Rekreační vesnice Bospark de Heivlinder

Působivá rekreace v Bospark De Heivlinder

V národním parku De Hoge Veluwe na vás zapůsobí zjev krajiny, listnaté i jehličnaté lesy, vřesoviště, písečné pláně a vysoké trávy. Možná se setkáte s vzácnými druhy fauny a flóry, jeleny, užovkou, tetřevem, divokými prasaty či muflony. Součástí unikátní oblasti jsou zajímavé stavby, lovecká chata Sint Hubertus anebo Kröller – Müller Museum.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Holandsku

Už máte plné zuby rychlosti a prachu velkoměst? Odpočiňte si v rekreačních domech Bospark De Heivlinder.

Prázdninová vesnička je jako stvořená pro dovolenou v Nizozemsku. Oceníte její zajímavou polohu, přímo v národním parku Hoge Veluwe. Právě zde vám bude na dosah ruky příroda a její fantazie.

Zasněte se v útulných apartmánech

S výběrem si hlavu dlouho lámat nebudete. Venkovská krajina vás ihned upoutá. Procházejte se po rozlehlých vřesovištích, kde uvidíte stádo ovcí a jejich pastýře.

Na dovolenou v Nizozemsku hned tak nezapomenete.

Romantický nádech dovolené evokuje k odpočinku a sportovní relaxaci. Jízda na horském kole, pěší turistika, golf a vodní sporty vás mile unaví.

Klidný ráz letoviska Bospark De Heivlinder osvěžte návštěvou historického města Elburg. Prohlédnete si přístav, kostel s ojediněle řešenou věží, synagogu anebo Vischpoort. Doby dávno minulé se vám otevřou ve městě Nijkerk. Největší dominantou je Grote Kerk s varhanami z roku 1756. Kroky turistů vedou na proslulou promenádu IJsselmeer v Harderwijk.

Ubytování v rekreačních domech Nizozemí? Super nápad

Z klidu snění vás vyruší děti, které touží po návštěvě zábavních atrakcí. Bospak De Heivlinder je dokonalým výchozím místem pro výlety. Nejoblíbenější atrakcí je zábavní park Walibi World. Oslní i návštěva delfinária v Harderwijk. Kdo by nechtěl spatřit na vlastní oči milé delfíny? Dospělí uvítají prohlídku královského sídla Royal Palace Het Loo.

Jistě vás osloví perly hanzovního města Harderwijk, velký kostel, větrný mlýn, starý přístav a dělová kostelní věž. Pronajměte si pěkné apartmány v Nizozemsku včas a těšte se na výhodné ceny a další překvapení. Čerstvý vzduch vaší rodině včetně čtyřnohého kamaráda velmi prospěje.