlí v rekreačních domech

Prozkoumejte okolní krásy anebo dovádějte se svými dětmi v krytém bazénu, jehož nedílnou součástí je také dětský bazén. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Nizozemsku. Své sportovní nadání si procvičíte na bohatě vybavených sportovištích. Uspořádejte tenisový turnaj na kurtu, který leží jen kousek od rekreačního objektu. Těšte se na golfová hřiště. Půjčovna jízdních kol a informační centrum splňuje aktuální potřeby turistů. Oceníte malý kiosek, kde si můžete rezervovat sendviče k snídani. Stravování zajišťuje útulná restaurace. Konečně se osvobodíte od věčného umývání nádobí! Užívejte si všechna pozitiva resortu Mechelerhof a okusíte skutečný prázdninový odpočinek.

 

Vzrušující ceny apartmánů Nizozemí přijdou vhod!

Dovolená v Holandsku je záruka skvělého zážitku pro každého. Potěšte se výhledem z rozhledny a toulejte se v labyrintu. Děti si oblíbí zábavní park Valkenier ve Valkenburg. Dospělí si přijdou na své v četných muzeích provincie Limburg. V Geulvallei spatříte magickou krajinu, kde se můžete prohánět na horském kole anebo pěšky. Louky, lesy a potoky si vás omotají kolem prstu v Rolling Hills. Nečekejte na výhodnější nabídku ubytování v soukromí Nizozemí! Sbalte kufry a oddávejte se rodinnému štěstí v objetí přírody.