Rekreační vesnice Bungalow Park Boerhaarsveld

Dovolená v Bungalow Park Boerhaarsveld

Vůni historie přiblíží magnety měst Assen a Emmen. Poblíž Assenu najdete pěknou rekreační oblast Baggelhuizen. 

Klidná venkovská pohoda na vás zapůsobí hned po příjezdu. Pokud toužíte po skutečném soukromí, tak jste na správném místě. Pohostinnost, vřelost a čistota vám dopřejí luxusní prodloužený víkend. Děti si ihned zamilují atrakce na velkém hřišti. Na bezpečnost venkovského ubytování se můžete spolehnout.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Rozhodněte se pro dovolenou v Nizozemí a prozkoumejte venkovskou krajinu Drenthe. Leží nedaleko vesničky Schoonloo neboli krásný les. Název napovídá, v jaké oblasti se nacházejí útulné rekreační domy Bungalow Park Boerhaarsveld. Potěšíte se procházkami po zalesněném okolí a relaxací na čerstvém vzduchu.

Dokonalá idylka v moderních apartmánech

Ani dospělí nebudou zahálet. Společné chvíle zpestříte cykloturistikou, procházkami anebo jízdou na koni.

Zarezervujte si včas vaše ubytování v Nizozemsku.

Svět vypadá z koňského hřbetu naprosto úžasně! Na horském kole projeďte překrásná vřesoviště, jezera, písečné závěje. Zdejší oblast je poseta perfektně značenými trasami. Nejpopulárnější je cyklostezka Pieterpad situovaná kolem rekreační obce.

Prázdninová vesnička Bungalow Park Boerhaarsveld je ideálním výchozím místem pro jednodenní výlet na wattové ostrovy Schiermonnikoog a Borkum. Odpočiňte si u moře v typických stanových židličkách. Stavějte hrady z písku a osvěžte se v pěnivých vlnách. Procházejte se po písečných plážích, pouštějte draka a obdivujte majáky.

Zamiřte do rekreačních domů Nizozemí

Rodinná dovolená v Holandsku je přímo nabitá skvělými zážitky.

V parných letních dnech oceníte jezero s písečnou pláží a přilehlé jezero určené k surfování. Nedaleko se nachází ATB stezka a BMX dráha. V Borger spatříte megalitickou památku, starověký hrob vystavěný z ohromných balvanů.

Milovníci nostalgie se pohledem potěší na stádo ovcí pasoucí se na vřesovištích. Svým potomkům dopřejte radovánky v zábavních parcích. Podnikněte s dětmi výlety do Orange Traffic park, ZOO Emmen a země elfů Exloo. Nechte se vtáhnout do pohádkové oblasti a pronajměte si rekreační vily Nizozemí včas!